Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Aralık Spliti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ödeme tamamdır Hocam, kolay gelsin.

Yorum

• Ödeme tamamdır hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Ödeme tamamdır mustafa hocam emeklerine saglık 😊

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Ödeme tamamdır Mustafa Burak hocam tesekkurler split icin tüm emekler icin elinize sağlık 🙏🏻😇

Yorum

• Ne kadar uzun sürdü bu split 😀 artık parfümlerimize kavuşmak istiyoruz 😊👍🙏

Yorum

• # Herkese merhabalar. Ucret toplama asamasi henuz tamamlanmadi. Eksik odemeler mevcut. Parfumlerin ise bir kismi ulasti. Strangers kismi ise maalesef biraz zaman alacak. Detayli bilgilendirme hafta basinda yapacaktir. Strangers siparisi olmayan arkadaslarimizin parfumleri hafta icinde yollanacaktir. #

Yorum

• PerfumeIsAnArt
                PerfumeIsAnArt Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Harika haber Teşekkür ederim 🙏😊 Kolay gelsin Mustafa bey

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tesekkurler

• ödeme işemi tamamlanmıştır. Emeğinize sağlık

Yorum

• İletişim bilgilerini mesaj olarak yazdım. Teşekkürler

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncellenmiştir. $

Yorum

• Aurevoir
                    orangeverte
                    PerfumeIsAnArt
                    Quasar
                    sander

Ödemesi ulaşan ve splitten Roberto Greco, Rogue, ELdO, Durga, Strangers ile Prissana talepleri olmayan üyelerimizin kargolarını yarın göndereceğim. Yeni yılın ikinci gününde elinize ulaşmış olacaklardır.

Adres bilgilerinizi güncellemek istiyorsanız forum üzerinden mesaj bırakabilirsiniz.

(Duzenlenmistir)
                    Son Düzenleme cantona8; 30-12-19, 18:09. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Strangers ve Prissana haricindeki parfumleri. Bu hafta ulasmasini bekliyorum. Onlar da gelince ikinci posta kargolari Cumartesi gününe yetiştirmeye calisacagim.

En son ise Strangers ve Prissana talepleri olan arkadaslarimizin kargolarini yollayacagim. Bu arkadaslarimizdan isteyenlere iki parca seklinde yollayabilirim kargolarini beklememeleri icin. Cunku Strangers ve Prissana tarafi biraz zaman alabilir

Yorum

• Günaydın Mustafa bey Mutlu yıllar Kargo takip no lari paylasabilirmisiniz rica etsem Tesekkurler 😊🙏

Yorum

• Yurtiçi Kargo takip kodları

Aurevoir 501880882763
                          sander 501880882764
                          Quasar 501880882760
                          PerfumeIsAnArt 501880882762

Yorum

• Gece icin bugun dekant i ulaşan Mendittorosa Le Mat kullandim : Açılış MMM By The Fireplace ile çok benzer Hatta aynısi Sonrası düz ilerliyo Uzunca bir süre yoğun baharatlı bir süreç yasatiyor Karabiber ve karanfil esliginde .. Gül ise çok arka planda hissediliyor Karanlık dark bir gül .. Tam cozemedim ama sanırım gül dip notalarla birlikte daha belirgin hale geliyor Ve hafif bir tatlilik ortaya cikiyor Bu tatlılığa sebeb paculi olabilir ! Sizin yorumlarınızida merak ediyorum ! Bana cocuklugumda yaşadığım bir anadolu gezisini hatırlattı Kesinlikle country hissiyatli bir gece parfümü diyebilirim Sunuda eklemek istiyorum Wow olmadim By The Fireplace ile benzer olması dışında beni kendine çekmedi Sanırım Le Mat yerine 4 şişe By The Fireplace almayı tercih ederim ve doyasiya kullanırım Le Mat dip notalarda tonka ve vanilya olmalıydı.. Birşeyler eksik kalmış Tamamlanamamış bir sanat eseri gibi Fakat bu DNA ilede cok özgün ve guzel bir parfüm!
                            Son Düzenleme PerfumeIsAnArt; 02-01-20, 22:26. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cantona8
                              cantona8 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Himm.. tonka ve vanilya degisik bir yaklasim. Nasil olurdu bilemiyoruz tabi

• # Duyuru #

Agir bir gribal enfeksiyon geçiriyor olmam sebebiyle 2. parti kargolari bu hafta cikaramayacagim. Anlayisiniza guveniyorum. Saygilar..

Yorum

• vagonlar
                              vagonlar Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Geçmiş olsun.

• cantona8
                              cantona8 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Cokk sagolun arkadaslar.

• flyinch
                              flyinch Yorumladı
                              Yorumu düzenleme