Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Aralık Spliti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• cantona8 üstadım Rogue Perfumery Chypre-Siam tek şişe mi acaba? 2. Şişe yoksa da azıcık siksak şişeyi denemelik çıkmaz mı 😄😄

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam arkadastan zorla rica ettim zaten. Normalde splite vermeyecekti. 30ml dekant olarak koyduk. Onu da 5ml esnetebildim

• Mehmetburuk
      Mehmetburuk Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bulunur bir koku mu bilmiyorum ama... Artık başka splitleri bekleriz.

Teşekkürler üstadım. 🙏🙏😊

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Mutlaka bulunur hocam. Zaten markadan epey bir şey deneyeceğim. Gerekirse ilk fırsatta Rogue yi splite katarız ileride.

• Forumda yeni uyeyim katılmak için kurala tabi miyim? Bilemiyorum eğer uygunsa 10 ml FM moon 10 ml de journey talep etmek isterim. Daha detayli inceleyip yine talepte bulurum. Teşekkür ederek kolaylıklar dilerim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Mustafafrag View Post
      Forumda yeni uyeyim katılmak için kurala tabi miyim? Bilemiyorum eğer uygunsa 10 ml FM moon 10 ml de journey talep etmek isterim. Daha detayli inceleyip yine talepte bulurum. Teşekkür ederek kolaylıklar dilerim
      Merhabalar hocam. Öncelikle hoşgeldiniz. Katılım için herhangi bir kural bulunmamaktadır. Belirtilen split kuralları çerçevesinde dilediğiniz parfümleri alabilirsiniz
      Son Düzenleme cantona8; 08-12-19, 20:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Çok teşekkür ederim hocam

Yorum

• # Talepler OK! #

Yorum

• Etat Libre d'Orange Vierges et Toreros son 5 ml yi ben alayım hocam. Ayrıca 3ml de Burning Ben rica ediyorum.

Yorum

• # Talepler OK! Parfümlere link attım. #

Yorum

• Mustafa hocam eline sağlık, yine güzel bir split oluyor sayende

Yorum

• Scotch Peat 2 ml ekleyelim

Yorum

• Mustafa hocam DS&Durga Spirit of The Glendan 2 ml istemiştim eklememişsiniz, en az kaç ml talep edebiliyorsak o kadar alayım.

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Atlamisim hocam kusuruma bakmayasin. Sabah ekleyecegim. Pc m yokda su an.

• Trex - 3ml

Amouage journey man - 5ml

The moon - 3ml

Marc-Antoine-Barrois - 5ml

Strangers-ParfumerieBurning-Ben - 2ml

Strangers-Parfumerie/SM-Caf - 2ml

....lütfen, teşekkürler

Yorum

• Amouage Imitation Man - 40ml şişeli
                      Marc Antoine Barrois Ganymede - 5ml

Mendittorosa Le Mat - 5ml
                      ELd'O Vierges et Toreros - 5ml

Yorum

• Mendittorosa 😍 Her parfüm ayrı Apayrı Sırf bu parfüm evine özel tum parfumlerini iceren bir split yapılmalı diye düşüyorum 😀👍😊
                        Son Düzenleme PerfumeIsAnArt; 09-12-19, 03:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Mustafa hocam trex talebim hariç diğerlerini iptal edip rogue perfumery chypre-siam 5 ml ekleyebilirmiyiz? Şimdiden teşekkürler
                          Son Düzenleme İlyas; 08-12-19, 23:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Fume Ma Peau ve Salted Green Mango'yu şişeli rica edeyim. Boynu bükük kalmasınlar.

Yorum

İşleniyor...
                            X