Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# 1 Haziran Normalleşme Spliti 😁 #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Merhaba
    Casanova ve mancera lemon mint taleplerimi iptal edebilir misiniz.

Yorum

• Benim 3 ml Renier Habana 500 ve 5 ml Comme des Garcons Wonderwood taleplerimi iptal edelim hocam. Yerine 5 ml V Canto Mandragola alayım.

Yorum

• Mustafa bey ön ödeme yapılmıştır. Yarın sabah para hesabınıza geçer iyi akşamlar

Yorum

• cantona8 Mustafa Hocam bir zorunluluğum olmamasına rağmen bir ön ödeme yaptım. Sürecin hızlanmasına katkı olsun diyerek. Diğer arkadaşlara da tavsiyemdir ön ödeme yaparsak Mustafa hocam siparişlerin bir kısmını geçebilir ve süreç kısalabilir. 🙃

Yorum

• Hesaplar çok karışmasın diye yapmiyoruz hocam. Hepimiz on ödeme yaparsak sonrasında liste çıkınca farklar ortaya çıkacak. Bunun takibi zor olabilir diye düşünüyorum.
            Mustafa hocam ödeme yapın derse tabi ki yaparız.

Yorum

• Sadece sayfayi takipte kalin degerli dostlar furkan1001 hocam ince dusuncen icin de tesekkur ederim. Mehmetburuk hocamin da dedigi gibi, odeme listesini yayinlayana kadar simdilik gerek yok internetten verilmesi gereken siparislerin cogunu verdim. Gerisi elden siparis.

Yorum

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Diğerleri de Muhip Bey’in gönderecekleri galiba kargolar sıkıntı olmasa hepsi hızlı hızlı ulaşırda işte süper kargo şirketlerimiz saolsun 😂

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                En sıkıntılı olacak diye beklediğim makyajtrendi idi. O bile yolda şu an. Gerisi önemli değil artık

• Abbathdoom hocam müsade ederse Cale Fragranze d'Autore Mistero’dan 5 ml de ben alabilirmiyim.

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam 3te 2sinden çok düştüm şişeyi. O yüzden Abbathdoom un kendisi rıza verirse eklerim

• Abbathdoom
                Abbathdoom Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam dün yaşadığım bir durumdan dolayı şişenin hediye gitme durumu var. Eğer bu olay gerçekleşmezse ben size gönderirim.

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Anladım hocam neyse sağlık oldun denk düşer elbelt bir gün 🙃

• cantona8 Lalique Ombre Noire den de 5 ml alayım hocam teşekkürler.

Yorum

• Ön ödeme hesaba geçmiş mi. cantona8 akşam talimatı vermiştim sabah geçecekti.

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ulaşmış hocam.

• Mustafa hocam, renier habana şişeli alınabilir mi, alınırsa en az kaç cc?

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hocam şişeli alınabilir. En az 25ml almanız gerekiyor yani yarısını. Ama üzerini tamamlayıp tamamlamamak tamamen size kalmış.

Kural (a) Şişe bazında en yüksek mililitre talebini veren ilk üye, talep ettiği parfümü şişeli alma önceliğine sahiptir. Bu hakkını isterse devredebilir. Talep ettiği şişenin en az yarısını alacağını taahhüt etmiş sayılır. Şişeli talep edilen parfüm, talebe göre ilan edilen miktarının 3te 1ine kadar indirilebilir. Daha azı için şişeli talepte bulunan üyeden rıza istenecektir.

• O halde 25 ml ile şişeli olsun..

Yorum

• Histoires de Parfums Noir Patchouli 5ml

ekleyelim mi hocam?

Yorum

• cantona8 hocam benim Jacques Fath Green Water talebimi 5 ml den 10 ml çıkartabilirmiyiz teşekkürler. 🙃

Yorum

• Wardasina vardı, yok olmuş.. Dolmadığı için mi, parfüm mü bulunamadı?

Yorum

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam talep yaptığınız parfümlerden coach man de yok oldu isterseniz coach man Platinum a talepte bulunabilirsiniz 🙃

• uncle-benjen
                        uncle-benjen Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Furkan hocamı kırmayayım, 5 ml coach man platinum ekleyelim lütfen..

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Teşekkürler hocam 😊

• # Bilgi #

Yarın akşam sayfada küçük bir temizlik daha yapılacaktır. Bu sebeple "özellikle şişeli talepleri olanlar" bana özel mesaj yolu ile şu anki mevcut durumda, açıkta kalan miktarları alıp almayacaklarını yazarlarsa sevinirim. Boş yere şişeleri iptal etmemiş olurum ben de. Parfümler listeden çıkarıldıktan sonra bir daha geri eklenmeyecektir çünkü. "Tüh! Ben onu şişeli şekilde kalan miktarıyla alırdım" dedirtmek istemiyorum kimseye

Saygılar.

Yorum

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hım. Anladım hocam. Şişe tamamlanmazsa dekant isteyenler dekantlarını alacaklar. Ama şişesi, tamamlanmadan/dolmadan verilmeyecek Kısaca böyle anlatayım.

• Selective44
                        Selective44 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Baldi ve Trussardi amber oud eğer dolmadan gönderilmiyor kuralına takılıyorsa kalan miktarı ekleyebiliriz. Dekant eksiğim var mi bilmiyorum, varsa uyarın

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Tamamdir hocam
                    İşleniyor...
                    X