Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split # ARŞİV

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bana göre yeni olan ve talep almayan birçok parfümün aslında size göre yeni olmadığını fark ettim şu anda Yani durumdan bu çıkıyor. Neyse bi çalışayım. Yarın görüşürüz öyleyse

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
      Eğer ödeme tarihi gelecek ayın ortalarına sarkacaksa ben dw ekleme olmasından yanayım.
      Ödeme tarihini sarkıtırız o sorun değil benim için. Ama parfümlerini en az 1 ay sonra alacağı anlamına gelir bu da splite katılanların. Ama erkenden ödemesini yollayanlara da parfümlerini göndermek gibi bir seçenek de durabilir bir kenarda.

Yorum

• # Bütün talepler işlendi. Sadeleştirmeyi Çarşamba akşamı yapacaktım ama bir gün öne çekip Salı akşamına atıyorum. Çok bilindik kokularla bilinmedikleri karıştıracağım. Belki aramıza yeni katılan arkadaşlar için seçenek olur ilaveten. Gün içinde yapılacak düzenlemenin saatini de yazarım ki ansızın, plansız iş yapmış olmayalım. İlgi gösterenlere eşit inceleme fırsatı sağlamış oluruz. #

Yorum

• Talep görmeyen parfümleri sadeleştirip farklı kokuları eklemek iyi olucaktır bencede

Yorum

• Terenzi Chimaera, Ysl Caftan ve yakın zamanda deneme şansı bulduğum İsmail Efendi den taleplerimi geri çekiyorum

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Ödeme tarihini sarkıtırız o sorun değil benim için. Ama parfümlerini en az 1 ay sonra alacağı anlamına gelir bu da splite katılanların. Ama erkenden ödemesini yollayanlara da parfümlerini göndermek gibi bir seçenek de durabilir bir kenarda.
              Gec olsun guc olmasin.. sorun degil.. amac keyif almak... 😊

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hermes mediterrenea 5ml
                ekler misiniz

Yorum

• Yeni eklemeler öncesi olarak bu ikiliyide ekleyelim lütfen,

Tom Ford Black Orchid Parfum 5ml
                  MFK Silk Mood Extrait 2ml

Yorum

• Maitre Parfumeur Bois de Turquie
                    Etro Marquetry
                    Accendis Accendis 0.2
                    Alghabra Eye of The Seven Hills

5 er ml lütfen.

Yorum

• yeni eklenecek parfumleri ben de heyecan ile beklıyorum , bi de sanki ücretler biraz yüksek değil mi ? Yoksa bana mı pahalı geldi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: NightManager View Post
                        yeni eklenecek parfumleri ben de heyecan ile beklıyorum , bi de sanki ücretler biraz yüksek değil mi ? Yoksa bana mı pahalı geldi
                        Hocam parfümleri aldığım fiyatlar üzerinden tamamen... Uygun fiyatlı bişeyler de gelecek yarın. Ama forumun bi ayarı yok Ucuz olunca da talep olmuyor pahalı olunca da

Yorum

• Merhabalar,split hayırlı olsun.Tom Ford Beau de Jour şişe talebi iptal olursa,talibim.İlerleyen günler de dekant ekledi yapacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Son dedim ama yine buldum denemelik

The Different Company Oud Shamash 3ml rica ediyorum

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ufuk.mercan View Post
                              Son dedim ama yine buldum denemelik

The Different Company Oud Shamash 3ml rica ediyorum
                              Bu parfüm gerçekten çok iyi bir oud çalışması. Dahab'daki kullanıma çok benzer. Çok derin ve katmanlı bir parfüm. Bence denenmeli. Zaten satışı yok artık diye biliyorum. H.O.S. de tükenince muhtemelen bir daha gelmeyecek. O seriden Oud For Love da çok çok iyi. Aurora Nomade e ise cesaret edememiştim denemek için

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: PassedPawn View Post
                                Merhabalar,split hayırlı olsun.Tom Ford Beau de Jour şişe talebi iptal olursa,talibim.İlerleyen günler de dekant ekledi yapacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                                Tabi ki.. Takipte olursunuz sayfayı yine de siz.

Yorum

İşleniyor...
                                X