Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split # ARŞİV

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ilk kez katiliyorum. Çarsamba gunu odemeyi gerceklestiriyor olurum. Adres paylasimini nereye yapmamiz gerekiyor?
    Eft yaparken, aciklama kismina belirtmemiz gereken bir durum (nick vs) var midir? Tesekkurler.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Acarto26 View Post
      Ilk kez katiliyorum. Çarsamba gunu odemeyi gerceklestiriyor olurum. Adres paylasimini nereye yapmamiz gerekiyor?
      Eft yaparken, aciklama kismina belirtmemiz gereken bir durum (nick vs) var midir? Tesekkurler.
      Selamlar. Bana forum üzerinden bilgilerinizi mesaj atmanız yeterli hocam. EFT/Havale bilgisine de nick name yazmanız yeterlidir

Yorum

• # Önemli bilgilendirme. #

Arkadaşlar, Frederic Malle Monsieur parfümünün fiyatı 18.5₺ olmalı. 22₺ nasıl ve ne amaçla yazdığımı ben de bilmiyorum. Enteresan... Ama endişelenecek bir durum yok. Çünkü ben tablolarımda 18.5₺ olarak işlem yapmışım. Yani sizi ödeme listesindeki hesaplarınız doğru! Belirtmek istedim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
          # Önemli bilgilendirme. #

Arkadaşlar, Frederic Malle Monsieur parfümünün fiyatı 18.5₺ olmalı. 22₺ nasıl ve ne amaçla yazdığımı ben de bilmiyorum. Enteresan... Ama endişelenecek bir durum yok. Çünkü ben tablolarımda 18.5₺ olarak işlem yapmışım. Yani sizi ödeme listesindeki hesaplarınız doğru! Belirtmek istedim.
          Bu vesileyle, Monsieur un fiyatını 22₺ olarak yüksek bulup da denemekten imtina eden arkadaşlar varsa özür diliyorum. Talep girebilirler Monsieur'a özel. İşlemi 18.5₺ olarak yapıp, sayfaya 22₺ olarak geçmem saçma bir hata olmuş.

Kafa karışıklığı olmaması adına tekrar yazıyorum. Listelerde yazan ve bana gönderilmiş olan ücretler doğrudur Sadece sayfadaki yazımda hata vardı.

Yorum

• Ödeme yapıldı Mustafa hocam şimdiden kolay gelsin emeğin için teşekkürler.

Yorum

• Odeme tamamdir. Tesekkurler

Yorum

• Odeme tamamdır

Yorum

• Hocam Russian Tea ve Bengale Rouge 2 ml ekleyebilirseniz çok memnun olurum imkan varsa

Yorum

• Ödeme yapıldı. Kolay gelsin. Arada kokladıkça yorum da atın.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: aydın10 View Post
                      Ödeme yapıldı. Kolay gelsin. Arada kokladıkça yorum da atın.
                      Yorum kesinlikle bekliyorum. Çok önemli ve çok kıymetli bu kısım

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: M14Y View Post
                        Hocam Russian Tea ve Bengale Rouge 2 ml ekleyebilirseniz çok memnun olurum imkan varsa
                        Ekleyip düzenleyeyim ödeme tablosnu hocam

Yorum

• Ödeme tamam. Teşekkürler, kolaylıklar.

Yorum

• ben de russian tea ile salome istesem ayıp olur mu 2 şer ml , çok mahcubum ama

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: NightManager View Post
                              ben de russian tea ile salome istesem ayıp olur mu 2 şer ml , çok mahcubum ama
                              Düzenleyeyim bakalım.

Yorum

• # Son iki talebi, talep edilen şişelerdeki "ilgili şişeyi alacak arkadaşların henüz ödeme yapmamış olmasından dolayı" ekledim ve ödeme tablolarını güncelledim. #

Yorum

İşleniyor...
                                X