Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Yeniden (v'siz) # ()

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # by Kilian Gold Knight'ın tester refill olduğu gözden kaçmış. Onu iptal ediyoruz. Ödeme yapan arkadaşlara iadeleri gerçekleştirilecektir. Myrkur hocam sizin ödemenizi de güncelledim. Ona göre son hali ödemeler tablosunda yer almakta. Diğer arkadaşlarımızın ise bana IBAN bildirmelerini bekliyorum Yaşanan bu aksilik için kusura bakmayın. #

anigemini 104,5₺ iade edilecek
    Fatihhbalci 54.5₺ iade edilecek
    Gokay000 54.5₺ iade edilecek
    h.g.w 54.5₺ iade edilecek​​​
    omerikb 54.5₺ iade edilecek
    usözen 305₺ iade edilecek.

Yorum

• orbital
      orbital Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ciddi bir parfüm ithalatçısında eşi çalışan bir arkadaşım bana bir şişe hediye etmişti. % 100 orijinal ancak tester hologramlı,satılamaz ibareli. Tester fobisi, imitasyon parfümlerin tester adı altında piyasaya sürülmesiyle başladı. Orijinal testerlar da arada güme gitti ne yazık ki. Ben orijinal olduğu ispatlı tester parfümler konusunda katı olunmaması kanaatindeyim.

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Orijinal tester konusunda benim dusuncelerim belli. Belki bazi arkadaslar bilir. Bu konuyu tartistik ama bir karara baglanmadi. O yuzden ben de karsi olmasam da tester parfume forum kurallarimiz geregi split veya dagitimini gerceklestiremeyecegimi belirttim Yalcin beye. O da hatanin kendisinde oldugunu soyledi. Keza biliyor forum kurallarimizi Sadece bana ekstra is olacak..
      Son Düzenleme cantona8; 13-11-20, 23:09. Tarafından yapıldı.

• omerikb
      omerikb Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      E yani hocam koskoca aventus firması türkiyede yapılan her splitte tester ürünleri çıkıyor ve burası Türkiye. Yurtdışında her dükkan adım başı tester ve firmanın bundan haberi yok veya onun gözetimi dışında kaçırılıyor öylemi piyasada orjinalinden çok orjinal tester üretilmiş durumda. Belli ki firmalar bunu kasıtlı yapıyor.

• Mükemmel ötesi bir split olmuş, liste oldukça geniş, aranan parfümler mevcut, fiyatlar da gayet uygun. Bu aralar sağlık sektörü çok yoğun malum, gözden kaçırdığım bir split oldu; bu konuda üzgünüm. İnşallah sonraki splite müdahil olurum. Emek verenlerin ellerine sağlık gerçekten.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Louis Pasteur View Post
      Mükemmel ötesi bir split olmuş, liste oldukça geniş, aranan parfümler mevcut, fiyatlar da gayet uygun. Bu aralar sağlık sektörü çok yoğun malum, gözden kaçırdığım bir split oldu; bu konuda üzgünüm. İnşallah sonraki splite müdahil olurum. Emek verenlerin ellerine sağlık gerçekten.
      Daha da buyuktu liste. Neredeyse 3te 1ini cikardik listeden. Bu kalan 3te 2 civaridir Bekleriz her zaman..

Yorum

• Louis Pasteur
        Louis Pasteur Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Büyük bir emek ve organizasyon olduğu çok belli hocam, elinize sağlık ✋🏻

• Elie Saab No.3 Ambre 5 ml
      Elie Saab No.4 Oud5 ml
      Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo
      20 ml
      Parfums de Marly Shagya 5 ml
      Versace Eros 20 ml
      Zadig & Voltaire This is Him 10 ml
      Armani Eau de Nuit Oud 5 ml
      Elie Saab Cuir Patchouli 5 ml
      Elie Saab No.4 Oud 5 ml
      Frapin 1270 10 ml
      Frapin 1270 5 ml
      Lalique Encre Noire 20 ml
      St. Dupont Noble Wood 10 ml
      Xerjoff Casamorati 1888 5 ml

Yorum

• Ne kadar ücret çıktığını siz mi yazacaksınız ?teşekkürler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: gltkn1917 View Post
          Ne kadar ücret çıktığını siz mi yazacaksınız ?teşekkürler
          Hocam bu split bitmiş bir split.

Yorum

• Eft tamamdır, adres bilgilerim eskisi ile aynı, kolay gelsin 👋

Yorum

• $ Odeme tablosu guncellendi. Parfumlerin ulasmasi beklenecek ve ulasan parfumlerin kontrolleri yapildiktan sonra bolusturmelerine baslanacaktir. Bu Cumartesi yola cikarmayi dusunuyordum ama parfumlerin bazilarinin elime ulasmasi zaman alabilir. Bu konuda simdiden anlayisiniza siginiyoruz #

Yorum

• # Bilgilendirme #

Normal şartlarda split kargoları dün veya en geç Ptesi gönderilecekti. Ama hala ulaşmayan parfümler var ve gelmeyen bir de ödeme. Covid19 ve malum alışveriş çılgınlıkları (kargodaki ulaşmayan parfümler ve henüz kargolanamayanlar için) dolayısıyla bu aksiliklerin olduğunu düşünüyorum. Bu hafta içi bütün parfümler ulaşırsa eğer bu işi bitirmek istiyorum. Uzama sebebi benimle alakalı değildir kesinlikle. Sabrınız için çok teşekkür ederim.

Yorum

• Lostcode
                  Lostcode Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Gelmeyen ödeme'de arkadaş 10 gündür aktif değil forumun da eski üyesi umarım hastalık vs başka bir durumu yoktur covid süresince.Parfümler ulaştığında eksik ödeme tamamlanmazsa seni ekstra uğraştırıcak Mustafa hocam Allah kolaylık versin.

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Kendisini eskiden tanıdığım için zaten spliti devam ettirdim Telefonunu bulmaya çalışıp ulaşırım ona bu hafta içi. Asıl önemli olanlar gelmeyen kargolar. PTT çok başımı ağrıtmaz umarım.

• # Kargolarin buyuk cogunlugu tamamlandi. Adres guncelleyecek olanlar bildirebilirler. Sadece ntmm22 arkadasimizin parfumleri ulasmadi. Onun parfumlerinden istekleri olanlar maalesef biraz daha bekleyecek. Onlari da en gec haftaya yollamis olurum. Herkese saglikli gunler, keyifli forumlar. Sabriniz icin de tesekkurler. #

Yorum

• Bu sefer en sona ben kalicam... napalim beklicez artik... 😫

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Sparfume View Post
                    Bu sefer en sona ben kalicam... napalim beklicez artik... 😫

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                    Maalesef ben de bekleyeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                      # Kargolarin buyuk cogunlugu tamamlandi. Adres guncelleyecek olanlar bildirebilirler. Sadece ntmm22 arkadasimizin parfumleri ulasmadi. Onun parfumlerinden istekleri olanlar maalesef biraz daha bekleyecek. Onlari da en gec haftaya yollamis olurum. Herkese saglikli gunler, keyifli forumlar. Sabriniz icin de tesekkurler. #
                      Tüh benımkıde araya gitmiş

Yorum

• ntmm22 den olan taleplerim iptal. 😂😂😂
                        Şaka bi yana inşallah bir sağlık problemi yoktur.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Geç teslimatların indirimi olacak mı? Yada hediye sampler

Yorum

İşleniyor...
                          X