Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split # ARŞİV

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Eklemelerle bu aksam 21.00 de bir yenilenme operasyonu olacak. Baska ekleme olmayacagi gibi gunden gune sadelesen bir sayfa kalacak elimizde Pazar gunune Splitin uzatilmasi istenirse belki talep alma suresine ilave edebiliriz birkac gun daha. Maksat vakit gecirmek iste... #

Yorum

• Bu akşam eklenecek parfümler içinde bir marka var... Yakın geçmişte Beymen'de satılan, isim ve kutu tasarımları bir hayli kendine has olan, enteresan içerikleri nedeniyle genel beğeni kitlesi tarafından kabul göremeyen ve neticede ülkeden çıkış yapan "....." isimli bir marka bu. Kendi sitelerinde 110€ luk etiketle satılmaktaydı. Splitte ise sadece 3,9₺ olacak ml ücreti. Ben buradan hareketle şunu söylüyorum ki bu marka en azından parfüm hobiniz boyunca bir kez denemiş olmanız gereken garip parfümlere sahip. Fırsat bu fırsat bence. Akşama göreceğiz bakalım hala kaç kişiyiz denemeye meraklı

Yorum

• Selective44
        Selective44 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bir tahminim var ama umarım odur. Direk dalarım 😍 kaçta dolduralım burayı 😬

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Saat 9da ekleme yapayım dedim ama hayırlısı tabi

• Selective44
        Selective44 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        nöbetteyim o halde )

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Bu parfüm gerçekten çok iyi bir oud çalışması. Dahab'daki kullanıma çok benzer. Çok derin ve katmanlı bir parfüm. Bence denenmeli. Zaten satışı yok artık diye biliyorum. H.O.S. de tükenince muhtemelen bir daha gelmeyecek. O seriden Oud For Love da çok çok iyi. Aurora Nomade e ise cesaret edememiştim denemek için
      Hocam buna benzer guerlain - bois d'armenie de var. Ben guerlain i daha çok sevdim.

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Armenie performans olarak bana düşük gelmişti. Benzerliği dikkatimi çekmemiş ama

• Mehmetburuk
        Mehmetburuk Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Birazcık diyelim.

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Doğrudur valla. Sanırım yine splitlerden birinde vardı Çok denemek de sıkıntı. Akılda kalmıyor bazen işte böyle

• 2 şer ml albho ve baba yaga alayım Mustafa hocam daha fazla direnemeyeceğim maalesef.
      5ml black orchid edp
      5 ml eye of seven hills
      5ml serge lutens de ekleyelim lütfen

Yorum

Bu akşam eklenecek parfümler içinde bir marka var... Yakın geçmişte Beymen'de satılan, isim ve kutu tasarımları bir hayli kendine has olan, enteresan içerikleri nedeniyle genel beğeni kitlesi tarafından kabul göremeyen ve neticede ülkeden çıkış yapan "....." isimli bir marka bu. Kendi sitelerinde 110€ luk etiketle satılmaktaydı. Splitte ise sadece 3,9₺ olacak ml ücreti. Ben buradan hareketle şunu söylüyorum ki bu marka en azından parfüm hobiniz boyunca bir kez denemiş olmanız gereken garip parfümlere sahip. Fırsat bu fırsat bence. Akşama göreceğiz bakalım hala kaç kişiyiz denemeye meraklı
        Çok merak ettim şu an

Yorum

• Violet Blonde 5 ml de deneyelim, dolacak olursa

Yorum

• Guerlain Musc Noble parfümünden de 5 ml. rica ediyorum lütfen.
            Son Düzenleme Aryan; 16-02-21, 19:42. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Bugün en az 1 saatimi bu split sayfası almıştır. Sürekli bu sayfa ile fragrantica arasında gidip geliyorum. Eğleniyorum baya...

Yorum

Bu akşam eklenecek parfümler içinde bir marka var... Yakın geçmişte Beymen'de satılan, isim ve kutu tasarımları bir hayli kendine has olan, enteresan içerikleri nedeniyle genel beğeni kitlesi tarafından kabul göremeyen ve neticede ülkeden çıkış yapan "....." isimli bir marka bu. Kendi sitelerinde 110€ luk etiketle satılmaktaydı. Splitte ise sadece 3,9₺ olacak ml ücreti. Ben buradan hareketle şunu söylüyorum ki bu marka en azından parfüm hobiniz boyunca bir kez denemiş olmanız gereken garip parfümlere sahip. Fırsat bu fırsat bence. Akşama göreceğiz bakalım hala kaç kişiyiz denemeye meraklı
                Evet. Denemeye çok meraklıyız. Ama zam kandirmacasi ile herkesi asgari ücret seviyesine kilitlediler. Biz de olabildiği kadar girebiliyoruz.

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Aynen. Ekonomik meseleler başka bir tarafı işin tabi.

• # Eklemeler #

Armaf Futura La Homme; Dior Homme tarzında Ajmal'ın güzel parfümlerinden biri.
                Bijan Men; Bence kült bir parfüm. Eskiden kıymeti çok bilinmeyenlerden.
                Cacharel Pour L'Homme; O da klasiklerden. Eskilerin sağlam erkek parfümlerinden.
                Calvin Klein Obsession Man; Tam bir orta yaş beyefendi kokusudur.
                Calvin Klein Obsession Woman; Denemedim.
                Charriol Royal Leather; Denemedim. Ama Deneyenler Tuscan Leather familyasına benzediğini söylüyor. Fiyat olarak çok iyi bir alternatif olabilir.
                Charriol Royal Platinum; Çok eskiden denemiştim. Bende adı gibi metalik hissiyatlı performanslı bir parfüm imajı kalmış.
                Dunhill Century; Le Labo Santal33 e çok benziyor. Birebir değil ama çok keyifli bir parfüm. Denediğimde Dunhill'den beklemediğim bir parfüm ile karşılaşmıştım.
                Ermenegildo Zegna Forte; Denemedim.
                Ermenegildo Zegna Talent; Denemedim.
                Ermenegildo Zegna Wisdom; Denemedim. Bu seri kafamda bir soru işareti. Fiyat ile doğru orantılı olarak ne kadar üst seviyeye çıkılmış olabilir bilmiyorum Zegna olarak?
                Faconnable For Men; Bu da eski klasiklerden.
                Givenchy Encens Divin; Denemedim.
                Halston 1-12; Denemedim.
                Hugo Boss Bottled Oud Aromatic; Hugo Boss olduğuna inanamayacağım seviyede bir parfümdü. Denediğimde şok geçirmiştim. Tarzı biraz sert. Bottled serisi ile alakası yok.
                L'Artisan Onde Sensuelle; Denemedim.
                Laura Biagiotti Roma Uomo EDT; Kendine has tarzı ile tam bir ortam parfümü. Designerlar içinde benzersiz 4 5 parfümden biri bence. Bu splitteki kokular arasından öneri yapacak olsam bunu yapardım.
                LM Parfums Scandinavian Crime; Yüzü çok eski olan bir parfüm değil. Bir zamanlar bende de vardı. Soğuk kış ormanı temalarını severseniz....
                Loewe Esencia Sport; Denemedim.
                MFK Baccarat Rouge Extrait; Bir şey söylemeye gerek yok. Belki meraklısı vardır diye ekledim.
                Min New York Shaman; Talep üzerine ekledim. Bildiğimiz bir koku yakın geçmişten.
                nu_be Carbon; ...
                nu_be Helium; ...
                nu_be Hydrogen; Aslında onlarla ilgili detaylı açıklamaları ve yorumları, kokuları deneme fırsatımız olursa yapabiliriz. Bir dönem Beymen'de niş stantlarında yer almaktaydı. Bu splitteki fiyatı gerçekten de ucuz yollu designer parfümler seviyesinde. Kalite olarak fiyatlarının kesinlikle altında olacaklarını düşünmüyorum. Ama ezber kokulardan, özellikle genel beğeni tarzlarından çok farklı oldukları kesin bence. Belki nefret ettirecek, uyumsuz gelecek, belki de çok sevdirecek... İşin gerçeği ise muhtemelen ülkedeki son nu_be'ler bunlar. Deponun birinden çıkmışlar olsa gerek. Yurt dışında The One of Those olarak da isim değiştirdiğini gördüm. Kısacası bu fiyata yaşanabilecek en enteresan deneyimlerden biri çıkabilir. Daha önce deneyenler varsa yorumlarını bekleriz.
                nu_be Lithium; ...
                nu_be Mercury; ...
                nu_be Oxygen; ...
                nu_be Sulphur; ...
                Paco Rabanne Invictus Legend; Son zamanlarda denediğim en iyi flankerlardan. Bir Invictus kokusunun hoşuma gideceğini asla tahmin etmezdim. Klasiğinden çok farklı bir havası var. Performansı çok iyiydi.
                Perry Ellis 360° Black for Men; Denemedim.
                Perry Ellis Eau de Toilette For Men; Denemedim.
                Perry Ellis Perry Black for Him; Denemedim. Maksat yeşillik olsun.
                Pierre Gillaume Drama Nuui; Yakın splitlerden birinde vardı. Muhteşem bir yasemin parfümü. Unisex ile feminen arasında ama doyuruculuğu ve doğallığı gerçekten efsane.
                Regalien Diamond of Velvet; Belki meraklısı çıkar..
                Roberto Cavalli Paradise Found For Men; Denemedim. Yeni bir designer. Ama içeriği çok değişik duruyor. Bir designer parfümden alışık olmadığımız notalar demetine sahip. Denemekte yarar var gibi duruyor. Özellikle de son zamanda çıkan enteresan işlerden sonra.
                Sospiro Ouverture; Meraklısına bu da...
                Teo Cabanel Alahine; Denemedim.
                Trussardi Riflesso Blue Vibe; Denemedim. Ama Riflesso'daki hoş temayı buraya taşıyabilmişlerse çok güzel bir parfüm çıkmış olabilir.
                Yves Saint Laurent Rive Gauche; O da benim için efsane ve kült kokulu designerlardan. Benim için favori 4 5 designer kokudan birisi. Siz de bi koklayın istedim.

Yorum

• shaman şişeli lütfen

Yorum

• mfk bac ext şişeli alabilir miyim hocam

Yorum

• Rive Gauche şişeli alayım

Yorum

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Rive Gauche dekant verilecekti hocam. Benim hatam kusura bakma

• Myrkur
                        Myrkur Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        cantona8 Tamamdır. Dekant taleplerim geçerli, Rive'den dekant almayayım var çünkü

• Forum saatine bir çözüm bulunmalı Spliti vaktinden önce açmışız gibi bir hava esiyor. Huzursuz ediyor beni.

Yorum

• nu_be'lerin de hepsinden 5'er ml. Halston 1-12 de 5ml

Yorum

İşleniyor...
                        X