Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Split Sizsiniz... (Aktif)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Ek bilgileri girdim arkadaşlar. Anlaşılmayan bir konu varsa sorun benim aklıma gelmeyen noktalar olmuş olabilir o kısımlarıda aydınlatayım.

Yorum

Değişik bir sistem oluşturmuşsunuz.Ama aynı zamanda diğer splitlere göre, sizi daha çok uğraştıracak gibi görünüyor..Tebrikler

Yorum

Ama şöyle de bir problem var. Herkes perakende alacağı için pazarlık şansı olmayacak.

Yorum

• ntmm22
          ntmm22 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Evet bunu düşünmek lazım, işin aslı yarısını alacagımızı düşünürsek belki fiyatın biraz yüksek olmasını göze alabiliriz ama bilemiyorum, birde bu splitin 3 4 gün içinde hallolması gerekiyor galiba indirimller bitebilir.

matrai Anlamadığım bir nokta var aydınlatırsanız sevinirim. Sadece internet mağazalarından mı alabiliriz? Yoksa güvendiğimiz (isim vermek istemiyorum) satıcılardan temin edebilir miyiz?

Son Düzenleme MertCanTekeler; 27-11-19, 23:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

İstediğim 2 sise aldım gönderdim kimse talep etmez ise ne olacak?

Yorum

Bence çok karmaşık ve yorucu Bunun yerine sadece yeni çıkan parfümler split e sunulur Eğer dolar ise ödeme toplama sonrası parfüm mağazadan satın alınır Split i yapılır Ki yeni parfümler dışında herkes birçok hatta tüm parfümlere sahip diye düşünüyorum 👍

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PerfumeIsAnArt View Post
              Bence çok karmaşık ve yorucu Bunun yerine sadece yeni çıkan parfümler split e sunulur Eğer dolar ise ödeme toplama sonrası parfüm mağazadan satın alınır Split i yapılır Ki yeni parfümler dışında herkes birçok hatta tüm parfümlere sahip diye düşünüyorum 👍
              Herkeste her parfüm yoktur hocam, ben yeni üyelerdenim tüm splitlere katılıyorum, dekant alıyorum şu ana kadar 50- 60 anca oldu bir o kadar daha denemeyi düşündüğüm var.

Yorum

• PerfumeIsAnArt
                PerfumeIsAnArt Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Yeni uyeler matrai inin dekant satış listesinden yararlanabilir Ki zaten forum ici paylaşım splitleri mutlaka olucaktir Eksiklerinizi tamamlarsınız 😊 Eski üyelerde neredeyse tüm parfümler mevcut 😊👍
                Son Düzenleme PerfumeIsAnArt; 29-11-19, 16:00. Tarafından yapıldı.

En güzeli spliti kendim yapmak olacak Herkesin kafası oldukça karıştı. Biraz zaman verin bana ben hallediyorum split işini.

Yorum

• PerfumeIsAnArt
                PerfumeIsAnArt Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Siz en iyisini yaparsiniz Altuğ bey 👍

• protectedsugar
                protectedsugar Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Biz 5 kişi bir araya gelsek splittçi çıkmaz :-))

Mona vanille şişeli bulsakta alsak?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• cctaymaz
                cctaymaz Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben de onu yazmaya gelmiştim

Kerosene fallow keske Altug hocam 🙏🏻🙏🏻

Yorum

"Amberfig" ler ozellikle cafe massoia olabilir fiyatları uygun. genel itibariyle ml fiyati 4-6 tl arasına geliyor. yeni bir şeyler denemek bakımından güzel olabilir. belki bir yurtdışı splitinde değerlendirilebilir.

Yorum

Şimdi en son haliyle split kim oldu?

Biz miyiz?

Siz mi?

Yorum

İşleniyor...
                  X