Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# 1 Haziran Normalleşme Spliti 😁 #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bende kendimle hiç alakası olmayan iki parfüm için yorum yapayım belki ilgisini çeken arkadaşlar olabilir, halfetiyi denemek isteyip bulamayan merak eden arkadaşlar için paithaniyi kesinlikle öneririm halfetiden daha uygun fiyatlı ve halfetiye %95 benzeyen bir prfüm bu fiyata denenmesini tavsiye edeyim.
    Diğer koku da habana 500, ben denediğim parfümler içinde bu kadar prlak ışıl ışıl bir açılış hatırlamıyorum gerçekten açılışını çok sevmiştim kurumuş hali rochas man in daha az tatlı daha bol kahve ve daha derin hali gibi, ama koku gelişirken rochas man e benzetmezsiniz sadce beş altı saat sonraki hali öyle kokuyor. Kokuyu çok başarılı bulduğumu söyleyemem daha dogrusu açılışındaki o ferah nane elma süt bombası dışında etkileyici olmaktan ziyade begeni kokusu ve genel begeniye gayet uygun ilerliyor fiyatı biraz yüksek gelebilir ama deneyenlerin birşey kaybetmeyeceği bir prfüm. Herkese iyi geceler

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam ben bu parfümü denemeyi düşünüyordum ama herkes rochasa benzetmiş ki benim çok rahatsız olduğum bir parfümdür one million mügler angel gibi bu kokuları duyumsayınca gerçekten midem kalkıyor parfümlere iyi yada kötü bir şey demek istemiyorum ama bana ters kokular ama hala düşünüyorum habanayı 😂

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rochas da tatlılık sizi rahatsız ediyor muhtemelen bu parfüm o kadar tatlı değil zaten dediğim gibi kahve yogun bi drydown ı var tatlı değil bir tık acı bile denebilir ama anımsattıgı kesin

• cantona8 hocam benim cdg wonderwood talebimi iptal edip yerine tom ford de jour 5 ml ekleyebilirmiyiz ben daha yeni gördüm onu 😂 ilaveten 5 ml de Geoffrey Beene Bowling Green ekleyebilirmiyiz maskülen bir tarzı var gibi merak ettim 🙃

Yorum

• Günaydın odin 07 as sawira ve agarbathi 5 ml alayım.
      Son Düzenleme aydın10; 10-06-20, 06:19. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Mustafa hocam selamlar. Bana da 10 ml Tom Ford Beau de Jour ve 10 ml Cdg Wonderwood yazman mümkün mü?

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Selamlar hocam. Tabiki

• # Talepler girildi. "Doldu" yazan parfümler talep almaya hala açıktırlar. #

Yorum

• Casanova'nın fiyatı nasıl bir şeymiş. Antipatik isminin oluşturduğu ön yargıma rağmen 5ml de bana yazalım lütfen.

Yorum

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Fiyatı efsane. Casanova aslında önemli bir tarihi kişiliktir asker, casus, diplomat, yazar, maceracı ama herkes onu çapkın olarak biliyor sadece. Asıl işi askerlik ve casusluk(diplomatlıktır).

• _sefa_
            _sefa_ Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Antipatik hislerim, günümüz şartlarındaki kelime anlamıyla kullanımına. Şahsiyet olarak bilmem ama dediğiniz gibidir Giovanni Giacomo Casanova.

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Evet haklısınız o para göz bonus saç terenzi modern anlamından dolayı bu ismi koymuştur çok satsın diye 😂

• Tom Ford Vert d'Encens son 10 ml ben alayim şişe kapansın hocam. bununla birlikte kendiminkini hesap edip ödememi yaptım. şimdiden kolay gelsin

Yorum

• Mustafa hocam
            Pasificoyu kaldırmayalım lütfen dolmayan kısmı bende 🙏
            Son Düzenleme ebileydi; 10-06-20, 17:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Pacifico’dan 5 ml ekler misin hocam ?

Yorum

• # Bilgi #

Değerli arkadaşlar. İptal kuyruğunda bekleme yapan parfümler aşağıdadır. Talep kıtlığı ve dolmadan şişeli olarak yollanamayacak vs gibi sebepler işte...

Regalien Diamond of Velvet
                Robert Piguet Casbah
                Penhaligon's Levantium
                Penhaligon's Paithani
                Atkinsons Oud Save The Queen
                Etro ManRose
                Ex Nihilo Bois d'Hiver
                Lalique Or Intemporel (Yalnızca dekant verilecektir)
                Parfums de Marly Darley

İlgili parfümlerin iptal nedeni ise yukarıdadır.

Aşağısı, yukarısı birkaç parfüm işte...

Yorum

• Bu arada ntmm22 Taha bey ile görüştüm. Talep gelmemesi halinde Darley'i iptal edecek. Kalan miktar ile birlikte talibi var ise özelden ya da sayfadan yazabilirsiniz.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                    # Bilgi #

Değerli arkadaşlar. İptal kuyruğunda bekleme yapan parfümler aşağıdadır. Talep kıtlığı ve dolmadan şişeli olarak yollanamayacak vs gibi sebepler işte...

Regalien Diamond of Velvet
                    Robert Piguet Casbah
                    Penhaligon's Levantium
                    Penhaligon's Paithani
                    Atkinsons Oud Save The Queen
                    Etro ManRose
                    Ex Nihilo Bois d'Hiver
                    Lalique Or Intemporel (Yalnızca dekant verilecektir)
                    Parfums de Marly Darley

İlgili parfümlerin iptal nedeni ise yukarıdadır.

Aşağısı, yukarısı birkaç parfüm işte...
                    # Darley hariç listede sadeleştirme yapıldı. An itibariyle spliti kapatmış olsaydık bu şekilde bir tablo oluşacaktı. Özellikle şişeli parfüm alma talebi olanların bir göz atmalarını istiyorum. Bu şekilde kabul edemeyecekleri parfümleri lütfen özelden ya da sayfadan bana yazarak bildirsinler. Ona göre belki yeni talipleri çıkar ya da komple iptal ederiz. Çünkü parfüm siperişlerini vermeye başlayacağım yavaştan. Bu durum benim için önem arz ediyor. Ve yine belirtmemde fayda var ki; "Doldu" yazan parfümler, belirtilen toplam miktarlarının yüzde 30u veya altında değiller ise talep almaya hala açıktırlar. Saygılar. #
                    Son Düzenleme cantona8; 10-06-20, 22:00. Tarafından yapıldı.

Yorum

• 5 ml Encre Noir Sport rica ediyorum Mustafa hocam.

Yorum

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam size kendi şişemden yollayacağım. Halit bey ödemesini yapmış. Bir daha iade ile uğraşmayayım ben de Ekledim 5ml olarak.

• Maddiyattan dolayı iptal etmiştim ama hazır şişeli talep de gelmişken Renier Habana 500'ten 3 ml alarak spliti kendi adıma kapatayım hocam.

Yorum

• JPG Kokorico 5ml rica ediyorum

Yorum

İşleniyor...
                        X