Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Aralık Spliti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Arkadaslar selam. Bekledigim kargoyu teslim aldim. Simdi ise sadece Strangers ve Prissana kaldi. Onlar maalesef elimde olmayan sebeplerle beklemedeler. En az sizler kadar merakli ve heyecanliyim ben de. Ama onlar gelene kadar bu hafta ici simdiye kadar gelenleri dagitacagim. Strangers ve Prissana talebi oldugu halde kargosunu iki parca halinde talep eden arkadaslarimiza da gonderim yapabilirim. Normal sartlarda o iki markadan talebi olmayan tum uyelerimjzin kargolarini yollayacagim. Ozel durumu olan veya bekletmemi isteyen arkadaslar ozelden yazabilirler. Herkese saygilar sunuyorum. #

Click image for larger version

Name:	20200113_135104.jpg
Views:	533
Size:	308.0 KB
ID:	149329

Yorum

• vagonlar
      vagonlar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam benim Strangers'dan da talebim var. İki iş olmasın size de uygunsa tek seferde gönderirsiniz benim kargomu acelesi yok.

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
    # Arkadaslar selam. Bekledigim kargoyu teslim aldim. Simdi ise sadece Strangers ve Prissana kaldi. Onlar maalesef elimde olmayan sebeplerle beklemedeler. En az sizler kadar merakli ve heyecanliyim ben de. Ama onlar gelene kadar bu hafta ici simdiye kadar gelenleri dagitacagim. Strangers ve Prissana talebi oldugu halde kargosunu iki parca halinde talep eden arkadaslarimiza da gonderim yapabilirim. Normal sartlarda o iki markadan talebi olmayan tum uyelerimjzin kargolarini yollayacagim. Ozel durumu olan veya bekletmemi isteyen arkadaslar ozelden yazabilirler. Herkese saygilar sunuyorum. #

Click image for larger version

Name:	20200113_135104.jpg
Views:	533
Size:	308.0 KB
ID:	149329
    Benimkini hepsini gönderebilirsin mustafa abi sıkıntı yok benlik acelemde yok 😊😊

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Mustafa Hocam daha önce de söylediğim gibi. Benimkileri de gönderebilirsin. 1 tane dekant için beklemeyelim. O Geldikten sonra başka split ya da satın alacağım bir parfüm olursa senden onunla birlikte gonderirsin.
      Adresim aynısı Marketin karşısı :-))

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Benim acelem yok hacım, hepsini beraber gönderebilirsin

Yorum

• # 2. posta kargolar yoldaaaaa... (Yurtiçi Kargo) #

501880886393 KARALARIN_CEMAL
          501880886389 İlyas
          501880886383 Lostcode
          501880886387 cgdstpgl
          ​​​​​​​501880886386 dewnew
          ​​​​​​​501880886391 ebileydi
          ​​​​​​​501880886388 Azzura
          ​​​​​​​501880886390 mertus

​​​​​​​Special thanks to matrai

Yorum

• Benim de acelem yok, hepsi bir arada gelebilir hocam.

Yorum

• Kargomu aldım teşekkür ederim Mustafa hocam.

Yorum

• Kargomu aldım herşey için teşekkürler.

Yorum

• Mustafa hocam ben de kargomu teslim aldım. Kokuların hepsi birbirinden güzel özellikle de Avrupa çıkarmaları. En yakın zamanda yurt dışı geniş kapsamlı split bekliyoruz senden.

Yorum

• Mustafa hocam ben de teslim aldım
                    Tekrar emekleriniz için teşekkürler

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ben de teslim aldım, teşekkür ediyorum, mat için güzel şeyler söyleyebilirim fakat eldo vierges et toreros için asla.
                      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Abbathdoom
                        Abbathdoom Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        dewnew Secretions Magnifiques’i denemekten biraz çekiniyorum açıkçası... Vierges et Toreros kullandığım günlerde de ya çok beğenildi ya da deri için garip yorumlar yapıldı.

• PerfumeIsAnArt
                        PerfumeIsAnArt Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yoğun ve keskin baharatlı olmasi sebebiyle maskulenlige daha yakın gibi geldi bana ama zaten yapı olarak erkeksi bir parfüm Çokta arap erkeği parfümü 😂😂😂🙈🙈🙈
                        Son Düzenleme PerfumeIsAnArt; 19-01-20, 14:26. Tarafından yapıldı.

• dewnew
                        dewnew Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Abbathdoom Çekinmeyin denemekten, ben beğeneceğinize bahse girerim.

• # Güncelleme #

Parfümler (Strangers ve Prissana) bu hafta içi yurda inecek aksi bir durum olmazsa. Cumartesiye zor. Ama önümüzdeki hafta içinde son dağıtım yapılacaktır kesinlikle. Ay sonuna kadar herkesin parfümleri ulaşmış olur.
                      Son Düzenleme cantona8; 20-01-20, 12:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

• UmutAras
                        UmutAras Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Geliyor gönlümün efendileri

• # Bu arada Mustafafrag isimli üyemizi tanıyan var mı. Sadece onun ödemesi kaldı ve özelden mesajıma da dönüş yapmadı. Split kargoları gönderilene kadar vakti var. Yoksa yaptırım uygulanacaktır ve bu yaptırımın ne olduğunu artık biliyorsunuz. Buraya yazmamdaki amaç ise alenen ilan etmektir. Kimse ile bir problemimiz yok ve olamazda. Sadece kurallara riayet eden diğer üyelerin haklarını koruma içgüdüsü bu. Saygılarımla... #

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                        # Bu arada Mustafafrag isimli üyemizi tanıyan var mı. Sadece onun ödemesi kaldı ve özelden mesajıma da dönüş yapmadı. Split kargoları gönderilene kadar vakti var. Yoksa yaptırım uygulanacaktır ve bu yaptırımın ne olduğunu artık biliyorsunuz. Buraya yazmamdaki amaç ise alenen ilan etmektir. Kimse ile bir problemimiz yok ve olamazda. Sadece kurallara riayet eden diğer üyelerin haklarını koruma içgüdüsü bu. Saygılarımla... #

Daha evvel splite girmemiş yeni üyelerden sembolik olarak 20 TL split sonu ödeme listesinden düşülmek suretiyle GİRİŞ ÜCRETİ alınsa günlük takip ederler split ne durumda diye...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post

Daha evvel splite girmemiş yeni üyelerden sembolik olarak 20 TL split sonu ödeme listesinden düşülmek suretiyle GİRİŞ ÜCRETİ alınsa günlük takip ederler split ne durumda diye...
                          Valla ucreti pesin talep edecegim bundan sonra. Split devam ederken... 20 30 ya da yuzde bilmem nesini almak ile pek fark yok arasinda sanki... Amac, niyet ayni.

Yorum

• hlttmz
                            hlttmz Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            O daha iyi olur, bu sefer her gün arayıp sorar(lar) ne zaman geliyor kargom diye

• cantona8
                            cantona8 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Yeter ki sorsunlar.. cevap veririm sıkılmadan. Ama ben sıkılıyorum durum bu boyuta gelince. Sanki uyelikten atmaya firsat ariyoruz burda...

• hlttmz
                            hlttmz Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Katılıyorum hocam. Sabır ve kolaylıklar diliyorum.
                        İşleniyor...
                        X