Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Yeni-Yine-Yeniden Normalleşme? Spliti # (ARŞİV)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kargom geldi,emeginiz icin tesekkur ederim

Yorum

• Kargomu aldım tesekkürler, Prissana hafif kaçak yapmış diğer dekantların için de ben burdayım diye bağırıyordu 🙂

Yorum

• Arkadaşlar bois imperial-i , russian tea-nin başlangıç notalarına benzeten varmı aranızda? Elimde russian tea kalmadı , aklımda kalanlara göre bir benzetme yapıyorum. Sanki russian tea nin başlangıç notasının biraz daha bulanık netliğini kaybetmiş hali gibi. Bois imperiali çok sevdim. Bence harika bir yazlık. Bir kaç gün daha deneyeceğim. Bakalım sıkılacakmıyım.

Yorum

• Lostcode
          Lostcode Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yani o tarz gibi aslında ama Russian tea çok çarpıcı direk vuruyor .Bois İmperial'ın kullanımı daha kolay atanamamış Ganymede diyebiliriz ama şahsen bende sevdim Bois imperial'ı şişeside alınabilir.

• Bu arada Olfactivo Studio close up beni çok şaşırttı. İlk kez bir parfüm elbise de kalıcı olamayıp cildimde canavar gibi kalıcılık ve yayılım sağladı. Normalde parfümler cildimde fıslandıktan on beş dakika bilemedin yarım saat sonra uçup gider. O yüzden elbise üzerindeki kalıcılıkları benim için önemlidir. Ama bu parfüm tam tersi. Yıkadıktan sonra bile cildimde belirgin bir şekilde durdu. Ama sevemedim parfümü, çok tatlılık içeriyor. Kışın denemek lazım.

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hocam tam bir kışlık. Meyveli gourmand tarafa yakın favori kokularımdan

• Kargom geldi. Çok teşekkür ederim

Yorum

• Kargo geldi, eline sağlık hocam.

Bois imperial şişeli alacağım sanırım İyiki Ganymede veya b683 şişeli almamışım fiyatına göre bois imperial çok daha iyi bir parfüm.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: samosbabos View Post
            Kargo geldi, eline sağlık hocam.

Bois imperial şişeli alacağım sanırım İyiki Ganymede veya b683 şişeli almamışım fiyatına göre bois imperial çok daha iyi bir parfüm.
            Ganymede ile sadece havalari yakin. Bence ganymede in yeri ayri Bois Imperial in ayri. Siseyle alinir bu da. Aventus vs gina geldi artik. Mis gibi alternatifler var iste

Yorum

• Arkadaşlar olfactivo s. close up için bir uyarı vereyim. Galiba dekant şişesinde hava ile demlenince değişiti. Yada ortam koşulları değişince böyle yaptı. Karman çorban aşırı tatlılık içeren köşeli koku değişime uğradı. Sanki notaları iyice çalkalanıp sonunda homojen bir karışıma dönüşmüş gibi bir etki yaşadım. İlk fıslatmada köşeli bir sonuç elde ettiyseniz, bir vakit bekleyip yeniden denemenizi tavsiye ediyorum.Boozy etki kazandı. Hatta adınıda vereyim :VİŞNELİ PURE HAVANE

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: junleon View Post
                Arkadaşlar olfactivo s. close up için bir uyarı vereyim. Galiba dekant şişesinde hava ile demlenince değişiti. Yada ortam koşulları değişince böyle yaptı. Karman çorban aşırı tatlılık içeren köşeli koku değişime uğradı. Sanki notaları iyice çalkalanıp sonunda homojen bir karışıma dönüşmüş gibi bir etki yaşadım. İlk fıslatmada köşeli bir sonuç elde ettiyseniz, bir vakit bekleyip yeniden denemenizi tavsiye ediyorum.Boozy etki kazandı. Hatta adınıda vereyim :VİŞNELİ PURE HAVANE
                Hocam bence ilk denediginizdeki alginizi etkileyen bor seyler olmustur. Cunku zaten boozy visneli bir gourmand olarak tarif ediyorum ben de soranlara. Yani su andaki dusuncelerimiz ayni koku ile ilgili

Yorum

• junleon
                  junleon Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Evet algı yanılsaması genelde yaşadığım bir problem. Bu konuda sabıkalıyım

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bu aralar bana da cok oluyor. Sanirim modum düşük

• Selective44 isimli üyeden tarafıma gelen bir ödeme hala yok. Ptesi günü son gün. Zaten telefonlarıma da çıkmıyor artık. Numaramı öğrendi çünkü. Keza mesajlara da nezaketen bile olsa dönüş yapmıyor. Bu üyeyi ben her splitte sırtımda taşıyorum resmen. İnsanlar 3 5 kuruşluk işler için şekilden şekle giriyor, türlü yalanlarla olayı savuşturuyor. Gerçekten çok üzücü. Sayın yöneticilerimize bilgi olması ve konuyu herkesin bilmesi açısından buraya kayıt düşüyorum.

Ptesi günü ödemesi gelmez ise üyeliğinin silinmesini ve daha önce yasaklandığı tüm platformlar ve forumlar gibi buradan da yasaklanmasını talep ediyorum. İyi niyet sevicilerden bıktım...

Yorum

• junleon
                  junleon Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Selective44 iki adet şişeli parfüm almış. Şişeler forum içi miydi Mustafa Bey? İade edebiliyor musunuz? Nasıl bir yol izleyeceksiniz?

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Birisi benimdi diğerinin parasını ödemiştim. O da artık benim sayılır. Elimdeki ikinci Noble Leather oldu

• ali
                  ali Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Takipteyiz Mustafa hocam. Gereken yapılacaktır.

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                Selective44 isimli üyeden tarafıma gelen bir ödeme hala yok. Ptesi günü son gün. Zaten telefonlarıma da çıkmıyor artık. Numaramı öğrendi çünkü. Keza mesajlara da nezaketen bile olsa dönüş yapmıyor. Bu üyeyi ben her splitte sırtımda taşıyorum resmen. İnsanlar 3 5 kuruşluk işler için şekilden şekle giriyor, türlü yalanlarla olayı savuşturuyor. Gerçekten çok üzücü. Sayın yöneticilerimize bilgi olması ve konuyu herkesin bilmesi açısından buraya kayıt düşüyorum.

Ptesi günü ödemesi gelmez ise üyeliğinin silinmesini ve daha önce yasaklandığı tüm platformlar ve forumlar gibi buradan da yasaklanmasını talep ediyorum. İyi niyet sevicilerden bıktım...

Tarafima gelen bir odeme veya geri dönüş bulunmamaktadir.

Utku Canik isimli ve ayni zamanda forumumuza Selective44 rumuz (daha once mizansen035) ile kayitli uyenin forumumuz ile iliskisinin kesilmesini talep ediyorum.

Bircok forum ve parfum split/satis sayfalarindan da uzaklastirilmis olan kendisi, forumumuzdaki son sansini da bu sekilde olumsuz olarak kullanmistir. Bir kez daha insanin degismesinin cok zor oldugu, neyse o oldugu anlasilmistir.

Kendisiyle parfum alisverisine veya muhabbetine girmemenizi oneririm.

Saygilar...
                Son Düzenleme cantona8; 28-07-21, 12:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

• connoisseur
                  connoisseur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Uzaklastirildi Mustafa hocam, eline emegine saglik. Son durumda zararinin olmamasi da ayrica sevindirici.

• Boyle durumlarda herkes icin uzuluyorum... Insallah sagligindan ve kotu bir durumdan kaynakli bir olay yoktur...
                Covid yuzunden yogun bakimda yatan bir akrabamin kendisi icin cok onemli bir davayı kaybettiğini biliyorum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Sparfume View Post
                  Boyle durumlarda herkes icin uzuluyorum... Insallah sagligindan ve kotu bir durumdan kaynakli bir olay yoktur...
                  Covid yuzunden yogun bakimda yatan bir akrabamin kendisi icin cok onemli bir davayı kaybettiğini biliyorum...

Kesinlikle böyle bir durum yok... Üzüleceğimiz bir durum olduğunda zaten herkesi sonuna kadar idare ettim ben. Hatta karantinada olan arkadaşlar bile oldu split ödeme aşamasında. Lakin bahsettiğimiz kişi zaten geçmişten beri girdiği her ortamda birilerine zarar verip bir şekilde durumları suistimal eden birisi. Ben kendisini de defalarca idare ettim ama en son konuştuğumuzda ailevi sıkıntılarının olduğunu ve foruma giremediğini söylemişti. Halbuki foruma konuştuğumuz gün bile girmişti vsvsvs... Kısaca sapla samanı ayırdık. Sonuna kadar bekledik. Sonu da geçti yine beklemeye devam ettik. Mesajlara ve aramalara dönüş olmadı ve sonuç da kaçınılmaz oldu. Muhtemelen yarın yine gelse "şöyle oldu böyle oldu" şeklinde bir savunma yapacaktır ama hiçbir samimiyeti olmayacak benim için. Samimi olan insan telefonlarıma cevap verirdi. Konuşamıyorsa da mesajlara cevap atardı. Açıklama yapmak zorunda kalmak istemiyorum her defasında. Bu kadar idare ettiğim bir kişinin bana sonunda böyle bir kazık çakması hoşuma gitmedi.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Kesinlikle böyle bir durum yok... Üzüleceğimiz bir durum olduğunda zaten herkesi sonuna kadar idare ettim ben. Hatta karantinada olan arkadaşlar bile oldu split ödeme aşamasında. Lakin bahsettiğimiz kişi zaten geçmişten beri girdiği her ortamda birilerine zarar verip bir şekilde durumları suistimal eden birisi. Ben kendisini de defalarca idare ettim ama en son konuştuğumuzda ailevi sıkıntılarının olduğunu ve foruma giremediğini söylemişti. Halbuki foruma konuştuğumuz gün bile girmişti vsvsvs... Kısaca sapla samanı ayırdık. Sonuna kadar bekledik. Sonu da geçti yine beklemeye devam ettik. Mesajlara ve aramalara dönüş olmadı ve sonuç da kaçınılmaz oldu. Muhtemelen yarın yine gelse "şöyle oldu böyle oldu" şeklinde bir savunma yapacaktır ama hiçbir samimiyeti olmayacak benim için. Samimi olan insan telefonlarıma cevap verirdi. Konuşamıyorsa da mesajlara cevap atardı. Açıklama yapmak zorunda kalmak istemiyorum her defasında. Bu kadar idare ettiğim bir kişinin bana sonunda böyle bir kazık çakması hoşuma gitmedi.
                    Haklisin Mustafa... zorlugu yasayan bilir...Zaten asiri sabir isi.. Hep derim ben yapamam diye... bide isin icinde para olunca .. Is yerinde bile para isleri benden uzak olsun derim... 1 liranin hesabini yapan var..

Yorum

• yahu utku canik ten bahsediliyor. bu kadar cümle kurmaya bile değmez.
                      bu adam bunu seneler önce parfummerakı forumunda da yaptı. instagramda cüneytin splitinde de yaptı, yine instagramda sanırım çağatayların splitinde de yaptı aynı şeyi. yani adam dolandırıcı gibi bişi. bi şekilde farklı isimlerle kayıt olmasına da çare bulunamıyor demek ki.

Yorum

İşleniyor...
                      X