Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Farklı İşler Spliti- (Hızlı Split)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Farklı İşler Spliti- (Hızlı Split)

TR ye yeni gelen 2 farklı indie marka Yunanistan menşeili Manos Gerakinis ile Arjantin menşeili Frassai'nin ülkemize gelen tüm parfümlerini tanıtım amaçlı olarak splite açıyorum.

Nokta Cosmetics tarafından ithalatı yapılan ve satışa sunulan markaların forumumuza tanıtımlı amaçlı indirimli fiyattan verdiği için Nokta Cosmetics Muhip beye teşekkür ederiz.

Split açıkken her iki marka ve parfümleri ile ilgili yorumlarımı forumda farklı başlıklar açarak paylaşacağım. Ama şunu söyleyebilirim ki her ikisininde mutlaka denemeniz gereken parfümler var. Her ne kadar indie olarak bahsetsemde markaları indie deme sebebim satış noktalarının kısıtlı ve ulaşılmasının zor olmasından kaynaklanıyor. Yani bir indie gibi aykırı işler beklemeyin daha çok niche segmentinde kalite hissiyatı, kullanılabilirliği yüksek olan parfümler.

Her parfüme fragrantica üzerinden linkledim. İlgili parfüme tıkladığınızda sizi fragrantica sayfasına yönlendirecektir. Oradan parfümün içeriğine, sınıfına, notalarına bakabilirsiniz.

Split Kuralları.

Split için herhangi bir kotamız bulunmamaktadır. Herkesin deneyimleybilmesi için tüm parfümlerde minimum alım miktarı 3 ml dir.

İlk şişeli talep eden şişe hakkının sahibi olur. Ve şişenin %50 sini almayı taahhüt eder.

Split sonunda şişede talep açıklığı kalması durumunda şişe hakkı sahibine sorularak talebin geri kısmını isterse yazılabilir.

Splitteki parfümlere talep fazla olması durumunda ek şişe açılabilir ve şişe hakkı sahibine sormaksızın şişe hacminin % 25 ine kadar talebi düşürülebilir.

Split 12 Temmuz Pazar günü kapanacak ve şişe talepleri iletilecektir. Ödeme son tarihi olarakta 16 Temmuz diyelim. Bunu duruma göre esnetirim.

Dağıtımlarıda yine hızlı bir şekilde önümüzdeki hafta içi tamamlarım.

Ödeme aşamasında kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.

Her parfüm talebinde 3-5-10-15 ml için 3 TL. 30-50 ve şişeli alımlarda 5 tl şişeleme ve paketleme ücreti alınacaktır.

Anlaşmalı olduğun Yurtiçi kargo ile ortalama 9 tl ücret ile karşı ödemeli olarak gönderim yapılacaktır.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ödeme Tablosu

Mail başlığına ''Farklı İşler Spliti'' yazmanız önemle rica olunur

GARANTİ BANKASI

Hesap No / IBAN :
    848 - 6679466 / TR66 0006 2000 8480 0006 6794 66

Saim Altuğ Arslanca

Forum Nicki: xxxxxxxx
    İsim Soyisim: xxxx xxxx
    Telefon: 5xx xxx xxxx
    Kargo Adresi: xxxx xxxx

Mail: altug_arslanca@hotmail.com

Formatında mail atmanız önemle rica olunur

connoisseur 1558
    Feba2008 277
    Marmaris büfe 213
    Medea 183
    _sefa_ 299
    volcanolover 148
    aydın10 123

usözen 2347
    specter 222
    F.essence oud 740
    cantona8 705
    RİYAFES 309
    marooned 151

Click image for larger version  Name:	manos.jpg Views:	41 Size:	9.3 KB ID:	174588
    Quintessence 60 ML ML Fiyatı 23,50 TL

1. şişe

connoisseur 36 ml
    Feba2008 3
    Marmaris büfe 3
    Medea 3
    matrai 15

Immortelle 60 ML ML Fiyatı 11,70 TL

1.şişe

cantona8 60 Ml Şişe

2. şişe

RİYAFES 26 ML Şişe
    _sefa_ 10 ml

Marmaris büfe 3
    Feba2008 3
    volcanolover 3
    aydın10 10
    marooned 5

4. şişe
    connoisseur 60 ml şişe

5. şişe

usözen 60 ml şişe

Rose Poetique 60 ML ML Fiyatı 14,60 TL
    Feba2008 3
    volcanolover 3
    specter 15
    connoisseur 28

_sefa_ 5
    Marmaris büfe 3
    Medea 3

2. şişe
    usözen 60 şişe

Sillage Royal 60 ML ML Fiyatı 17,50 TL

1.şişe

F.essence oud 42 ml şişeli
    Feba2008 3
    marooned 5

usözen 5
    matrai 5

-----------------------------------------------------------------------------------------

Teisenddu 50 ML Ml Fiyatı 20 TL

1.şişe

usözen 33 ml şişe
    Marmaris büfe 3
    volcanolover 3

Medea 3
    _sefa_ 5
    Feba2008 3
    Son Düzenleme matrai; 13-07-20, 20:57. Tarafından yapıldı.

beklemedeyiz

Yorum

o Farklı İşler Spliti değildir o

eyyy matrai

olsa yapamazsın...

olsa olsa F.İ.Ş inizi çekeceğim splitidir...

​​​​​​​mevlütümüzü de cantona8 yapar artık..

​​​​​​​

Yorum

Split aktif...

Yorum

İmmortelle şişeli alalım bakalım ne çıkacak Mümkünse full olsun

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Markanın denediklerimden bana en fazla uyanı oldu. Sana daha fazla uyar

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Full şişe mümkün olmazsa da payımıza ne düşerse razıyız

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bu arada kurallarda "şişe sınırı yok" denildiği için full şişe talep ettim

Sillage Royal şişeli alayım lütfen

Yorum

Immortelle 60 ML ML Fiyatı 11,70 TL şişeli rica edeyim

Yorum

İmmortelle şişeli alayım bende fule gerek yok 😀

Yorum

Tiesenddu da şişeli yazalım. Dekantlar daha sonra

Yorum

Immortelle siseli, quintessence 30 ml lutfen

Yorum

Bu markalar çok iyi olmuş şimdiden ellerine sağlık

Yorum

hayırlı olsun

Sillage Royal 3ml rica ediyorum ✋🏻

Yorum

Immortelle aşkına şimdilik bana da 10ml yazalım lütfen.

Yorum

Herkes Immortelle şişeli girmiş kokuyu incellediğimde tam bir gurmeye benziyor. matrai hocam bu parfüm nasıl bir parfüm açıklayabilir misiniz rica etsem.

Yorum

• matrai
                            matrai Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            yarın detaylı yazacağım

Immortelle daha önce denendi heralde. birkaç yorum veya inceleme alsak bilenlerden

Yorum

• xPixa
                            xPixa Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Ben Nokta Kozmetik'te bu parfümü salı günü denedim aydınlatıcı birkaç cümle yazayım. Gerçi detaylı yazacaktım bunu ama ilerleyen günlerde yazarım artık. Aslında parfüm %90 üç tane nota etrafında dönüyor. Bunlar tarçın, ölmez otu ve esmer şeker.

Açılışı tarçın baskınlığında sıcak bir yapıda başlıyor. Tarçına ek olarak ölmez otu notası kuru ve tozlu bir şekilde eşlik ediyor. Açılış kısmı için erotik bir pişmaniye tadında diyebilirim. Şekerli ve tatlı bir yapıdayken aynı zamanda da kendine çeken bir yapısı var ama bu kısım biraz feminen. 30-40 dk sonra ise esmer şeker notası oldukça ön plana çıkıyor ve ölmez otu ile birleşerek neredeyse parfüm 3-4 saat bu şekilde kokuyor. Küp esmer şekeri alıp ölmez otu ile birleştirin ahanda bu parfüm. Parfümün en güzel yanı bildiğiniz şeker kokmasına rağmen insanı bayan hiçbir tatlılığı yok. Hatta saf şeker kokusu alıyorsunuz tozlu ve sıcak baharatlı bir yapı ile. O yüzden bugüne kadar ilk defa şekerli bir parfümden baymadım. Dördüncü saat sonunda ise esmer şeker hakimiyeti kaybolup çok daha tozlu ve sıcak baharatlı bir yapı ön plana çıkıyor ve parfüm ömrünün sonuna kadar böyle kokuyor. Muhtemelen bu yapıyı ölmez otu ile birlikte paçuli sağlamış.

Performans olarak ilk 1-1.5 saat çok güzel bir yayılıma sahip ve sonrasında da 2-2.5 saat kadar ara ara kendisini hissettirdi. Kalıcılığı da tenimde 2 fıs ile 11-12 saat civarında oldu.

Sonuç itibariyle ölmez otunun klasik şeker kokusuna derinlik kattığı nitelikli bir çalışma olmuş. Benim kişisel tarzıma pek uyan bir koku olmadı ama hayatımda ilk defa da şekerli tatlı bir parfümden illallah etmedim. Sonbahar ve kış sezonlarında haftasonu gündelik hayatta gömlek ile kullanılabilecek güzel bir koku olmuş.

• xPixa
                            xPixa Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bu arada şunu da ekleyeyim açılıştaki o ilk feminen yapıdan sonrası tamamen uniseks. Hatta bugüne kadar böylesine uniseks dengesi tutturulmuş başka tatlı bir koku görmedim. Keşke zevkime uysaydı şu parfüm de bir şişe alsaydım dedim kendime

• Asaid
                            Asaid Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            çok güzel açıklamışsınız teşekkürler👍🏼
                        İşleniyor...
                        X