Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bizim için hayal olan parfümler...

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bizim için hayal olan parfümler...

Hepimizin kullanmak istediği ama bir türlü alamadığı para veya parfümün bulunamaması gibi sebeplerden temin edemediği yada asla kullanamayacağı parfümler neler acaba!!!

Mesela içeriğinde civet vs hayvansal içeren notalar olan veya yanık karanlık hissi veren tüm kokuları kullanmak istemem...
    Kullanmak istediğim koku ise kiste o da ya zor bulunuyor ayrıca çok pahalı...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Benim açımdan fragrantica'da üretimi durdu olarak lanse edilen fakat durmamış olan, dünya çapında dağıtımının bitirilip sadece Fransa'ya özgü olarak iki Dior butiğinde satışı yapılan Dior Mitzah.
    Son Düzenleme xPixa; 24-02-19, 17:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

Guerlain Djedi (1927)
      Bogue Maii bundan bulamazsam Paco Rabanne La Nuit'e de razıyım
      Ve Les Liquides Imaginaires markasının çoğu parfümü

Şimdilik hayal, sonrasını bilemem

Yorum

Bulunamamasından ötürü ; Shalimar ilk versiyon. Jacques Guerlain'in parmaklarını yalamak gibi bi' şey olurdu heralde benim için.

Para; Kilian Single Malt, Royal Leather. Ne halleri varsa görsünler.

Asla kullanmayacağım diye bi' şey yok. En arızasından en anlamsızına kadar denerim, zorlarım, kullanırım. Yoksa ne işim var bu hobinin içinde.
        Son Düzenleme Lagerfeld; 24-02-19, 19:57. Tarafından yapıldı.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Çeşitli Slumberhouse'lar, bir takım Clive Christian'lar, biraz da Roja'lar..
          estefanyen

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bir de eski plastik kapaklı Amouage'lar..

Tek hayalim Guerlain Derby Kartal şişe...

Yorum

Aslinda güncel kokularin neredeyse hepsine bisekilde ulasabiliyoruz , eski forumda bile Rojalar Clive’ler havada uçuşuyodu en kötü ihtimal dedigim gibi splitler oluyo . Tabi bu splitlere katilamayacak kadar imkani olmayan degerli arkadaslarda olabilir . İmkani olupda ulasamadigimiz kokularda mevcut özellikle gümrük uygulamalari kozmetik yasagindan sonra cok daha zorlasti budurum . Avrupada veya genel anlamda dünya çapinda ulasilabilirlige baktigimizda evet biraz geride olsakda şuda dikkatimden kacmadi ; daha fragda yeni yeni yorum almaya baslayan kokular bile bizde rafa kalkmis oluyo bu konudada önde oldugumuzu düsunuyorum .
            Maddi degeri anlaminda benimde ulasamadigim kokular var özellikle Guerlain eski kokulari , yada Puridistance Black veya Ralph Lauren Safari 3er 5er şise almayi cok isterdim .
            Son Düzenleme Kadir.tbk; 25-02-19, 18:50. Tarafından yapıldı. Reason: Unuttum sanma zaten :) sabirla bekliyoruz

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Kadir.tbk Bu arada Kadir hocam Safari aklımda unuttuğumu sanmayın, elime geçer geçmez yazıp çizeceğim.

Orjinal yazı sahibi: ali View Post
            Çeşitli Slumberhouse'lar, bir takım Clive Christian'lar, biraz da Roja'lar..
            +1

Yorum

xerjoff parfümleri de eklenebilir aşırı pahalılığı yüzünden

Yorum

İşleniyor...
              X