Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

2018 Yılının En İyi Designer Kadın Parfümünü Seçiyoruz

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 2018 Yılının En İyi Designer Kadın Parfümünü Seçiyoruz

Bu yıl raflarda yerini almış olan designer kadın parfümleri içerisinden size göre en iyi olanı hangileri. 3 tane seçebilirsiniz.
    30
    Narciso Rodriguez Narciso Rouge
    16.67%
    5
    Dior Joy
    3.33%
    1
    Chanel Coco Mademoiselle Intense
    40.00%
    12
    Gucci Guilty Absolute Pour Femme
    26.67%
    8
    Cartier Carat
    3.33%
    1
    Versace Dylan Blue Pour Femme
    6.67%
    2
    Chloe Nomade
    13.33%
    4
    Givenchy L’Interdit
    6.67%
    2
    Twilly d'Hermes
    40.00%
    12
    Chanel Chance Eau Tendre
    6.67%
    2
    Burberry - Burberry Her
    0%
    0

Gucci, Chloe ve Twilly denediklerim arasında en başarılıları

Yorum

Twilly yıl olarak liste dışı kalıyor sanırım.
      Listeden oylarım
      Gucci Guilty Absolute Femme
      Givechy L'interdit
      Chanel Coco Mademoiselle Intense
      Liste dışında Elie Saab Le Parfum in White

Yorum

Mademoiselle Intense'i de güzel ama bence hala Mon Guerlain Eau de Parfum etkisi sürüyor bu yıl üstüne çıkabilen benim gözümde olmadı.

Yorum

Versace ve Cartier'i denemedim. Bana göre Gucci ve Chloe genel beğeniye farklı bir yaklaşım getirmişler. Kör koklayış yaptığımda bu kokuları kesinlikle tanıyacağımı düşünüyorum. Twilly 'de guzel fakat kendini gösterebilen bir parfüm gibi gelmedi bana.

Yorum

Chanel Chance Tendre EdP mi listedeki? 2019'da çıkacak deniyor. Koklayan oldu mu, benziyor mu EdT'ye?

Yorum

Elle tutulur olan sadece Twilly d’Hermes.
              İkinci oyum ortalama üstü Coco Mad. Intense’e, üçüncüsü ise Narciso Rouge’a..
              Eau Tendre EDP henüz raflarda değil veya ben görmedim.
              Gucci Guilty Intense ise Lalique Amethyst’in yine yeniden yorumu, heyecanlandırmadı.
              Dylan Blue bana bir tık daha maskülen, Nomade ise bana fazla şirin geldi.
              L’Interdit açılışından sonraki rahatsız edici keskinlikte indolik safhaya dayanmak yürek ister, ben dayanamadım.
              Burberry Her, berbat, yılın hayal kırıklığı adlı yapıt, Cara hiç yakıştı mı sana, para sen nelere kadirsin..
              Carat denemedim, umudum var..
              https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

Gözüme çarpan üçlü Twilly, Gucci absolute femme ve Carat oldu. Üçü de sıradan olmayıp farklı birşeyler deneyen parfümler.

Yorum

Benim oyum açık ara Gucci Guilty Absolute Femme'e gitti. Bir de listede olmayan Prada La Femme Intense'i çok beğeniyorum.

Yorum

Chloe - Nomade

Yorum

Chanel Coco Mademoiselle Intense, derim bu sene açık ara en iyisi o.

Yorum

Benim için kesinlikle Twilly bir numara.Her kokladığımda etkiliyor beni.Kendine özgü bir havası var.Oyumu ona verdim.
                        Dylan Blue,çok özellikli değil belki ama kullanması keyifli,insanın içini açan,pozitif hisler uyandıran bir parfüm.
                        Burberry Her,kokladığımda ilginç bulduğum bir parfüm.Sıradan değil bence ve 1 kere denedikten sonra bile duyduğum yerde bu Burberry Her diyebildim.Ama şu da var ki çok güzel diyemiyorum ve içinde beni tıkayan birşey var.Alıp kullansam nefes alamazmışım gibi hissediyorum.

Yorum

İşleniyor...
                        X