Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfums de Marley, Delina ve Delina Exclusif nasıldır, farklılıkları nelerdir merak ediyorum.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	unnamed (1).jpg
Views:	2327
Size:	539.7 KB
ID:	128105

Şunlar arasında nasıl bir fark var ya da fark yok mu?
      Fark yoksa sırf edp yazıldı diye 2 katı fiyat ödemek saçma olur :/

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        murrjm Rayiha Bulabildiğim tek yorum (İngilizce) bu arkadaşlar.
        https://www.parfumo.net/Perfumes/Erm..._Eau_de_Parfum

Yalnız gayet doyurucu bi' yorum. Daha performanslı ve yoğun olduğu kısa özeti. Siz de bi' göz atarsınız.

• Rayiha
        Rayiha Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Lagerfeld, çok teşekkürler, güzel anlatmış. Nasıl gözden kaçırmışım diyordum ki, yorumun yeni yazıldığını farkettim
        Son Düzenleme Rayiha; 12-06-19, 20:29. Tarafından yapıldı.

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Rayiha Ne demek, rica ederim.

• parfums de marly sedley..merak ettim bilen,koklayan ?

Yorum

• UmutAras
        UmutAras Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hocam yeni koku Avrupa’da bile yeni satılmaya başlandı diye biliyorum(yanlışım varsa bilen biri düzeltebilir) ülkemize gelmesi haliyle denenmesi biraz zaman alır

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben de geçen ay Redolessence'ın kanalında denk gelip seyretmiştim. Yorumlaması için göndermişler ona da. İzlemediyseniz bırakayım linki faydası olabilir.
        https://www.youtube.com/watch?v=1HcaJir0Jvg

• ssselçuk
        ssselçuk Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        bilgilendirdiğiniz için teşekkürler arkadaşlar

• Parfums de Marly, Delina ve Delina Exclusif.

İlkinde keskinlik, ikincisinde dumansılık ne düzeyde?

Kolay bulunan diğer parfümlerden benzerlik kurduğunuz var mıdır?

Yorum

• Linari Fouco infernale

Yorum

• Amouage Journey Man ve Creed Viking kokularını çok merak ediyorum en kısa sürede dekant alıp deneyeceğim.
          Click image for larger version

Name:	en-yeni-kutulu-e1452671966302.jpg
Views:	2274
Size:	52.1 KB
ID:	134676Click image for larger version

Name:	image_2522.jpg
Views:	2240
Size:	304.0 KB
ID:	134677

Yorum

• Jovoy - Psychédélique

Hiç kullanan ya da deneyen var mıdır acaba bu kokuyu? En son splitte dekant olarak isteyip deneyecektim ama şişeye talep gelmeyince iptal oldu maalesef. Kokuyu bilen ya da kullanan bir kişi varsa deneyimlerini aktarırsa sevinirim açıkçası

Yorum

• xPixa
              xPixa Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hmm fragrantica'da da neredeyse bütün yorumlarda ilk 1 saati yoğun paçuli koktuğu sonrasının ise mükemmel olduğunu yazmışlar. Ben de tam kışlık ve dış ortam kokusu olarak düşünmüştüm bunu. Bakalım denk gelirsem bir dekant edinmeye çalışacağım. Yorumunuz için teşekkürler hocam

• Frozenwings
              Frozenwings Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Sert paçuli ile başlayıp şok ediyor, alt notalara doğru çok güzel vanilya-amber kaynaklı bir tatlılık ortaya çıkıyor. Çok fazla sıkmamak kaydıyla güzel koktuğunu düşünüyorum. Fazla kokunun burnu yormadığı zamanlarda kullanılması daha güzel. Oldukça dolgun bir koku.

• Leto
              Leto Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Zehir gibi paculi. Biraz yumusayana kadar da zaten ucup gidiyor

• The classic Femme by Rochas has gone through a reformulation since its original launch, which is unfortunately to be expected with a lot of classic fragrances. However, Femme didn't lose its claws entirely; it's built around a big, hearty, animalic cumin note, which can smell like unwashed skin and hair, sort of like you've been rolling in bed with someone for the past three days and have been too love-drunk to shower.

Bu yazıyı okuduktan sonra oldukça ilgimi çektin Femme.
            Var mıdır aramızda deneyen birisi?

Yorum

• Leto
              Leto Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Biraz romantik bir yorum olmus. Bence gunumuzde pek kullanilamayacak derecede agir

• Pierre Guillaume markasının tüm parfümlerini merak ediyorum açıkçası.

Yorum

• Amouage Opus IX

İndolik bir yasemin kokusu olduğunu okudum. Oldukça hayvansı ve çiçeksi bir kokuymuş. Deneyimleyip kokuyu bilen var mıdır acaba ?

Yorum

• Ralph Lauren Safari EDP Bayan..çok merak ediyorum. Kullanan var mı ? Yorumlarınızı bekelerim.

Yorum

• Derby nin en güzel versiyonunu merak ediyorum açıkçası ayrıca Ex Idolo Ryder ve Shiseido Basalayıda merak ediyorum

Yorum

• Hérve Gambs deneyen bilen var mı? Tonka Majestik'i özellikle merak ediyorum

Yorum

• bois 1920 Real Patchouly deneyen var mı içinizde,
                      coromandel'e benzettim acaba yanılıyor muyum? kokuyu seven ya da deneyen varsa yorum alabilir miyim ?
                      Son Düzenleme guardian; 09-04-20, 22:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bende var Gökhan cığım akşam deneyeyim de döneyim sana

• Slumberhouse Pear+Olive Armut ve zeytin nasıl bir şey çıktı ortaya merak ediyorum. Dekantta bulamıyorum hayatımın son kör alışı olacak herhalde, bulabilirsem tabii.

Yorum

İşleniyor...
                      X