Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split # ARŞİV

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Kuzeysuyu View Post

Cantona bey liste güncellendi mi, Narciso Rodriguez Amber Musc'i göremedim de ana listenizde.
    Guncellendi evet

Yorum

• Hocam nu be lithium 5ml de silinecekti gözden kaçmış sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hemen duzelteyim 👍

• Musk Deer talebimi iptal edip ,3'er ml Monte Cristo ve Anubis rica ediyorum.

Yorum

• Can cekistiriyosunuz arkadaslar yaw... hah sisem doldu diyorum .. tak iptal... doluyo .. bida iptal ... yeter daa...
        Mustafa benim siselilerimden iptal yapma hatta eskileri de ekle... donmekten kokularim ozelligini kaybetti....aaaaa

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hocam tango şişeli talebimi iptal edip bana 2 ml yazalım lütfen

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
            Arkadaşlar Masque Milano hakkında birkaç şey yazmak istiyorum. Deneyebildiğim tek parfümü Russian Tea. 500'e yakın parfüm denemiş birisi olarak daha önce buna benzer bir parfüm asla denememiştim. Deri, tütsü ve odunsu notaları çay ve nane ile ferahlaştıran harika bir kompozisyon. Kalitesi çok çok üst düzey. Bence bu markanın bütün parfümleri fiyatlarını hak ediyordur. Benim için çok sevdiğim Zoologist'ten bile önde. Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
            Masque Milano Russian Tea 2ML

Teşekkürler

Not: Tecrübeli forum üyeleri yeni üyelere bu şekilde yardımcı olmalı. Bu splitte büyük eksikliğini duyuyorum. Birde bütçesi kısıtlı katılımcılar için splitteki parfüm sayısının azami sayıyı aştığı düşüncesindeyim.Ayırabildiğim bütcenin üzerindeyim şu an.Merak ettiğim bir çok parfüm umarım başka splitte yine karşıma çıkar diyorum artık (Tango mesala). Ama en son eklenen parfümlerin splite kazandırılması için harcanan emek ve çalışmanında farkındayım. Vefasızlık edicek değilim.

Yorum

• Bütçe ihlalleri , iptallerin sayısı doğru orantılı seyrediyor.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orbital View Post
                Bütçe ihlalleri , iptallerin sayısı doğru orantılı seyrediyor.
                Hermes, Dior, Chanel olmus artik 700 800 lira. O da buyuk zincir magazalar hariç Boyle bir ortamda en degerli sey aslinda forumlarsaki paylasimcilik. Ama ben dahil herkes fiyatlarini guncele yakin revize etmek zorunda kaliyor. Al-satciya degil de kullaniciya gidecekse ben butun parfumlerimi aldigim fiyatlara vermeye raziyim. Yeni gelen parfumler icin en az 2 senemiz var var bence. O seviyelerdeki rakamlari bir seferde kolayca verebilmek manasinda yani Daha kur dususlerinde bile zammin onune gecemeyen bir ulkeyiz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: junleon View Post

Teşekkürler

Not: Tecrübeli forum üyeleri yeni üyelere bu şekilde yardımcı olmalı. Bu splitte büyük eksikliğini duyuyorum. Birde bütçesi kısıtlı katılımcılar için splitteki parfüm sayısının azami sayıyı aştığı düşüncesindeyim.Ayırabildiğim bütcenin üzerindeyim şu an.Merak ettiğim bir çok parfüm umarım başka splitte yine karşıma çıkar diyorum artık (Tango mesala). Ama en son eklenen parfümlerin splite kazandırılması için harcanan emek ve çalışmanında farkındayım. Vefasızlık edicek değilim.
                  Sevgili junleon . Soylediklerinizde hakli olmakla birlikte cok eski forumculardan biri olarak birkac sey soyleyeyim sadece bilgi vermek acisindan

Yillardir yaptigimiz hicbir splitte bir parfumu ovmedik, anlatmadik. Dogru. Nedeni ise, zaten split suresi icerisinde arastirmak icin yeterli zamanin bulunuyor olmasi ve belli basli parfumlere yuklenmenin onune gecmek. Cunku listeler genelde calisilmis listeler oluyor. Bu benim adima boyle yani Alelacele splitler (atiyorum 2 3 gun suren) kafa karisikligi ve genelde alinan parfumlerin mutlu etmemesiyle sonuclanabiliyor. Forum olunca isin temasi zaman gecirmek uzerine kurulu oluyor genelde.

Ne bu splitte, ne gecmis splitlerde kacan hicbir sey yok emin olun Forumu takip ederseniz zaten yarin obur gun beklediginiz ya da aradiginiz parfumlerin splitlerde mutlaka yer bulacagini goreceksiniz. Hatta aradiginiz parfumlerin splite eklenmesini bile talep edebilirsiniz ki ben bunu cogunlukla soruyorum.

Parfumleri tarif etmek, satici gibi hissettiriyor beni o yuzden fikir verecek bilgilerin paylasilmasini ben de siz gibi katilan katilmayan diger arkadaslardan bekliyorum. Bir parfum hakkinda olumsuz yorum yapmaktan da cekiniyor insanlar. Cekinmeyin Benim bayildigim bi parfum size berbat gelebilir. Hobinin dogasi bu zaten. Bu cumleler aslinda size degil genele idi.

Ne parfum biter, ne de merakı biter.

Yorum

• junleon
                    junleon Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bu açıdan düşünmemiştim. Talep ettiğim hususların yan etkileri var, şu an farkına vardım. Size katılıyorum.

• Orjinal yazı sahibi: junleon View Post

Teşekkürler

Size tavsiyem...
                  1...Forumda test edilen kokular basligi altinda cogu parfum yorumlanmis.. yardimci olabiir
                  2.. papillion.. masque .. suleko .. anka kus zoologist bortnikoff vs.. kokulari yeni baslayan arkadaslar icin zorlayici olabilir..
                  Ama gercekten cok merak ediyorsaniz her zaman bulabileceginiz kokular yerine bunlari denemeniz bir fikir ve tecrube oluşturacaktır..
                  3.. benim icin en buyuk keyif bi onceki splitlerde deneyip begendigim kokulari siseli almak.. cok isteyen olursa paylasmak.. forumdaki arkadaslarimda paylasmaktan imtina etmeyeceklerdir.. simdi alamasaniz bile... istediginizde herkes sizinle paylasir..
                  Sevgiler...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• junleon
                    junleon Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Niş parfümlerin son derece göreceli algılara sebep olduğunun farkındayım, insanlara bu hususta saygı duymam gerektiğini biliyorum (nişler hakkkındaki farklı yazı ve analizleri bu şekilde yorumluyorum.) Ve evet, hedefim önceki splitten beğendim kokuyu daha sonra şişeli edinebilmek (ama kısıtlı bütçemden dolayı nokta atışlar yapmaya çalışıyorum) . Size tamamen katılıyorum.

• Bazı bütçesel durumlar sebebiyle, özür dileyerek tüm taleplerimi iptal etmek zorundayım. Teşekkürler cantona8 hocam.

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Rica ederim hocam. Splitler bitmez

• # Güncellemeler #
                  -Talepler eklenmiştir.
                  -Jovoy Remember Me 15ml şişeli olarak boştadır.
                  -Aşağıdakiler listeden çıkartılmıştır;

Giorgio Armani Eau de Cedre
                  -PPBurn 5ml
                  -Powerty 5ml
                  -Freerange 5ml

Micallef Spicy for Him
                  -Lostcode 5ml

Loewe Anonimo (Dekant Olarak Verilecek)
                  -Aşağıdaki parfüm şişeyi verecek olan üyenin iptal etmesi nedeniyle listeden çıkarılmıştır.

MFK Baccarat Rouge Extrait (Kutusuz)

Masque Milano L'Attesa (şişeli olarak güncellenmiş ve talepler korunmuştur)
                  Son Düzenleme cantona8; 24-02-21, 00:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

• # Arkadaşlar Dunhill Century ve Biagiotti Roma Uomo denemenizi öneririm. Hem fiyat olarak makul ve kalitesi fiyatının üstünde kokular hem de bilindik designer kokulara pek benzemiyorlar. Bonus olarak Luxe Champaca'yı da... #

Yorum

• Biagotti Roma Uomo 5 ml lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nu be talebimi iptal edip

5 er ml roma ve dunhill ekleyelim.

Yorum

İşleniyor...
                        X