Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bentley Absolute vs Bentley Intense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bentley Absolute vs Bentley Intense

Bu ikisi arasında kalsanız hangisini alırsınız?
    Ben tam da bu durumdayım.
    Bir bilene sorayım dedim.
    Herkese teşekkürler.
    24
    Bentley Absolute for Men
    33.33%
    8
    Bentley for Men Intense
    66.67%
    16

The poll is expired.

absolute daha oturaklı bence. Gucci pour homme u andırıyor. intense de yanılmıyorsam rom ve deri kokuyordu.

Yorum

Bentley absolute farklı bi koku. Tercihim ondan yana. Ancak bir eksiklik hissediyorum bu parfümde. Hangi eksiklik olduğunu çözemedim ama var bir şey😄

Yorum

Intense, adı gibi oldukça derin ve karakterli bi' koku. Performans şahane. Başarılı yedirilmiş ve sırayla hissedebildiğiniz notalar, kıyafetteki rahiyası, mıknatıs gibi çekim gücü benim için Absolute'u yerle bir ediyor.

- Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Günlük olarak düşünülüyorsa Absolute kullanıma daha uygun olur gibi,Intense'in günlük seviyelere ulaşması için sıktıktan sonra 2-3 saat gibi bir zaman geçmesi gerekli.

Yorum

ikisi arasında kaldım ben de. Sonra İntense aldım.Bu sefer de Absolute aklıma takıldı.Maddi açıdan zorlamıyorsa ikisini de alın güzel kokular bence.

Yorum

ikisini de almazdım.

Yorum

• Bahoo
                Bahoo Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                İkisini de alırdım

Ben intensi daha çok seviyorum.Daha derin ve katmanlı bir yapısı var

Yorum

Tüm kombinasyonları tamamlamak üzereyiz. Ben de ikisini alır, daha sonra Intense'i iade ederdim.

Yorum

• guardian
                  guardian Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  birini alıp, diğeri ile değişim yapan da çıkmadı henüz

Odunsu sever insan olarak Intense diyorum. Daha dolgun hissiyatı var kesinlikle. Bir de Absolute tene fazla yakın kalıyor ilk saatten sonra. Yine de zevk meselesi. Absolute genel beğeniye daha uygun

Yorum

Bir parfüm olarak, zengin, derinlikli ve katmanlı yapısıyla Intense çok daha olmuş, oturmuş bir kompozisyon. Absolute, daha sığ ve tekdüze bir yapıda. Intense'i kullanması günlük olarak daha zor ama daha nitelikli ve performanslı.

Yorum

İntense en başarılı designerlerden birtanesi bana göre ..

Yorum

Absolute günlük kullanıma uygun ama bence fazla kuru sönük bir calışma. Intense ise günlük kullanıma cok uygun olmasa da dolgun, performans olarak da tatmin eden bir calışma. Yine de 2 yılda ancak 5ml kullanabildim.

Yorum

Absolute'daki odunsuların tadını sevmedim. Odunsu odunsu odunsu... Başka bir şeyler de gerek...

Yorum

Öncelikle her ikisi de designer kafası kokular değil. Fakat absolute en sevdiğim designerlardan birisi oldu. Belki de eski PH1 fanı olduğumdan bilemiyorum. Intense'i özel günlerde kullanılacak ve uzun süreli kullanımda insanı boğabilecek bir koku.

Yorum

İşleniyor...
                          X