Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Home of Scents Spliti + Creed Aventus 250ml #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

MiN New York olursa; Dahab, Barrel, Old School Bench ve Shaman talep ederim.
    Kemi, yüksek fiyatına rağmen Hayat olsun isterim.
    The Different Company, SDV göremedim ve 50 ml şişeleri pek hesaplı görünmüyor.
    LM Scandinavian Crime, Malefic Tattoo olabilir. Patchouli Boheme de olsaymış keşke.

En mantıklı MiN New York.(Bana göre)

Yorum

• Abbathdoom
      Abbathdoom Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ahh ahh Patchouli Boheme keşke olsa Sefa hocam...

• _sefa_
      _sefa_ Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hüzünlendim ama ziyanı yok Zaten sonumuz ne olacak belli değil Ege hocam. Ama PB bulursak da haber etmemek olmaz

Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
    Mnin New York Barrel bana şişeli yaz Mustafa hocam, şimdiden açılışı yapayım ben :-)
    Başka şişeli girecek arkadaşlarımız varsa yazsın, biz de dekant seçimlerini yapalım.
    Acalim diyorsunuz yani

Yarin sabah açalım oyleyse. Zaman gecirmis oluruz en kotu.

Yorum

• Abbathdoom
      Abbathdoom Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      LM Ambre Muscadin’i de ben şişeli alayım hocam.

Sokağa çıkma yasağı konma ihtimali var. Şu belirsizlikte hiç kalkışma böyle işlere bence Mustafacım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
      Sokağa çıkma yasağı konma ihtimali var. Şu belirsizlikte hiç kalkışma böyle işlere bence Mustafacım.
      Yurdun geri kalani Trabzon gibi saniyor insan yasananlari bilmeyimce.. Istanbuldan bihaberiz.. malum ulkenin 5te biri kucuk bir kara parcasinda yasiyor orada.. bu ihtimali duymak bile üzücü. Cunku sebebi yine bizleriz. Dikkatsiz ve uyumsuz insanlar...

Bunu ciddiye alıp konuyu arşiv için kapatiyorum.

Selam ve saygilarla..

Yorum

Moon Dust, Shaman, Momento, Forever Now, Voodoo ilk bakışta sevebileceklerim...

Bence de şu aralar çok riskli, doğru bir karar olduğunu düşünüyorum arşive almanın.

inşallah bu olayları sağlıklı bir şekilde sevdiklerimizle birlikte atlattıktan sonra daha güzel indirimlerle güzel bir splitte daha buluşmak temennisi ile.

Yorum

cantona8 Mustafa hocam çok güzel düşünmüşsün öncelikle son verilen karar da mantıklı böyle bir durumda. Ilerde bahsi gecen kokuları deneriz nasip olursa.

Yorum

Ben bir şey anlamadım. Şimdi bu split iptal mi değil mi?

Yorum

Mustafa beyin son mesajına göre iptal Ragıp hocam

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Mustafa hocam ile telefonda görüştük hocam. Teşekkür ederim hatırlatmanız için

Arkadaşlar elime bir Aventus flakonu gelecek. İsteyenlere ayırabilirim ml sınırı yoktur. Bu vesileyle başlığı değiştiriyorum. Herkese iyi akşamlar.

Yorum

1800 e Aventus aldık adam split açtı Vay arkadaş düşman yapmaz bunu

Yorum

cantona8 Mustafa hocam hamle hamle üstüne, vallahi yorulmaz savaşçı gibisin Bu mini ( flakon mini değil gerçi ama) hayırlı olsun diyelim

Yorum

Mini split yazacaktım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
                      1800 e Aventus aldık adam split açtı Vay arkadaş düşman yapmaz bunu
                      Sanki katilacaktin illa siseli olacak...
                      Son Düzenleme cantona8; 24-03-20, 20:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

cantona8 Mustafa Burak hocam ince düşüncen için forum adına teşekkür ederim. Forumumuzun kendi iç dinamiklerinden asla türemeyecek olan yaklaşımları her zaman yakından takip ediyorum. Terbiyesizce ve kötü niyetle yazılan ilgili mesajı sildim. Sizin ve diğer kullanıcıların mesajlarını da silmek durumunda kaldım. Bunun için anlayışınıza sığınıyorum.
                        Sayfa temiz bir şekilde devam edebilir.
                        Herkese sevgiler..
                        estefanyen

Yorum

25 ml bende alabilirmiyim lütfen

Yorum

• cantona8
                            cantona8 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tabiki hocam
                        İşleniyor...
                        X