Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Yeni-Yine-Yeniden Normalleşme? Spliti # (ARŞİV)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ödeme tamamdır Hocam, kolay gelsin

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncellendi. Ben samimiyetinize olan güvenimden ötürü siparişleri vermiştim. Parfümlerin de gelmesini bekliyorum, ödemelerin de yani. Bu hafta hepsini halledip Kısmetse Ptesi günü kargoya teslim edeceğim. Sizleri bekletmemek adına. $

Yorum

• Odemeyi yaptim,kolay gelsin.

Yorum

• Eft yapıldı, tesekkürler.

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncellendi. $

Yorum

• Ödemeyi yaptım hocam ben de şimdiden ellerine sağlık.

Yorum

• $ Arkadaşlar ödemeleri yarın tamamlayabilirsek çok çok iyi olur aksi halde bir sonraki haftaya sarkacak dağıtım. $

Yorum

• $ Ödemelerle ilgili olarak son saatler! Özel bir durumunuz var ise lütfen bildirin. $

Feba2008
                  ntmm22
                  PassedPawn
                  Powerty
                  Selective44

Yorum

• Ödeme yapılmıştır hocam işlerin yoğunluğundan herseyi unuttuk bu aralar kusura bakmayın

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• $ Odemelerin hepsi tamamlanmadigi icin gonderimi yapamiyorum. Umarim haftaya yollamis olurum hepsini 👍 #

Yorum

• $ Odemeleri bu hafta tamamlayalim arkadaslar. Odemesini zamaninda yapan ve parfumlerini bekleyen bir suru arkadasimiz var. $

Yorum

• Mustafa hocam ödeme tamadır.Ellerine sağlık

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncellendi. Bu hafta bu isi halledelim. Ayrica parfumleri tarafima mutlaka cuma gunune kadar ulastiriniz. #

Yorum

• Ödemeyi tamamladım hocam,sabaha hesabınıza geçer.Elinize sağlık..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• # Arkadaslar asla gerginlik cikarma niyetinde degilim oncelikle belirteyim. Polo parfum tarafima ulasmadi fragranceholic. Odeme ile ilgili mesaj bile atmiyor ve foruma da giris yapiyorsun mesajlarima donmuyorsun Selective44 . Sizlere son uyari mesajlari attim. Yarattiginiz guvensizlik durumu sonucunda splitten cikarilacaksiniz ve forumdan uzaklastirilacaksiniz. Ilanen duyurulur. Foruma giriş yapip hayalet gibi davranmaniz beni yoruyor. Buradaki insanlara ozur borclusunuz. Herkese iyi geceler dilerim. #

Not: Bu arada insani durumlarindan oturu odemeleeini gec yapan arkadaslar bana zaten durumu bildirmislerdi. Samimiyetlerine inandigim ve guvendigim icin aramizda hicbir sekilde problem olmamistir ve soyledikleri sekilde uzerlerine duseni yapmislardir. Onlara da haklarini teslim etmek tesekkur etmek istiyorum. PassedPawn Powerty
                                Son Düzenleme cantona8; 07-07-21, 00:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                                X