Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

%30 İndirimli Tom Ford Private Blend Serisi Spliti (Ödeme Toplama)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Paket geldi. Emeklerin için teşekkürler.

Yorum

• İyi akşamlar bütün dekantlar gönderildi mi? Bana kargo şirketinden haber gelmeyebiliyor. Geri gönderilmesini istemiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum

• kargom elime ulasti, split icin tesekkurler

Yorum

• Kargoyu aldım çok teşekkürler

Yorum

• Altuğ hocam kargoyu aldım, emeğiniz için çok teşekkürler

Yorum

• Merhabalar Altug Hocam, kargolarin hepsi teslim edildi mi ? Benim de kargom henuz ulasmadi.

Yorum

• Hersey icin tekrardan tesekkurler hocam, umarim devami gelir

Yorum

• Altuğ Hocam TF'nin FF'sini bekliyor muyuz?

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Selamlar evet 1-2 gün daha bekleyeceğim baktım hala gelmedi hazır olanları çıkartacağım. FF gelince de onuda ayrıca kargolarım.

• protectedsugar
                    protectedsugar Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tamam süper...teşekkürler..

• Altuğ bey benim ff talebim yok halen kargom gelmedi.Siplit dışında normal dekant satışınızdand a 3 ayrı dekant aldım.Ne mail ile nede msj yoluyla hiç bir dönüş sağlamadınız.Ödemem geldimi siparişlerimi gördünüzmü bir bilgi verirseniz sevinirim

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Selamlar sizin kargonuzu nedense FF bekleyenlere atmışım ok hallediyorum hemen.

• fsater
                    fsater Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    altuğ bey gelmedi parfümler.iş yeri adresimi vermiştim. hafta sonu adreste olmuycam.eğer kargoya vermediyseniz pazartesi günü kargolayın lütfen

• Merhaba Altuğ bey, bu hafta alabilecek miyiz acaba? Son durum ile ilgili bilgi verebilir misinz.?

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Merhabalar Aylin hanım. Evet bugün FF harici diğerlerini yolluyorum Elca Kozmetik (TF Distribütörü) henüz depo çıkışı yapmadığı için FF elime ulaşmadı. O da ulaşınca ayrıca kargolayacağım. Elimde olmayan bu durumdan ve gecikmeden inanın ki sizden çok ben huzursuz oluyorum ama inanın benim elimde olan bir şey de değil. Şu an sadece içinde FF olan 10-15 arası bir kargo bekliyor bunun haricinde diğer tüm arkadaşlarımızın kargolarını yolladım.

• aydın10
                    aydın10 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Anladığım kadarıyla benim ki yollanmayanlardan öyle mi?

• aldım parfümleri teşekkürler

Yorum

• kargo ulaştı teşekkür ediyorum

Yorum

• Altuğ bey günaydın. Eğer parfümleri dediğiniz gibi perşembe günü yolladıysanız kargonun gelmiş olması lazımdı. Benimki göndermedikleriniz arasında mı kaldı? Kargoya 3. giidişim boşuna tekrar gitmek istemiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum

• protectedsugar
                        protectedsugar Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben de henüz almadım...sorun yok :-)

• Altug bey merhaba. Parfumlerle ilgili gelisme yok mu henüz? Bilgilendirme bekliyoruz. Kimlerin teslim edildi, kimlerin hangi tarihte teslim edilecegi konusunda En azindan bir aciklama yapılmasını haketmiyor muyuz?

Yorum

• Selamlar bugün geriye kalan ve FF bekleyen kargoların tümünü yolladım. Şu kahrolası FF gelince onu da ayrıca ileteceğim. Elca ile de fazla papaz olmak istemiyorum en nihayetinde yeri geldiği zaman yardımcı oluyorlar. Şu depo çıkışları olur olmaz ürünü ilk bize göndereceklerine söz verdiler

Yorum

• protectedsugar
                          protectedsugar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Teşekkür Altuğ Hocam Oud Wood'ları aldım; Tom Ford baba yapmış yine yapacağını :-) FF'yi artık başka splitte :-)
                      İşleniyor...
                      X