Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sehir Efsaneleri ve Muammalar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sehir Efsaneleri ve Muammalar

Bazı parfümler vardır ki; araştırmalarımız esnasında, sağdan soldan veya oradan buradan görür ve okuruz. Herşey buraya kadar iyi gider ancak olay durumu pratiğe dökmeye gelince problem başlar. Cünkü o parfümlerin ne kendi sitelerinde, ne büyük dağıtımcılarda, ne de herhangi bir yerde satışı vardır. Benim başıma bu olay Pascal Morabito Or Black adlı eserde gelmişti uzun yıllar önce. Kokunun adı vardı ancak kendisi ve hatta resmi sitelerindeki mağazası bile ortada yoktu. Su anda da aynı durum Yohji Yamamoto Yohji Homme için geçerli benim adıma. Sizlerin hayatında bu şekilde gizem olmuş ve içten içe bir saplantı yaratan kokular var mıdır arkadaşlar?

Olmazmı Profumi del forte -Ambra Mediterranea 3 Aydan beri araştırıyorum piyasada yok Yen'i şişelere geçecekmiş o yüzden Mart'a kadar beklemek gerek

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Parfumaria'da gördüm sanki. Yeni şişeler cidden kötü.

Turtle Vetiver Back vardı. Büyük bir iyilik sayesinde kavuşmuştum. Ama aylarca (kafadan 6 ay) girip bakmıştım..İmkansıza yakındı bulmak..

P.S: Thanks a lot!
    Son Düzenleme Umut Kurtoğlu; 01-02-17, 00:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İmkansız zaman ister.(Böyle bir motto vardı) Ya Reis buluruz onu.. Zaman kısıtlı idi. Yoksa satan yerler var ama getirtmek riskli olacaktı. Benim sana sözüm bu sene alacağım sana onu yaza kadar.

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Eyvallah.

• camorr
      camorr Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ne olduğunu bilmiyorum ama 5ml de bana yazın.

Nombre Noir. Soyu tükenmiş görünüyor.

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Soyu tükenmek ne kelime geçen günlerde ABD'de bir yerlerde Nombre Noir'e özel bir sergi ve koklama etkinliği yapılmıştı diye hatırlıyorum ancak Zoologist Nightingale ile çok bağdaştırılmış Nombre Noir. Bir de benim muammalara ek Guerlain Vol de Nuit var

• camorr
      camorr Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Nightingale'i getirmemiz lazım o halde. Japon bir abi yapmış, animeci ve mangacı tayfaya gazı verip spliti doldurturuz.
      Son Düzenleme camorr; 01-02-17, 01:29. Tarafından yapıldı.

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Anime varsa affetmem yalnız.

Donna Karan fuel for him, 3 yıldır peşinde koşuyorum bu kokunun. Hep bir aksilik cikti alamadım, inanıyorum bir gun yolumuz kesişecek.

Yorum

Jean Paul Gaultier Fragile edp

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Yohji Yamamoto Yohji Homme bu kokuyu da hep merak etmişimdir, sıralar hep birbirine giriyor. Ama en uzun zamandır Yohji aklımda.

Yorum

Paul Smith Story

Yorum

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Fiyatına çok güzel koku hocam ama ben de silik bir performans sergiliyordu. Çok da kafanızı takmanız gereken bir koku değil. Üzülmeyin

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Teşekkürler Umut hocam.
          Bu biraz rahatlattı.:-)

Başı Dumanlı Aventus
        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

İlgi çekici şeyler varmış.. Okuması zevkli oldu. Yohji ve Morabito aklımdaydı ama benimde. p.m. de bir arkadaşım profilinde vardı Yohji. Oradan meraklanmıştım..

Yorum

Benimde zamanında çok arayıp bulamadığım kokular:

Balenciaga Pour Homme
            Rochas Macassar
            Gucci Nobile
            Montana Parfum d’homme
            Lanvin Arpege
            DG BY Man
            Egoiste Cologne Concentree

Yorum

Kouros Fraicheur

Yorum

leau blue d'issey eau fraiche

çok merak ediyorum

Yorum

• Frozenwings
                  Frozenwings Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben deneme fırsatı bulmuştum, bleue d'issey'den çok da farklı değildi.

Nasomatto black afgano bulamadım bayadır
                LDDM nin bulunamama sebebi ise sağlık bakanlığımızdan dolayımış içerik bilgisi vermediği için sayın emekçi andy reis satışı yapılamakta imiş öylemiş bende başkasından duydum

Yorum

• Guest's Avatar
                  Misafir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bakanlıklarımız ve bakanlarımızdan Allah razı olsun. Kasap sucuğunu yasakladılar; lokantalarda insan eti çıktı, müthiş modern yapılara kavuştuk; arılar öldü ballarda mısır şurubu çıktı, şimdi sütü yasakladılar; zaten salya-sperm-tutkal yiyorduk acaba ileride bir Secretion Magnifiques yer miyiz..? Olan Tauer'e olmuş ne diyelim güzel ülkem sen çok yaşa!!! Kurban olduğum güzel Allah'ım şaşırtmasın...

• camorr
                  camorr Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben balı Flash Tv'den alıyorum. Kafam rahat.(Burada güneş gözlüklü emoji var.)

• Guest's Avatar
                  Misafir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  En iyisi dostum. Allah'a sığınıp yemek gibisi yok. (Burada olacak emoji daha yaratılmadı.)

ben de bayaa balenciaga pour homme merak ettim ama hala denk gelemedim. geçen seneye kadar da bachmakov vardı. onu deneyince hayal kırıklığı oldu ama

Yorum

İşleniyor...
                X