Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Aralık Spliti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Mustafa Hocam düşünceleriniz arasında Alghabra parfümleri var mı acaba?

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Uygun fiyata bulunursa neden olmasın?

Margiela Whispers In The Library stoklara tekrar girmiş Yanina Beach Walk yakışır 😊👍
    Ekli Dosyalar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PerfumeIsAnArt View Post
      Margiela Whispers In The Library stoklara tekrar girmiş Yanina Beach Walk yakışır 😊👍
      Hocam sizin bu margiela hayranlığınızın sonunu merak ediyorum gerçekten 😊

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• PerfumeIsAnArt
        PerfumeIsAnArt Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        isimleri çok çekici en başta 😀 mood ve tema parfümlerini seviyorum sanırım 😊👍

Burak hocam hiç initio spliti yapmadınız sanırım initionun Kokularını eklemek mümkün mü? Son zamanlarda en çok trend olan marka olduğunu düşünüyorum.
      Bir de geçen senelere göre ekonomiler bir hayli zorlandı. Şöyle adı duyulmamış 1ml/35₺ olan parfümlerin dolacağını düşünmüyorum. Yeni arayıştan ziyade insanlar trend topic olan koleksiyondakilerden üçer beşer yedekler diye düşünüyorum. Umarım keyifli bir split olur. İnitioları bekliyorum inşallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: onuralps View Post
        Burak hocam hiç initio spliti yapmadınız sanırım initionun Kokularını eklemek mümkün mü? Son zamanlarda en çok trend olan marka olduğunu düşünüyorum.
        Bir de geçen senelere göre ekonomiler bir hayli zorlandı. Şöyle adı duyulmamış 1ml/35₺ olan parfümlerin dolacağını düşünmüyorum. Yeni arayıştan ziyade insanlar trend topic olan koleksiyondakilerden üçer beşer yedekler diye düşünüyorum. Umarım keyifli bir split olur. İnitioları bekliyorum inşallah

Hocam ben de tam olarak buna karsiyim iste hobiyi zayiflatiyor bu durum. Parfum hobisinden cok trend parfumlerin uygun fiyatli satisi isine dönüyor splitler. Ee nerde kaldi denemek, burnu gelistirmek?

Yorum

Lutens amcanin zor bulunan kokulari ve son oud parfumu olqbilir. Birde gallagher parfumleri olsa tadindan yenmez.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Roja, Ormonde Jayne, Nishane parfümlerini uygun fiyata bulmak zor. Ayarlanabilirse çok hoş olur

Yorum

Le Labo diyorum ısrarla 😀 Kaliteli olduğu konuşuluyor,ulaşması kolay değil. İlgi göreceğini de düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
                Le Labo diyorum ısrarla 😀 Kaliteli olduğu konuşuluyor,ulaşması kolay değil. İlgi göreceğini de düşünüyorum.
                Labo şişeleri pek bir şey vaat etmiyor gibi görünsede bazı parfümlerindeki kalite gerçekten üst seviye sayılır.

Yorum

Farklı ve denemediğimiz işleri bekliyorum. Umarım nasip olur

Yorum

Hepsinden 10 ar ml yaz bu parfümlere erişmek kolay değil neredeyse hepsi denemk istediğim parfümler.... Diyeceğim bir split bekliyorum Cantonam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                      Hepsinden 10 ar ml yaz bu parfümlere erişmek kolay değil neredeyse hepsi denemk istediğim parfümler.... Diyeceğim bir split bekliyorum Cantonam
                      Özellikle 4 5 tanesi öyle olacak inşallah Keza bir tanesi üretimi durmuş bir parfüm olacak. Şu anda dünya üzerinde erişimi çoook zor olan bir parfüm. Satılan bir iki yer bulabilmiştik. Fiyatı abuk kelimesiyle bile karşılıksızdı. Nitekim değerinde alabildik yamyamların eline düşmeden. Özel teşekkürlerimi sunacağım an gelince "şimdilik" nameless kahramanlarıma gereken şükranlarımı ileteceğim aracılığınız ile
                      Son Düzenleme cantona8; 03-12-19, 12:26. Tarafından yapıldı.

Yorum

Buda benim Wish List im Bakalım hangileri yer alıcak 😀🙏 1. Kilian Rolling In Love 2. Ormonde Jayne Ta'if 3. Ormonde Jayne Tolu 4. Mancera Chocolate Greedy 5. F.M Portrait Of A Lady 6. Lolita Lempicka Parfum 7. Serge Lutens Chergui Eski Koyu Formul 8. Initio Side Effect

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Özellikle 4 5 tanesi öyle olacak inşallah Keza bir tanesi üretimi durmuş bir parfüm olacak. Şu anda dünya üzerinde erişimi çoook zor olan bir parfüm. Satılan bir iki yer bulabilmiştik. Fiyatı abuk kelimesiyle bile karşılıksızdı. Nitekim değerinde alabildik yamyamların eline düşmeden. Özel teşekkürlerimi sunacağım an gelince "şimdilik" nameless kahramanlarıma gereken şükranlarımı ileteceğim aracılığınız ile
                          Liste çıktığında bu bahsettigin hangisi belirtirsin umarım üstadım. 😊

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mehmetburuk View Post

Liste çıktığında bu bahsettigin hangisi belirtirsin umarım üstadım. 😊
                            Tabiki. Yıldız koyacağım baş tarafına

Yorum

İşleniyor...
                            X