Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ajmal Spliti V2 Ödeme Toplama

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Son dakika gelişmesi. Ajmal Qafiya 2 de diğer ajmal parfümleri oranında indirim yapılmadığını farkettim bunun üzerine forumdaki talebide göstererek bi indirim talebim oldu böylelikle şişe başına 50 tl indirim aldım. Bunu da hem ml fiyatına hemde şişe fiyatına yansıttım.

Yorum

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bu güzel haber işte

qafiya2 şişeli alayım bende Altug hocam dolmazsa ful şişe düşünürüz. 5ml hatkora wood, 3 patchouli ekleyelim lütfen

Yorum

bu ne qafiya 2 çılgınlığı ya. ben de 5ml dekant alayım da deneyeyim. umarım çılgınlığına değecek kokudur

Yorum

• _sefa_
        _sefa_ Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Harbiden neymiş diye 5ml alasım var. Merak etmiyorum ama. Ediyor muyum acaba bilemedim? Hayır hayır. Amaan 5ml'den ne olacak! En azından tecrübe etmiş olurum.Ya çok güzelse, ya 5ml az gelirse. Bulaşmayacağım Mustafa hocam

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
      bu ne qafiya 2 çılgınlığı ya. ben de 5ml dekant alayım da deneyeyim. umarım çılgınlığına değecek kokudur
      Ragıp hocam başlattı valla Mustafa hocam Burdan teşekkür ederim kendisine Biraz inceleme yaptım, yorumlar genelde güzel. Kendisinin de yorumunu almak da fayda var tabii

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post

Ragıp hocam başlattı valla Mustafa hocam Burdan teşekkür ederim kendisine Biraz inceleme yaptım, yorumlar genelde güzel. Kendisinin de yorumunu almak da fayda var tabii
        İncelemeler yanıltıyor Ajmal konusunda... Ben Purely Orient serisini denedikten sonra şaşırdım baya ama denemeden asla almamak taraftarıyım hala Özellikle orta doğu kültürüne haiz parfümler ve parfüm markaları için. Sevenlerini tabii ki ayrı tutuyorum bu dediğimden. Sonuçta oud üzerine kurulmuştu Purely Orient ve enteresan sonuçlar vermiş. Bir parfümü daha vardı içinde kahve olan. İsmini unuttum ama çok basit bir parfümdü. O yüzden bundan da beklentim yok şahsen. Umarım seveni çok olur ben de dahil Yoksa koca bir hayal kırıklığı ve yine filelerle buluşmayan bir top

Yorum

• orangeverte
          orangeverte Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Doğru söylüyorsun Mustafa hocam, incelemeler yanıltabilir, o olasılığı da göz ardı etmemekte fayda var

Müsaadenizle ben de kullandığım bir iki kokuyla ilgili birşey söylemek istiyorum. Zevkler tercihler koku güzelliği çok öznel ve değişken bir olay. Beğeniriz, beğenmeyiz ayrı bir konu.Yalniz burada şunu ifade etmeliyim ki seriden amber ve patchouliyi denedim. Ikisi de beni çok etkiledi. Koku kaliteleri muazzam. cantona8 Mustafa hocam, matrai Altuğ hocam ve KARALARIN_CEMAL Ragıp hocamın da vurguladıkları gibi kokular çok sağlam. Serinin diğer kokularının da çok sağlam olduklarını düşünüyorum. Bu kokular benim Ajmal markasına bakış acımı değiştirdi açıkçası. Normalde burada üstadlar varken böyle yorumlar yazmazdım ama bu kokuların kalitesi bana bunları yazdırttı. Saygılar

Yorum

Altuğ hocam çok güzel haberler veriyorsun bize. Durduramıyorum kendimi Ajmal Qafiya 2 iki şişe istemiştim onu 3 şişe yapalım :-)) böyle fırsat bir daha gelmez

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Müsaadenizle ben de kullandığım bir iki kokuyla ilgili birşey söylemek istiyorum. Zevkler tercihler koku güzelliği çok öznel ve değişken bir olay. Beğeniriz, beğenmeyiz ayrı bir konu.Yalniz burada şunu ifade etmeliyim ki seriden amber ve patchouliyi denedim. Ikisi de beni çok etkiledi. Koku kaliteleri muazzam. cantona8 Mustafa hocam, matrai Altuğ hocam ve KARALARIN_CEMAL Ragıp hocamın da vurguladıkları gibi kokular çok sağlam. Serinin diğer kokularının da çok sağlam olduklarını düşünüyorum. Bu kokular benim Ajmal markasına bakış acımı değiştirdi açıkçası. Normalde burada üstadlar varken böyle yorumlar yazmazdım ama bu kokuların kalitesi bana bunları yazdırttı. Saygılar
            Hocam ağzına sağlık. Birincisi; bizim forumda da başka forumlarda da henüz bir üstat olduğunu sanmıyorum. En azından ben her daim reddetmişimdir böyle bir sıfatı. İkincisi ise; Ajmal Vetiver i de ben ekleyeyim

Yorum

Valla hocam daha önce de söyledim ben parfüm yorumundan pek anlamam, çünkü kokuları tek tek önceden tatmam gerekiyor. O kabiliyet bende açıkçası yok. Kaliteli burunlar var hem bu forumda hem diğer forumlarda. (isim vermem yanlış olur) Ben sadece çağrışım yaptığı kokuları örnek gösterebilirim denediğim parfümler. Ajmal Qafiya yı soracak olursanız kendi kanaatimce genel beğenisi fazla olan bir parfüm o kadar.
              Bana satılan malın maliyetini sorun hemen cevaplayayım. Benim uzmanlık alanım muhasebe.

Yorum

• orangeverte
                orangeverte Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkürler Ragıp hocam

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bu parfüm konusunda 100 kasa ve 102 bankalar hesabı sürekli açık veriyor hocam alacak kısmı sürekli birikiyor borc kısmına giriş yok kar yok hiç 😂

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam siz de biliyorsunuz 100 Kasa her zaman açık ya da fazlalık vermeye müsait, potansiyel tehlikesi olan ve üzerinde her türlü oynanabilen bir hesap o konuda sorun yok ama bankalar çok sıkıntı, ne görüyorsak o kaçamıyoruz. Anayasa gibi :-)

Hayırlı olsun split Santal Wood yer açılırsa şişeli rica edeyim.

Yorum

Ajmal safron 3ml
                Ajmal vetiver 3ml
                Incense wood 5ml
                Qafiya2 10ml

Şimdilik bu şekilde talep edelim.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Qafia 2 ; 35ml şişeli rica

Yorum

Amber wood
                    Qafiya 2