Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# L'Artisan & Serge Lutens (Section D'Or Efsanesi Gerçek Oldu) Spliti #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• cracheuse de flammes de şişeli lütfen

Yorum

• Arkadaşlar çiçeksi diye vs düşünüp denememezlik etmeyin derim. Ben denedim ve çiçeksi olanlar diğerlerinden daha yırtıcı. En performanslısı Cannibale tabi. Baya derin bir parfüm ayrıca. Ama bu parfümlerin hiçbiri yabana atılır cinsten değil...

Yorum

• Selective44
        Selective44 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Cannible ve sidi girecektim şişeli fakat sidi daha ağır bastı. Bir de fumerinin güncellenmiş hali şeklinde yorumlar okuyunca dayanamadım.

• 5 ml de Cannibale rica edeyim

Yorum

• Selective44 hocam yanlış anlamazsanız ben sidbel abbesi sizden önce yazdım saate bakabilirsiniz siz cannibale yazmıştınız , siz dğzeltmeden takribi 3 dk önce ben sidi bel abbes yazdım bilginiz olsun

Yorum

• Selective44
          Selective44 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yok hocam baktım şimdi 00:00 da pusudaydım. Cannible yazıp fark edip düzelttim hemen. Dakikası dolmadan. Peşimden siz yazmışsınız.

• Olurya hangi şişe olursa 2. Yada 3. Şişe açılırsa Sidi bel Abbes şişeli bende alayım 🙃

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          tabi ki hocam

• cantona8 hocam bu fiyatlar ney böyle aman allahım yanlış görmüyorum değil mi 🙃

Yorum

• Sidi bel abbes 3ml lütfen 🌱

Yorum

• Selective44 hocam siz 4 dakika sonra düzelttiniz ilk yazdığınızdan, benimkinden takribi 3 dk sonra. Bu durumda sidiyi şişeli alma hakkı benim olsa gerek

Yorum

• Abbathdoom
              Abbathdoom Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ya hocam kusura bakmayın. Ben de heyecandan L'incendiaire yazacaktım ama deterjan markası yazmışım yanlışlıkla. Sıkıntı yok ama sildim hemen. Sonradan da baktım ki şişeli olarak yazılmış zaten. İçim rahatladı.

• Selective44
              Selective44 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Siz ne yazmışsınız

• Abbathdoom
              Abbathdoom Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Persil.

• # ÖNEMLİ #

Değerli arkadaşlar, lütfen bu mesajdan sonra yazacağınız talepleriniz üzerinde "düzenleme" yapmayın. Bu mesaja kadar olan kısmı moderatör arkadaşlar ile çözeceğim ve editlemeden önce ilk yazdığınız geçerli olacaktır. Bu mesajdan sonra yazılıp, editlenen yani üzerinde düzeltme yapılan mesajlar ise yok sayılacaktır. 10 tane de mesaj yazmanız gerekse, peş peşe yazın. Kesinlikle editleme yapmayın!

Kısacası; lütfen önceliğiniz olan parfümleri talep ettikten sonra, mesajınız üzerinde düzenleme yapmayın.

Herkese saygı ve selamlar...

Yorum

• Hacım 3 'er ml
              L' incendiarie
              Cannibale
              Sidi bel abbes deneyelim

Yorum

• Bu serinin nota bilgilerine ait bilgi cok fazla yok.Fikir olmasi icin bu bilgileri bulabildim.

L'incendiaire:Resins,incense, fumed wood

Cannibale:Burned saps,burned flowers, incence, woody notes,

Cracheuse de Flammes:Otto rose, musk, amber, leather of russia, apricot

L'Haleine Des Dieux:Amber, leather,clary sage,musk,vanille

Renard Constrictor:Pine tree, sap,styrax palm, musk

Sidi Bel Abbes:Tabocco,beewax, cumin,leather of russia, vanilla, fruity complex

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme emroztrk; 18-06-20, 00:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Serge Lutens L'incendiaire 3 ml de ben alabilirmiyim

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• L'incendiaire 3ml rica ediyorum

Yorum

• hepsinden 3 ml

Yorum

• 3 ml de L'incendiaire rica edeyim Mustafa hocam, teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
                        X