Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Aralık Spliti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Les Liquides Imaginaires Desert Suave şişesi kimdeyse ve satacak olursa ilk beni bulsun emi :-)

Yorum

• elinize sağlık hocam kargom bugün ulaştı
      yeni splitlerde görüşmek üzere

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Keyifle kullanin hocam. Umarim beklediğinize degmistir

• Ben de kargomu az önce teslim aldım. Çok emek harcadiniz hocam. Çok teşekkürler .

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Keyifle kullan hocam

• Ben de pazartesiye dayanamadım kargomu şubeden aldım. Elinize sağlık. Sadece SM Cafe'yi denedim. Pek tahmin ettiğim şekilde çıkmadı doğrusu. Bakalım gerisi nasıl.

Yorum

• Ben de cigar rum denedim. Tütün ve tatlı meyvelerin güzel bir harmanı. Bana çok hafif baharatlı iri akide şekerleri olurdu eskiden. Nedense onu anımsattı. Sanki spor kıyafetle elit bir toplantıda kullanıma uygun gibi geldi.

3-4 saat sonunda tütün geri çekildi. Rom ve tatlı meyvelerin karışımı hoş bir kokuya büründü.
        Son Düzenleme Mehmetburuk; 01-02-20, 18:05. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Paketi aldım Hocam, çok teşekkür ediyorum.

Yorum

• An itibari ile elime ulaştı hocam lumber jack efsane emeğinize Sağlık

Yorum

• Ben de kargomu aldım Mustafa Hocam, emekleriniz icin cok tesekkur ederim, sagolun.

Yorum

• Kargomu dün aldım. Çok teşekkürler. İtiraf etmem lazım ki iyi seçememişim. Bu sefer biraz hayal kırıklığı oldu. Ama belli mi olur, daha sonra belki çok severim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: aydın10 View Post
                  Kargomu dün aldım. Çok teşekkürler. İtiraf etmem lazım ki iyi seçememişim. Bu sefer biraz hayal kırıklığı oldu. Ama belli mi olur, daha sonra belki çok severim.
                  Bu kez tutmadi ise digerleri tam isabetti oyleyse keyifle kullanin yine de..

Yorum

• Tesekkurler hocam
                    bende aldim parfumleri simdilik bi tek strangers fume ma peau denedim ve begendim

Yorum

• Mustafa Bey, kargomu aldım. Elinize sağlık.

Yorum

• Yusufozn hocam mesaj kutunuza bakiniz!

Mustafafrag sizin ise bu son uyariniz. Donus yapmaz iseniz uyeliginizin iptal edilmesini talep edecegim yonetimden!

Yorum

• Mustafa Hocam merhaba, kargoyu sorunsuz teslim aldım, tüm emekleriniz için teşekkürler...

Yorum

• Kargo gelmiş, beni evde bulamamış. Ben de acaba evde değil miyim diye tereddüte düştüm, evde kendimi aradım. Yarın şubeye gidip almam isteniyor ama şubenin yeri ters olduğu için gitmeyi düşünmüyorum. Gidiş dönüş 40-50TL taksi yazar. Şubeyi arayıp felçli olduğumu ve gelemeyeceğimi söyleyip tekrar adrese getirmelerini sağlamaya çalışacağım. Daha önce işe yaramıştı. Bakalım, hayırlısı.

Edit: İşe yaradı. Yarını bile beklemeden hemen gönderdiler kargoyu eve.
                            Son Düzenleme Medea; 03-02-20, 17:20. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                          X