Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

%30 İndirimli Tom Ford Private Blend Serisi Spliti (Ödeme Toplama)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Bende oud wood alayım 5 ml.

Yorum

10 ar ml. Noir de noir ve Oud wood rica ediyorum Altuğ hocam.

Yorum

10 ml oud wood, 10 ml noir de noir almak isterim mümkünse

Yorum

15 ml. noir de noir , 5 ml. oud wood rica ediyorum altuğ hocam, teşekkürler.

Yorum

Hocam finansal sebeplerden dolayı benim 5’er ml oud wood - oud wood intense taleplerimi silebilirseniz sevinirim.

Yorum

• xPixa
              xPixa Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Mümkünse iptal edilen 5 ml oud wood intense’i ben alayım

10ml oud wood. eger yer açılırsa fucking fab ve oud wood intense'den de 5 ml alabilirim

Yorum

Tüm talepler eklendi Sadece 5 ml noir de noir ve 85 ml oud wood talebe açık. Son katılma trihi 29 aralık pazar günü.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                Tüm talepler eklendi Sadece 5 ml noir de noir ve 85 ml oud wood talebe açık. Son katılma trihi 29 aralık pazar günü.
                Hocam 5ml noir de noir ve 10 ml oud wood ayırabilir misiniz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Tom Ford Noir de Noir Şişeli talebimden isteyen olursa alabilir. Benim için 50 ml kafi

Yorum

• matrai Altuğ hocam size zahmet 5 ml olan oud wood talebimi 10 ml. olarak güncelleyebilir misiniz. Teşekkür ederim.

Yorum

• Talepler eklendi sadece 70 ml oud wood kaldı.

Yorum

• 5 ml oud wood alayım..teşekkürler..aklımda kalacağına kulaklarımın arkasına sıkayım :-))

Yorum

• Oud wood gibi bir kokunun hala dolmaması şaşırtıcı. Bence bu kokular arasında en iyisi.

Yorum

• Altuğ hocam 5 ml fucking fabulous talebimi yedekte birileri varsa iptal edebilir miyiz. Geç kaldıysam iptal etmekte önemli değil ama.

Yorum

• Fucking fabulous u İptal etmek istiyorsanız yerinize beni yazabilir. Tabi yedekte başka biri yoksa

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X