Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split # ARŞİV

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 35 ml tango şişeli

Yorum

• omerikb
      omerikb Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      35 ml lik şişe için talep yapmıştım ama önce 100 lük doldurulmak isteniyorsa benden önce arkadaş talep de bulunmuş. O zaman 2 ml tango 2 ml russian tea alayım

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam 100lukleri 2 3 ml taleplerle doldurmak imkansiz. 35luklerden gideriz muhtemelen. Ben herkes aldigim fiyatlari gorsun diye yazdim. Tercih denemek isteyenlerin tabiki

• Masque'lerden
    Tango 2 ml Montecristo 2ml rica ediyorum..

Yorum

• Arkadaşlar Masque Milano hakkında birkaç şey yazmak istiyorum. Deneyebildiğim tek parfümü Russian Tea. 500'e yakın parfüm denemiş birisi olarak daha önce buna benzer bir parfüm asla denememiştim. Deri, tütsü ve odunsu notaları çay ve nane ile ferahlaştıran harika bir kompozisyon. Kalitesi çok çok üst düzey. Bence bu markanın bütün parfümleri fiyatlarını hak ediyordur. Benim için çok sevdiğim Zoologist'ten bile önde. Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum

• 2'şer ml Mandala ve Montecristo rica ediyorum

Yorum

• Günaydın herkese sabah sabah Masque Milano Love Kills ve tango dan 2ser ml rica edeyim

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• YSL caftan ve nu be lithuim taleplerimi iptal edebilir misiniz.

Yorum

• # Talepler işlendi. Herkese güzel haftalar... #

Yorum

• taleplerimi iptal edebilirmiyiz

Yorum

• Benimde taleplerimi iptal edebilirmiyiz Burak hocam,çok tesekkurler( 3ml betwixt & between ve 3 ml FM monsieur )

Yorum

• 2 ml tango rica ediyorum

Yorum

• Keşke bu kadar üstüste gelmeseydi yeniler diye düşündüm artık...
                      Elimde fazlasıyla dekant birikmişken ve ml rakamları bu seviyedeyken çok merak uyandıran markaları tulum çıkardılar resmen ( marka ilk kez geliyor hem de tüm koleksiyon ile!) Orto, Suleko, Masque Milano, Papillon, Anka...neyse belki zaman içinde tekrar yapılır bir bölüştürme...

Yorum

• Selective44
                        Selective44 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Maalesef bende aynı durumdan muzdaribim. Almak istediğim çok var ama fiyatlar ....

• Masque Milano Montecristo 35 ml /31,42 bundan 2 ml rica edebilir miyim Mustafa Bey
                      Bi de size zahmet Oud Silk Mood Extrait 2 ml rica etmiştim , onu da iptal edebilir miyiz . Bi Türlü içime sinmedi. Özür dilerim.

Yorum

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sorun degil hocam duzeltirim tabiki

• Orjinal yazı sahibi: teafortwo View Post
                      Keşke bu kadar üstüste gelmeseydi yeniler diye düşündüm artık...
                      Elimde fazlasıyla dekant birikmişken ve ml rakamları bu seviyedeyken çok merak uyandıran markaları tulum çıkardılar resmen ( marka ilk kez geliyor hem de tüm koleksiyon ile!) Orto, Suleko, Masque Milano, Papillon, Anka...neyse belki zaman içinde tekrar yapılır bir bölüştürme...
                      Papillon daha 1 ay onceki yurt disi splitinde vardi ve cok daha dusuk rakamlara ama kimse talep etmemisti Anubis ve Salome. Bazen denk gelmiyor iste splitler. Uygun fiyat ile pahali fiyat olayinin da bir anlami yok keza. Su gecen 2 aylik sure icinde her turlu yontemi denedim, her turlu parfumun splitini yaptim. Hicbirindeki talep tatmin edici degildi eskilere gore. Bir de artik herkes split yapiyor, her yerde split yapiliyor. Yeni biseyler denemek icin zorluyordum ben forum biraz daha ileri gitsin diye. Ama enerjimi cok azaltti bu isler yani Cok fazla vaktim gidiyor. Bu split ozelinde de odemelerde vs kimseyi zorlamamak icin sureyi yayabildigimce yaydim. Bu haftayi da gecirip bir an once bu spliti sizlere ulastirmak istiyorum artik. Artik deneyecek farkli bisey de kalmadi zaten. Olursa bir forum ici spliti belki ileride. Ama o splitler de artik belli bi cizgiyi asamiyor. Ayni parfumler dönüp duruyor Uzun yazdim ama bir nefes arasi verecegim. Biriken zamanda belki ozel bir firsat cikarsa bizi heyecanlandiracak....

Yorum

• orbital
                        orbital Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sevgili Mustafa , iyi niyetinden hiç şüphem yok. Kendini nadasa bırak canım kardeşim.

• teafortwo
                        teafortwo Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben galiba kastımı muğlak bırakarak hata ettim.Ben en son 10 15 yıl kadar evvel müzik forumlarında yoğun zaman geçiriyordum.Forumlarla ilişiğim kesileli çok uzun zaman oldu-yaşamımda bir kış uykusu zamanıda denk düştü bu sürece- kendimi çok kendi halinde bir parfümsever olarak değerlendiriyorum.Fragrantica dışında hiçbir arenada fikir alışverişi üzerine mecra arayışına girmemiştim.Bu sebeple split/dekant seçeneklerinin bu ülkede de mevcut olduğunu ne kadar zaman sonra öğrendiğimi söylesem şaşarsınız.Bu forum arşivini de inceledim, ticari kaygınız olabileceği çağrışımı yaratacak bir piyasa terimi olan 'hedef kitle' sizin forum sakinleri için seçeceğiniz bir terim zaten olamaz, ne bu acele daha çok epey zamandır tanınmış/ülke içinde de satışı bol olan kokuları ticari amaçlı satışa sunan instagram sayfalarının ürün yelpazelerini böyle agresif biçimde genişletmeleri için edilmiş bir sözdü.Forumlardaki splitlerin güzelliği, gerek ödemelerin zamana yayılması gerekse sindire sindire nota irdeleyerek karar vermeye olanak tanıması. Fakat zannediyorum, artık forum splitleri kokuların ilk kez denendiği, haklarında uzun uzun yorumların yapılacağı arenalar olmaktan çıkıyor.Ben galiba influencer lık mertebesinin bu dönüşümdeki rolüne şaşırmaktan kendimi alamıyorum.

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        teafortwo şimdi taşlar yerine oturdu tamamen. En temelinde her şeyin farkında olmanız beni ayrıca memnun eden kısım Bir yere varacak isek forumlardaki bilinçli kitlelerle varmak daha eğlenceli ve doyurucu. Burada bilgiyi test ederek ve deneyimlenmiş, tecrübe edilmiş hadiselerle yoğurarak süzgeçten geçirme fırsatı var. Hiçbir zaman izdiham yaşanan bir yer olmadı burası o yüzden Düşüncelerinizi samimi bir şekilde aktardığınız için teşekkür ederim

• Benim Masque Milano Montecristo talebimi iptal edip yerine 5 ml Tom Ford Noir Antracithe, 5 ml Tom Ford Orchid Soleil ve 2 ml Masque Milano L'attesa ekleyelim.

Yorum

• Montecristo ya siseli olarak ben de destek veriyorum tuhaf bir kirli parfum. Denemenizi onerecegim 3 kokusundan biri Masque in

Yorum

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Tematik bi koku denemelik yani aslinda. Yirtik olmak lazim biraz kullanabilmek icin ya da koleksiyoncu...

• Myrkur
                          Myrkur Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          cantona8 Peau de Bete'ye benzetmişler. O bana biraz rahatsız edici geldi ama yine de denemek istiyorum bunu.

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Yok kesinlikle bete ye benzemiyor bence. Tarz olarak tuscan leather a benzetilen onca parfum gibi.
                      İşleniyor...
                      X