Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# L'Artisan & Serge Lutens (Section D'Or Efsanesi Gerçek Oldu) Spliti #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Biraz geç oldu ama
    L`Artisan L’Ete en Douce (Extrait de Songe)
    Serge Lutens Un Bois Vanille

dan 5 er ml denemek isterim mümkün olursa.

Yorum

• # Split kapanmıştır. Mon Numero 9 ve Haute Voltige yeterli talep olmadığı için listeden çıkarılmıştır. Bu akşam ödeme listesi yayınlanacaktır. Hafta içinde ödemeleri toplanıp diğer split ile birlikte gönderimleri yapılacaktır. Siparişler verildi. #

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Lostcode View Post
        Mustafa hocam Un bois Vanille 5 ml daha eklermisin teşekkür ederim.
        Hocam ayrı 5ml daha mı olacaktı bu? Yoksa 10ml tek şişe mi?

Yorum

• # Parfüm sayısının az ve katılımın yoğun olmasından ötürü "dekant alma kuralını" bu split için kaldırma kararı aldık. Ama ben yine de şişeli alan herkesin bu fiyatlara sayfadaki birçok parfümü denemesini isterdim. Bundan sonraki splitlerde bu kural "kesinlikle" esnetilmeyecektir. #

$ Ödeme tablosu yayınlanmıştır. Bu hafta içi bütün parfümleri toparlayıp bölüştürmeye başlıyorum. Yol uzun ve yorucu olacak. Bana yardımcı olmak isteyenlerin ödemelerini zamanında yapmaları tek başına yeterli olacaktır. $

Yorum

• ntmm22
            ntmm22 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Eskiden şişe alırken kendimi tutamazdım şimdi dekant alırken tutamaz olduk, bu kadar paraya bana şişe gelmeyecek mi şimdi Mustafa hocam) Şaka bir yana elinize saglık şimdiden, yarın ödemeyi yapmış olurum kolaylıklar diliyorum.

• Talimatları verdik, emeğinize sağlık hocam.

Yorum

• Talimat verildi, bir kez daha elinize sağlık, kolay gelsin, bayağı zor iş bol v'li + bu şuana kadar düzenlediğiniz en geniş çaplı split sanırım değil mi

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Said hocam Forum İçi'lerden biri de baya büyüktü ama bu sefer de 110 şişenin üstünde oldu Katılan, sayfayı inceleyen ama katıl(a)mayan herkesin ayağına sağlık...

• Allah kolaylıklar versin Türkiye Parfümseverler odası başkanıMustafa Hocam 101 şişe dekantlama valla zor uğraştırıcı dışarıdan ürkütücü görünüyor ben az önce şırıngayla yapmaya çalıştım çabuk pes ettim 😂

Yorum

• Asaid
              Asaid Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              hocam çok sıkıntılı iş cidden, benim de aktarmam gerekti, şırıngayla yok çekilmiyor hava sıkışıyor, bir anda çekince veya başka küçük şişeye koyarken illaki sarsılıyor, düşme riski çok fazla, büyük şişeden alırken sorun olmaz ama dekanta koyarken sıkıntı, sıkıştırmak falan gerekiyor, yanlışlıkla devrilmesi işten bile değil

• # Veeee gecenin ilk bomba haberi! L'Artisan Fou d'Absinth bir yanlış anlaşılma üzerine iptal edilmiştir. İadeleri bu splitin ödemelerinden düşülecektir. #

Yorum

• Selective44
              Selective44 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Gecenin bombası 😤 neden iptal oldu ki

• h.g.w
            Kadir.tbk
            mmtmtlu1903
            Myrkur
            Powerty
            Selective44
            ssselçuk
            Ugur
            volcanolover

Yukarıda isimleri yazan arkadaşlarımızın iadelerini "ödeme tablosundan düştüm"

Yorum

• Selective44
              Selective44 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Açıklanan ödeme tablosu absinthenin olmadığı şekilde değil mi cantona8

• Bu ödemeyide yaptım kardeşim ,şimdiden eline saglik

Yorum

• Eft yapıldı. Kolay gelsin

Yorum

• EFT tamamdır. Çok teşekkürler.

Yorum

• Mustafa hocam eft'yi yaptım. Eline emeğine sağlık

Yorum

• Günaydın eft talimatını verdim. Umarım kredi kartı ödeme zamanınız gelmeden paralar toplanır. Yüklü bir rakam çünkü. Kolay gelsin ve güzel bir split için tekrar teşekkürler.

Yorum

• İşlem tamamdır. Kolay gelsin.

Yorum

İşleniyor...
                      X