Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Yeni-Yine-Yeniden Normalleşme? Spliti # (ARŞİV)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• $ Ödeme tablosu yayında. Dekant sayfamdan taleplerinizi de dahil ettim tabloya. $

Yorum

• Ödeme tamamdır, kolay gelsin ✋🏼

Yorum

• Ödeme tamamdır .

Yorum

• Mustafa hocam yer varsa 5 ml Bois Imperial ekleyebilir miyiz

Yorum

• 5 ml icon ekleyebilir misiniz eğer imkan varsa

Yorum

• # Son talepleri ekleyip tabloyu güncelledim. #

Yorum

• Ödeme yaptım

Yorum

• Ödemeniz yapıldı cantona8 hocam, emekleriniz için teşekkürler ☺️

Yorum

• Ödeme yapıldı Mustafa hocam emeklerine sağlık.

Yorum

• Ödeme yapıldı .

Kolay gelsin.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Degerli arkadaslar. Adres bilgileriniz guncellendiyse mutlaka yaziniz

Yorum

• Perris Oud Imperial, bugüne kadar kokladigim hicbir oud merkezli kokuya benzemiyor. Kullanim alani kesinlikle cok ozel. Baslangicta oud-paculi gibi hissettirse de sifir arabik. Durdukca demleniyor sanki. Ortalardan itibaren madeni yaglarla calismis bir sanati ustasinin kot pantolonunun rutubetlenmis kokusu gibi... Tabi ki boyle bisey hic koklamadim ama tahayyulum bu yonde oldu.

Zegna Incense Gold ise gercekten Zegna nin bu serisinde designer cizgisini zorlayip yer yer astigi calismalar olmus. Musk Gold, Amber Gold ve Incense Gold gercekten de hepsi birbirinden saglam karakterli parfumler. Hatta Incense Gold benim en sevdigim tutsu parfumlerinden oldu ki benim tutsuyle hic aram yoktur. Biraz yayilim sorunlari var bu seride sanki ama zaten cok yayilsalar muhtemelen rahatsizlik verirler etrafa. Kendi halinde ve kendi ozelinde ben farkliyim diyen kokular. Oncelikle parfum meraklisi herkesin bu kokulari bir kez olsun mutlaka denemesini isterdim. Incense Gold, kirlilik barindiran, madeni hissiyatli pasakli bir tutsu kokusu. Cok cekici ve sofistike. Bircok parfum kullanicisi bu parfumlere hicbir anlam yukleyemeyecektir muhtemelen. Zaten ozel parfumler oldugunu belirttim ve yine vurgulayayim.

Yorum

• Ödeme yapıldı, kolay gelsin...

Yorum

• Ödeme yapıldı. Emeğinize sağlık Mustafa bey.
                              Ayrıca şişeli alım yaparak diğerlerinide parfümü deneme şansı tanıyan arkadaşlara teşekkürler.

Yorum

• Ödeme tamam. Teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
                                X