Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Degisikler & Yeniler Spliti v.1 + v.2 #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Zamana yayılabilecek gibi olursa split - ilkine yetişmez ise bir sonraki de olur- Frassai El Sur koleksiyonu çok güzel olur..

Ayrıca Killian yenileri +1

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teafortwo View Post
      Zamana yayılabilecek gibi olursa split - ilkine yetişmez ise bir sonraki de olur- Frassai El Sur koleksiyonu çok güzel olur..

Ayrıca Killian yenileri +1
      Odemeleri uzatabildigimiz kadar uzatiriz eger spliti yapabilecek talep olursa. Zaman olarak tek handikap indirimli fiyatlarin muhtemelen yarin aksam, en gec pazar aksam sona erecek olmasi kanimca..

Yorum

• teafortwo
        teafortwo Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        A tabii içinde bulunduğumuz indirim dönemi için çok hızlı olmak gerek, El Sur yetişemez mesela, ben genel olarak split için öneriler kisvesinde değerlendirmiş oldum başlığı Lutens önerisi ile gelen arkadaşları destekliyorum kısa vade için..

Burası güncelken buraya bırakayım önerimi. Anka kuş parfüm ürünlerini yakın zamanda nokta kozmetiğe gönderiyormuş. Bu split için değil ama nokta ile konuşulup bi bakılabilir mi ? Türk bir üretici ve geçenşerde de bir ödül kazanmıştı. Ayrıca el emeği parfümler oldukça ilgi çekici. Bi düşünülebilinir. Bu split içinde makyajtrendinden serge lutens neden olmasın ? Oldukça indirimli zaten indirimler baslıgı altında sorularımı yöneltmiştim özel serisi bi ilgimi çekiyor

Yorum

Mustafa Hocam, enerjinize hayranım ben bir makalenin daha yeni literatür taraması kısmını yazmaya başladım 1 aydır, siz maşallah 1 ayda 2 mi artık 3 mi split yapıyorsunuz valla bravo 👏

Yorum

• furkan1001
          furkan1001 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bu arada çok güzel parfümlerden bahsedilmiş, gerçekleşir ve yeterli katılım sağlanılırsa efsane bir split olur ama unutulmaması gerek ki 15 gün sonra yılbaşı indirimleri gelecek ve hemen hemen aynı kampanyaların olacağını düşünüyorum. Döviz kurlarınında bu süreçte extreme bir olay yaşanmazsa sabit yada bir miktar aşağıya gevşeyeceğini düşünüyorum. Saygılar 🎩

Cruz del 2 olsa hepimiz denesek çok güzel olur

Yorum

Yeni çıkan kilianlar hoş olur. Anka kuş henüz noktaya gelmedi ama o da güzel olurdu. Yeni denemeler açısından güzel bir Split olur.

Yorum

# Süprüüz #

Yorum

• Myrkur
              Myrkur Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Gerçekten güzel bir süpriz oldu

Zoologist Elephant şişeli Lütfen

Yorum

musk deer sise lutfen

Yorum

Akro Smoke şişeli alayım hocam.

Yorum

Hocam, 3 er ml Amouage ve 10 ml de Kilian Angel's Share rica ediyorum.

Yorum

Mustafa hocam, Love şişeli dekantları yazarım birazdan. Splitte hayırlı olsun..

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam "refill" yazmayı unutmuşum. Çok özür diliyorum. Talebini gözden geçirmek istersen sorun yok

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Anlamıştım salağa yatayım dedim Mustafa hocam 😊 dekantları sıralıyorum şimdi.

# Arkadaşlar önemli bir noktayı tekrar vurgulayayım. *** lı parfümlerden en erken dolan 5 tanesini falan alabileceğiz. Taleplerinizi ona göre belirlerseniz spltin gidişatı açısından daha hayırlı olur. Diğer parfümler için de indirim ne kadar süre geçerli ise artık. Fiyatı sabit olanlar şimdilik Amouage'lar. #

Yorum

typewriter siseli diyerek sansimi deniyorum

Yorum

Amuagelar 3 er ml, marc antoine barrois 683 3 ml, zoologist sloth ve elephant 2 ser ml

Yorum

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bu B683 için çok olumlu yorumlar okudum... Ganymede'den sonra merak ettim bunu da..
                      İşleniyor...
                      X