Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Arşive Gidebilir...

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Arşive Gidebilir...

Herkese selam. Uzun suren yaz sessizligini bozalim mi? Bir split yapacak olsak ne uzerine yogunlasmamizi istersiniz? Fikirlerinizi merak ediyorum.

1 hafta icerisinde split sayfasi olusturmayi dusunuyorum bu arada. Desteginiz icin simdiden tesekkur ederim.
    33
    Forum içi bilmem kaç spliti
    9.09%
    3
    Forum içimsi karışık split
    21.21%
    7
    Tematik parfumler spliti
    12.12%
    4
    Genel begeni uygun fiyatli parfumler spliti
    18.18%
    6
    Yurt ici piyasada bulunmasi kolay klasik niş parfüm spliti
    18.18%
    6
    Tek marka spliti
    3.03%
    1
    Yeni çıkan designer ve niş parfumler spliti
    18.18%
    6

The poll is expired.

Son Düzenleme cantona8; 23-10-22, 16:43. Tarafından yapıldı.

istek değil de kenarda dursun kim bilir..

• Houbigant Fougere Royale
    • OrizaL. Vetiver Royal Bourbon
    • Diptyque Tempo
    • PdE Immortelle Corse, Tabac Tabou

Yorum

Serge Lutens, zor bulunanları da içerse ne güzel olur. Fumerie, Muscs Kou. Khan, Borneo, iris silver mist vs vs

Yorum

Yeni çıkanlar tatmin etmiyor. Vintage ağırlıklı olsa çok daha güzel olur.

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Vintage bulmak cok zorlasti. Insafsiz fiyatlar talep ediyorlar...

Gerçekten vintagelerdeki bu insafsız fiyat politikası çok zorlayıcı bir durum.

Yorum

Dekant olarak zor bulunan parfümler olsa çok iyi olabilir aslında. Gerçi onları bulup toplaması sizin için zor olabilir orası ayrı. İnstagramda bir çok split oluyor bazı parfümler sürekli olarak tekrarlanıyor bazılarıda nadir geliyor. Örneğin Roja lar, Francesca bianchiler, ysl ve dior prive exclusive seriler, bazı tükenen parfümler mesela 1 million lucky ve prive gayet güzel designerlar fakat üretimleri durdu.

Aynı zamanda marka splitleri olabilir mesela roja serileri, veya noktada olan ama splitlerde olmayan Manos Gerakinis yada Frassai, anka kuşu gibi markalar. Kısacası benim isteğim normal şartlarda zor bulabileceğimiz parfümlerin splitini yapabiliyorsak güzel olur. Marka splitide olabilir karışık splitte. Çünkü standart splitler her hafta 3-4 kere instagram üzerinde oluyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omerikb View Post
            Dekant olarak zor bulunan parfümler olsa çok iyi olabilir aslında. Gerçi onları bulup toplaması sizin için zor olabilir orası ayrı. İnstagramda bir çok split oluyor bazı parfümler sürekli olarak tekrarlanıyor bazılarıda nadir geliyor. Örneğin Roja lar, Francesca bianchiler, ysl ve dior prive exclusive seriler, bazı tükenen parfümler mesela 1 million lucky ve prive gayet güzel designerlar fakat üretimleri durdu.

Aynı zamanda marka splitleri olabilir mesela roja serileri, veya noktada olan ama splitlerde olmayan Manos Gerakinis yada Frassai, anka kuşu gibi markalar. Kısacası benim isteğim normal şartlarda zor bulabileceğimiz parfümlerin splitini yapabiliyorsak güzel olur. Marka splitide olabilir karışık splitte. Çünkü standart splitler her hafta 3-4 kere instagram üzerinde oluyor
            One million lucky ve prive i daha onceki splitlerde yeni cikanlar kismina eklemistim ama hic talep edilmemisti gecmisten bugune tecrubelerle listeyi ne kadar secerek olusturursam talep o kadar az oluyor Kafamda bir seyler belirmeye basladi. Piyasa fiyatinin altinda bir seylerle sayfa olusturacagim gibi duruyor simdilik. Icerigi de muhtemelen karisik olacak. Her talebe hitap eden bir seyler cikacaktir. Her sey katilima bagli yine..

Yorum

• Omer571
              Omer571 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Güzel düşünce 👍🏼

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

One million lucky ve prive i daha onceki splitlerde yeni cikanlar kismina eklemistim ama hic talep edilmemisti gecmisten bugune tecrubelerle listeyi ne kadar secerek olusturursam talep o kadar az oluyor Kafamda bir seyler belirmeye basladi. Piyasa fiyatinin altinda bir seylerle sayfa olusturacagim gibi duruyor simdilik. Icerigi de muhtemelen karisik olacak. Her talebe hitap eden bir seyler cikacaktir. Her sey katilima bagli yine..
            elinize sağlık şimdiden. Ne zaman açmayı düşünüyorsunuz spliti ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Rua View Post

elinize sağlık şimdiden. Ne zaman açmayı düşünüyorsunuz spliti ?
              Bu hafta sonuna kadar açmayı planlıyorum. Perşembe-Cuma gibi en geç

Yorum

Arkadaşlar bu arada spesifik olarak talep ettiğiniz parfümleri de yazabilirsiniz buraya. Uygun fiyatlı olacak şekilde temin edebilirsem onları da eklerim en azından.

Yorum

• _sefa_
                  _sefa_ Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  ☝️Chypre Palatin, olabildiğince😊

Arkadaşlar listeye epey çalıştım. Liste çok uzun oluyor ama splitini yapmadığımız parfümler üzerinden yeni çıknan niş ve designerlar, bazı vintage parfümler, yüksek ml uygun fiyat nişler ile dolu dolu bir sayfa olacak gibi.

Yorum

Maison margiela jazz club
                  Tiziana terenzi burdel
                  Mancera saharian wind
                  Amouage dia woman
                  Amouroud markası beyaz şişeler
                  Matiere markası
                  Maison crivelli markası
                  yves saint laurent babycat

aklıma bunlar geliyor
                  Son Düzenleme izeq0625; 13-09-22, 08:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

Dior, Chanel, Hermes ve Tom Ford gibi markaların fiyatlarının 2000-2500₺ arasında.

Splitteki birçok niş ve designer parfümün fiyatını bu rakamlarla kıyasladığımda, split gerçekten de çok iyi fiyatlar üzerinden oluşmaya başlamış. Onu net fark ettim. Yeni çıkan designer parfümleri araştırıyorum. Gördüğüm fiyatlar karşısında şok geçirdim.

Yeni çıkan designer parfümleri 1500-2000-2500₺ gibi rakamlara denemektense çok daha makul fiyatlarla, ödeyeceğim paranın karşılığını verecek parfümlere yönelmek aklıma yatan tek şey. Ülkemizde şu anda öyle markalar var ki yurt dışındaki satış fiyatlarının bile neredeyse yarısı fiyatında. Eskiden biz yurt dışına gidiyorduk almaya. Yakında onlar buradan alacaklar bu parfümleri sanırım.

Splitte "yıldızlı fırsat ürünü" kavramının karşılığı olacak bir çok parfüm olacak. Hatta bütün sonbahar-kışı çıkartacak parfümünüzü bu splitte bulabileceksiniz. Bunu yıllarca edindiğim tecrübeye dayanarak söylüyorum.

Fiyatları toplamaya başladım. Her şey netleşsin, sayfayı oluşturup tarihi bildireceğim. Çok güzel bir split olma potansiyeli yüksek. Herkes kendine göre bir şeyler muhakkak bulacak. Yeter ki dekant parfüm kullanmaktan korkmayın

Yorum

Francesca Bianchi, Fort Manle ve Roja olabilir 🙂

Yorum

• omerikb
                        omerikb Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Fort manle keşke bulunaada splitte olsa ama roja ve fb’ye kesinlikle katılıyorum. Şimdi roja pahalı bir marka splitlerde genelde enigma cologne elysium cologne oluyor. Şöyle musk aoud veya aoud bulunsa, sweetie aoud bulunsa bizde alsak keşke

Louis Vuitton’un harika parfümleri var. Ombre nomade, les sables roses, nuit de feu 3 ü de çok güzel parfümler özellikle ombre ile les sables. Kendi mağazası dışında bulunabiliyorsa neden olmasın. Kendi mapazasında 6400 gibi bir fiyatı vardı sanırım.

Yorum

İşleniyor...
                      X