Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split v.2 # KAPANDI-ARŞİV

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Cristian Dior Patchouli Imperial 5ml
    Serge Lutens Feminite du Bois 5ml
    Micallef Emir 5ml
    LM Parfums Veleno Dore 2 ml
    Guerlain Cuir Beluga 3ml

Mümkünse bunlardan rica edeyim split kapanmadan.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Merhaba,
      Jovoy 21 Conduit St - 5 ml. talebim vardı önceden, 3. şieden kalan 5 ml i bana ekleyip 10 ml yapabilirmiyiz,
      Birde; Silver musk - 5 ml talebim vardı, onu da kalan 3 ml i ekleyip 8 ml yapabilirmiyiz.

Yorum

• Guerlain Cuir Beluga 3 ml
        Chanel Edition Blanche 5 ml lütfen

Yorum

• # Talepler OK! #

Yorum

• # Givenchy Monsieur ve Terry Fruit Defendu listeden çıkartıldı. #

Yorum

• Hocam bana 5 ml zeybek ekleyebilir misin?

Yorum

• Nicolai New York Intense 30 ml talebimi 5 ml e düşürelim lütfen Mustafa bey.

Yorum

• Üzülerek taleplerimin iptalini rica ediyorum. Split sona yaklaşmadan durumu toparlarım diye düşündüm ama ayarlayabilmem zor göründüğü için taleplerimi iptal etmek zorundayım. Tekrar kusura bakmayin mustafa bey

Yorum

• # Taleplerinize son şeklini veriniz. Pazar günü split kapanıyor. Son gün iptal kabul edilmeyecek. Yeni hafta ödeme toplama haftası olacak. Herkese şimdiden iyi hafta sonları. #

Yorum

• # Cracheuse de Flammes ve Nautica Voyage şişeleri boştadır. #

Yorum

• # Min New York, LM Parfums, Ex Nihilo ve Olfactive Studio parfümlerinin fiyatları güncellendi :/ Dileyenler taleplerini gözden geçirebilirler. Ben her halükarda alım yapacağım. #

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                          # Min New York, LM Parfums, Ex Nihilo ve Olfactive Studio parfümlerinin fiyatları güncellendi :/ Dileyenler taleplerini gözden geçirebilirler. Ben her halükarda alım yapacağım. #
                          Taleplerim hala geçerli hocam.Döviz bu haldeyken ufak tefek değişimler mecburen oluyordur.Bazı parfümler halen o kadar uygun ki, 6 ay sonra bakınca vaay bee diyeceğiz.😊

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• cantona8
                            cantona8 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Keşke olmasa... Gerçekten çok yazık.

• # Mevcut şişeli parfümlerdeki açık kalan miktarlar, şişeli parfüm talebi olan arkadaşlara eklenecektir. Yaklaşık iki saat sonra iptal talepleri kabul edilemeyecektir. #

Yorum

• 5 ml feminite du bois, 5 ml intrigant patchouli, 5 ml dior patchouli, story varmış o iptal hocam

Yorum

• Mustafa hocam chergui iptal New York intense 15 ml olsun mümkünse tsk ederim

Yorum

İşleniyor...
                              X