Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Bol v'li Split Hakkında Anket ve Görüşler #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Bol v'li Split Hakkında Anket ve Görüşler #

Split ile ilgili en çok beğendiğiniz parfümleri çoklu seçim yaparak işaretleyebilir, dilerseniz yorum bırakabilirsiniz.

Keyifli forumlar dilerim..
    31
    Acqua di Parma Colonia Essenza
    12.90%
    4
    Acqua di Parma Colonia Intensa
    12.90%
    4
    Histoires de Parfums Fidelis
    16.13%
    5
    Monte Cristo Deleggend Noir
    12.90%
    4
    Nicolai New York Intense
    9.68%
    3
    TMoV Mystic Incense
    6.45%
    2
    Tom Ford Beau de Jour
    12.90%
    4
    Banana Republic 78 Vintage Green
    32.26%
    10
    Franck Boclet Crime
    0%
    0
    Hermes Un Jardin Sur Le Nil
    6.45%
    2
    Herve Gambs Tonka Majestic
    6.45%
    2
    Jul et Mad Amour de Palazzo
    3.23%
    1
    Rasasi 9325 Pour Lui
    9.68%
    3
    Xerjoff Mefisto Gentiluomo
    29.03%
    9
    Min New York Dune Road
    6.45%
    2
    Min New York Moon Dust
    9.68%
    3
    Olfactive Studio Still Life in Rio
    16.13%
    5
    Atelier des Ors Lune Feline
    6.45%
    2
    Strangers Gheorghe
    6.45%
    2
    Strangers Les Mauvais Garçons
    3.23%
    1

78 vintage Green yaz için uygun bir alternatif olur. Yeşillik ve citrus. Bana bi parfümü anımsattı fazlasıyla ama hangisi bulamadım dünden beri. Birbirlerine çok benziyorlar.

GHEORGHE ise aşırı kompleks bir parfüm. Kaliteli olduğu fazlası ile belli.

crime ise tam bir balon malesef. Kokusu bile balon

Yorum

Herod burada yok ama seçtiğim 1. Parfüm. 2. En iyi monte cristo o da güzel bir tütün kokusu.tmov incense idare eder. Fidelis arabic tatlı öd kokusu hafif hacı yağını çağrıştırdı. Ve gelelim günün kahramanı crime'a. Adını güzel koymuşlar yalnız. Sahiden bu parfümü yapma fiili suç sayılmalı🤣🤣🤣

Yorum

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Harbiden de adına yakışır olmuş 😀 erotic olsaydı keşke dedim splitte. Crime dan o kadar ümitliydim ki notalara bakınca. Şimdiye kadar Split ve Dekant olarak onca koku aldım ama Tahammül edemediğim koku crime oldu. Daha önce eight bob annicke serisi bana aynı hisleri yaşatmıştı. Özellikle 2 çok beğendiğim Serge lutens jeaux de pau benzetilmiş diye almıştım ve sadece başlangıcı evet benziyor dedirtmiş fakat sonra koku ölmez otu ve fındık savaşına girmişti.

Orjinal yazı sahibi: maserati2303 View Post
      Herod burada yok ama seçtiğim 1. Parfüm. 2. En iyi monte cristo o da güzel bir tütün kokusu.tmov incense idare eder. Fidelis arabic tatlı öd kokusu hafif hacı yağını çağrıştırdı. Ve gelelim günün kahramanı crime'a. Adını güzel koymuşlar yalnız. Sahiden bu parfümü yapma fiili suç sayılmalı🤣🤣🤣
      Hocam Herod ve Ursa kotaya takıldı. 20 tane seçenek ekleyebildim. Onlar artık kült sayılabilecek kokular olduğu için onları çıkardım ben de

Yorum

• Herod
        Herod Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Cok adim geçiyor yahu

Valla 78 Vintage Green yaz için gayet güzel ve fiyat olarak ta ekonomik olduğundan ipi göğüsler bence.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Hocam Herod ve Ursa kotaya takıldı. 20 tane seçenek ekleyebildim. Onlar artık kült sayılabilecek kokular olduğu için onları çıkardım ben de
        Doğrudur hocam iyi yapmışsınız.

Yorum

Colonia ve Essenza özellikle çabucak uçup gidiyor. Yaklaşık 2 yıl evvel colonia intense sample denemiştim eskiden daha güçlüymüş.

essenza açılışı çok sert acı, sonra harika bir yumuşaklığa eriyor.

Yorum

Xerjoff mefisto gentiluomo çok güzel bir kokuyu abisinden daha güzel ve güçlü menekşe çok güzel bir hava katmış.

Nicolai New york İntense bunu anlatmaya gerek maskülen bir başyapıt.

Hermes Nil yazın kullanılacak en güzel desingerlerden biiri yayılımı düşük ama kalıcılığı özellikle benim tenimde 12 saati buldu çok başarılı.

Rassai Pour Lui performanslı ve bol meyveli bir aventus klonu.

Adp Colonia İntensa bildiğimiz kolonya hepimizin evinde olanlardan tabi hemen uçmuyor ama bir parfüme göre performansı başarısız 2,5 saatte yok oluyor.

Yorum

Şu Dune Road ve Moon Dust'ı arkadaşlar nasıl buldu..en çok onu merak ediyorum.

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Benim goruslerim belli de etkilemek istemiyorum

2019 da Ganymede i kesfetmistim.
                2020 de de Dune Road oldu.

Kesif derken, kimsenin bilmedigi biseyi bulmadik tabi Sahsi kesiflerim. Kendi aydinlanmalarim. Ganymede i forum ile buluşturdum. Ama Dune Road konusunda biraz cekimser kalindi genel olarak.

• Herod
                Herod Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Yahu senin kadar vaktini harcayıp üşenmeden bize bilgi veren biri varmı elbet fikrin önemli sana bazen katılmasam da çoğu zevkimiz aynı o yüzden senin fikrin her zaman önemli

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tesekkur ederim Ben genel zevkler konusunda biraz sikintiliyim itiraf ediyorum. Ama yine de yardimci olabiliyorsam ne guzel

Tom Ford Beau de Jour
              Baştan sona lavanta hakimiyetinde ilerleyen yeşil bir koku. İlk etapta ferah yesillerle açılış yapıyor. İlerleyen aşamada daha kremsi bir yapıya kavuştu sanki. Kalıcılık yazlık bir kokuya göre fazlasıyla iyi. Çok sıcak havalarda kullanılır mi bilemiyorum. Ama beğendiğim bir koku oldu.

Yorum

Selam, kendimce bir yorum yapacağım
                TT Ursa yı bu splitten aldım ilk defa koklayacaktım kokunun çok zor olduğunu ve peynir koktuğunu söyleyen o kadar çok yorum okumuştum ki sizce ne oldu sıktım ve peynir kokusu şimdi bu nedir sizce? Kendimi peynir kokusuna şartlamam mı?
                Neyseki gün geçtikçe kokuyu sevmeye başlıyorum ve eminim bu kokuyuda giyinicem👍🏽

Yorum

• Asaid
                  Asaid Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  konuşma anındaki vurgular ve mimikler ne kadar önemli, günlük hayatta iltifat olarak söylediğimiz bir sözü sadece yazı olarak o kişiye iletsek hakaret olarak bile algılanabilir. hele sizinki bayağı ince olmuş, yüzyüze söyleseniz o tür bir etki uyandırmazdı elbetteki.

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sefa hocam, Ursa ile yazdigini okuyunca ben de bi an ne oluyor dedim Sonra inceyi anladim.

• Medea
                  Medea Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Keyifle, güzel günlerde kullanın o zaman. Sevmeyenleri, olumsuz benzetmeleri, vs yermekle zaman harcamaya değmez. Ben eğleniyorum o benzetmeleri okurken.

Crime’a bu gün bir şans daha verdim fakat gerçekten kullanılacak bir parfüm değil. Bazı kokular evde kendi başına mod değiştirmek için sıkılır. Ama bu parfüm insanda mod falan bırakmaz.

Yorum

Banana Republic 78 Vintage Green: Açık ara favorim oldu. Kutusundan şişesine kadar şahane çalışma. Yeşil ve narenciye temalı arkadan hafif meyvemsi havasıyla splitin kazanını oldu.
                  Acqua di Parma Colonia Essenza: Kolonya vari çokta üzerine konuşma gerek olmayan parfümlerden. Görevi belli beklenti düşük olduğu sürece mutlu eder.
                  Acqua di Parma Colonia Intensa: Essenza'ya göre çok daha keyif aldığım. Narenciye parfümlerine zencefil çok yakışıyor
                  Rasasi 9325 Pour Lui: Aventus'un meyveli ve dumansı klonu. Splitten ikinci kazanımım oldu.
                  Jul et Mad Amour de Palazzo: Üzerine çok konuşmak istemiyorum benim hoşuma gitmedi.
                  Tom Ford Beau de Jour: Güzel bir +30 beyefendi kokusu.
                  Son Düzenleme UmuTzn; 31-05-20, 18:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

Lune Feline: Vanilya temelli balsamik çok hoş bir koku olmuş, oldukça beğendim.

Herve Gambs Tonka Majestic: İsminden de belli olduğu gibi tonka baskın bir koku. Ben içindeki tonka fasulyesinden olsa gerek Dior Feve Delicieuseye çok benzettim, başka benzeten var mıdır bilmiyorum. Sanırım Tonka fasulyesinin baskın olduğu kokular çok hoşuma gitmiyor. Tonka fasulyesinin kompozisyonda destekleyici olduğu kokuları daha çok beğeniyorum.

Nıcolai New York İntense: Ne diyebilirim ki, tam bir beyefendi kokusu oldukça beğendim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
                      Lune Feline: Vanilya temelli balsamik çok hoş bir koku olmuş, oldukça beğendim.

Herve Gambs Tonka Majestic: İsminden de belli olduğu gibi tonka baskın bir koku. Ben içindeki tonka fasulyesinden olsa gerek Dior Feve Delicieuseye çok benzettim, başka benzeten var mıdır bilmiyorum. Sanırım Tonka fasulyesinin baskın olduğu kokular çok hoşuma gitmiyor. Tonka fasulyesinin kompozisyonda destekleyici olduğu kokuları daha çok beğeniyorum.

Nıcolai New York İntense: Ne diyebilirim ki, tam bir beyefendi kokusu oldukça beğendim.

Ny intense bi kokladim soyle bu sabah... Baska bir dunya... Chypre Palatin ve bu, yasima uygun olmasalar da kendimi alamıyorum ve bazi ozel zamanlarda kullaniyorum. Luks kokuyor deyiminin bendeki karsiligi bu tür kokular...

Yorum

İşleniyor...
                      X