Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Home of Scents Spliti + Creed Aventus 250ml #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Arkadaşlar alımı bir türlü gerçekleştiremedik. Sanırım World özellikli kartlarda bir sıkıntı var. Alım yapmayı başka bir kart üzerinden deneyebilecek bir arkadaşımız var ise ben ödeme topladıktan sonra parayı onun kartına gönderirim direkt. Başka bir çözüm yolum yok maalesef. İptal edeceğim bu da gerçekleşmez ise. Herkese sağlıklı forumlar... #

Yorum

• cantona8 Mustafa hocam dün bende world ve Flexi ile denedim hata veriyor. Havalede seçemiyoruz sanırım satış yapmıyorlar.

Yorum

• İmkansızlıklar bize bir mesaj mı vermeye çalışıyor acaba?

Yorum

• Abbathdoom
          Abbathdoom Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aynı şeyi düşünüyorum Sefa hocam. 😄

• Alım yapıldı.

volcanolover

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
        Alım yapıldı.

volcanolover

Emek harcayan sensin Mustafa hocam ben sadece yardımcı oldum, split tamamlansın diye.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
          Alım yapıldı.

volcanolover

Rica ederim,güzel split boşa gitmemiş oldu.

Yorum

• volcanolover Oğuzhan hocam biz de teşekkür ederiz bu kıymetli desteğiniz için

Yorum

• Hep yükü çeken belli arkadaşlar, küçük bir yardım forumun amacı da bu değil mi zaten.

Yorum

• # İlgi gösteren, destek olan herkese teşekkürler. Boş şişe siparişi de tamam. Önümüzdeki hafta içi bu mini spliti dağıtmış olurum inşallah. #

$ Ödeme listesi de yayında. Önümüzdeki Cuma gününe kadar halledelim ve volcanolover Oğuzhan beye göndereyim splitin ücretini ben de. $

Yorum

• Ödeme yapılmıştır. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum

• EFT tamamdır. cantona8 Mustafa kardeşim başta sen olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz

Yorum

• EFT yapılmıştır. Bu zor süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Yorum

• Hafta içi halledeceğim ben de hocam. Emeklere teşekkürler.

Yorum

• Ödeme tamamdır. Emeği geçen herkese teşekkürler. 😊🙏🏻

Yorum

• ödeme yapıldı. kolay gelsin

Yorum

İşleniyor...
                            X