Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Şimdiye Kadar Size Hediye Edilen Parfümler İçerisinde En Değerlisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Şimdiye Kadar Size Hediye Edilen Parfümler İçerisinde En Değerlisi

Belki bir doğum gününde, belki bir yılbaşı hediyesi, belki anneler veya babalar gününde hediye edilen bir parfüm. Sizin için değeri en büyük olan hangi parfümdü hatırlıyormusunuz?

Kenzo power dı arkadaşım almıştı o gündür bugündür cok severim kendisini bulamıyorum genelde ama şişesi duruyor koklayıp duruyorum

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Kokusuna bayılmasam da Clive Christian X

Yorum

1999 yılında yeni çıkmış Christian Dior J'Adore hediye ettimişti babam ve sevinçten uçmuştum 😍 ve canım dostum Minty Aysumun pek çok hediyesi hepsi birbirinden değerli benim için ama en çok hayran olduğum Cartier Baiser Vole essence de parfum 😍
        Ve tabi ki kiton men hocamın değerli hediyeleri...Özellikle vintage ysl Yvresse 😍
        Son Düzenleme Tuberose; 27-03-19, 19:43. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Minty
          Minty Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          O parfüm senin olmalıydı canım, senin için yaratılmış gibiydi Tuberose

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Çok sağol canım , sen mükemmel bir kalbe sahipsin ❤ ne kadar arasam böyle bir beyaz çiçek ve vanilya kombinasyonu bulamam...üretiminin durmuş olması çok üzücü , ama senin hediyen bi ömür yeter bana 😍
          Son Düzenleme Tuberose; 29-03-19, 16:23. Tarafından yapıldı.

Eşimle o zamanlar daha sevgiliydik JPG Le Male ile o kadar özdeşleştirmiş ki beni bana hediye olarak almıştı. Benim için çok özel ve değerli bi hediye idi.

Yorum

Esimin bana hediye ettigi MFK - Oud Silk Mood Extrait

Yorum

Dekantını çok beğendiğimi farkeden eşimin aldığı bentley homme intense.

Yorum

Tabii ki de Makedon'un bana göndermiş olduğu çalışmaları. Maddiyattan öte manevi değerleri var.

Yorum

Parfüm hediye almadım, ama kendime hediye ettiklerim arasında “hepsi”

Yorum

Kız arkadaşımla yeni başladığımız zaman hiç parfümden anlamadığı halde günlerce araştırıp Dior Homme İntense almıştı herhangi bir özel günde yoktu ama benim için en özel hediye oldu aldığından bu yana 2 seneden fazla geçti hala kullanmaya kıyamam şişe olduğu gibi durur

Yorum

Hediyeleşme diyelim biz ona

dekant sayesinde çok güzel kokuları deneyimledim
                    elimden geldiğincede denettim

Yorum

Emporio Armani He. İlk göz ağrımdır ayrıca

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme MertCanTekeler; 28-03-19, 21:00. Tarafından yapıldı.

Yorum

En yakın arkadaşım tarafından alınan Baccarat rouge 540 edp. Kendi de çok sevmesine rağmen bana layık görüp almış delikanlı

Yorum

Özellikle forumda çok değerli dostlarımdan çok değerli hediyeler aldım, hepsinin yeri ayrı, kullanmaya kıyamadıklarım var..

Ama galiba ilkler unutulmuyor, Lise 1'de bana Cacharel Lou Lou alınmıştı. Tabii cocukcağız öğrenci olduğu için EDP değil deodorantını alabilmişti ama önemli olan niyet. O yüzden o hediye özeldir benim için.

Yorum

• aydın10
                            aydın10 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Zevkli çocukmuş.

• Minty
                            Minty Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Evet :-)) Kesinlikle.. O yaşta parfüm zevki oturmaya başlamıştı!
                        İşleniyor...
                        X