Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Boşluk Doldurmaca 2

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Boşluk Doldurmaca 2

2 boşluk doldurma biraz daha bilgi ve tecrübe ve kullanıma dayalı. Hadi bakalım görelim neler çıkacak.

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen ............. ve ............... dan benim tercihim ............ dolayı ............

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen More Than Words ve Poem of Damas'tan benim tercihim daha rafine olmasından dolayı More Than Words.

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Ambre Sultan ve Grand Soir dan benim tercihim Performansından dolayı Ambre Sultan

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Pure Havane ve Naxos dan benim tercihim rafine ve temiz yapısından dolayı Naxos.

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Straight to Heaven ve Ursa dan benim tercihim Performansından dolayı Ursa

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Tuscan Leather ve 1920 Oro dan benim tercihim daha kullanışlı ve konforlu oluşundan dolayı 1920 Oro.

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Bois de Portugal ve NewYork Intense den benim tercihim daha maskulen ve performanslı yapısından dolayı NewYork Intense.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Creed SMW ve Xerjoff Mefisto dan benim tercihim biraz daha performanslı olmasından dolayı Mefisto

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Dior homme intense ve Valentino uomo intense den benim tercihim daha giyilebilir olduğundan dolayı Valentino uomo intense

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen TF Tobacco Vanille ve TMOV Arabesque dan benim tercihim kendime daha yakın bulduğumdan dolayı TMOV Arabesque

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen CREED AVENTUS ve ALGHABRA CİTY OF JASMİNE dan benim tercihim hem kalıcılık ve farkedirliliği hem de doğallığından dolayı ALGHABRA CİTY OF JASMİNE

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Kirke ve Erba Pura dan benim tercihim daha rafine olmasından dolayı Erba Pura

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen İntense cafe ve Roses vanille den benim tercihim daha yüksek ml olmasından dolayı Roses Vanille.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Dior Bois d'Argent ve Van Cleef & Arpels Bois d'İris 'den tercihim daha rafine iris kullanımından dolayı VC&A Bois d'İris

Yorum

Tarz ve koku olarak birbirine çok benzeyen Aventus ve Ctrl + alt del arasından tercihim belki bir gün dumanlısını bulup oğluma miras bırakmak umuduyla Aventus.

Yorum

İşleniyor...
                              X