Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum içi v.5 (KAPANDI) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Odeme gerceklestirildi, simdiden ellerine saglik.

Yorum

• EFT talimatını verdim.umarim bugün hesabınıza geçer

Yorum

• $ Ödeme tablosunu güncelledim. $

Yorum

• # Arkadaşlar ödemeler haftaya sarktı. Bu arada adres bilgilerini iletmeyen ya da iletmek isteyen arkadaşlar bana mesaj atabilirler. Büyük bir aksilik olmazsa 09.11.2019 Cumartesi herkesin kargolarını yollamış olurum. #

Yorum

• Mustafa hocam ödeme işlemi tamam. Gecikme için kusura bakmayın. Kişisel veriler özelden yazıldı. Şimdiden teşekkürler

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncel $

Yorum

• # Duyuru #

Değerli arkadaşlar. Splite parfüm verenler bu hafta içerisinde tüm parfümleri bana ulaştırmalılar. Size göre en uygun firma hangisi ise onunla gönderim yapabilirsiniz.

Split dağıtımında tüm kargolar Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı gönderilecektir. Teşekkürler matrai

Adresimi buradan yazıyorum. Herkese ilan olunur

TEİAŞ 14. Bölge Müdürlüğü, Kamulaştırma Servisi, 49 Nolu oda. Pelitli Mh. Ortahisar / TRABZON
                Mustafa Burak ÇELEBİ
                0546 203 86 68

Selamlar, saygılar...

Yorum

• RİYAFES
                  RİYAFES Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sürat Kargo ile gönderim sağlanmıştır.

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben yolladım

• $ Ödemeler tamam. Parfümlerin bana ulaşmasını bekliyorum. Bu hafta içinde ulaşmayan parfümleri listeden çıkarıp paralarını iade edeceğim. Bilginize. $

Yorum

• Givenchy Gentleman EDP ve Salvatore Ferragamo White Mimosa ulaştı mı size Mustafa bey ? Lutfen bu 2 parfümü iptal etmeyin Çok merak ediyorum 🙏🙈😊

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ikisi de gelecek muhtemelen

• # Degerli arkadaslar, split odemelerini gerceklestirebilecegim birer IBAN numarasi (tam isim ve soy isimler birlikte) gondermenizi reca idiciim. #

BaddestMan F.essence oud İbrahim20 İlyas mertus ntmm22 RİYAFES ufuk.mercan xPixa

Yorum

• # Cok onemli! Kargolarınızı lütfen en gec bu aksam yollayiniz. Asagi yukari iki gunde geliyor cunku. Gec kalirsa split dagitimi 1 hafta sarkacak :/ #

Yorum

• Parfümleri kargoya verdim yarın elinize geçmiş olurlar. IBAN için de özelden yazdım size hocam
                      Son Düzenleme xPixa; 06-11-19, 16:08. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        teşekkürler hocam

• Dağıtım süreci ne durumda Mustafa bey ? Pazartesiyemi sarktı?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: PerfumeIsAnArt View Post
                        Dağıtım süreci ne durumda Mustafa bey ? Pazartesiyemi sarktı?
                        Hocam kargolar ile alakali kucuk bir sorun oldu. Bir arkadasimiz hasta oldugu icin kargoyu yollayamamis. Yarin elime gececek. Haftasonu mesaim bu ise ait olacak ve ptesi kargolayacagim kismetse hepsini Anlayisiniza tesekkur ederim simdiden...

Yorum

• borabzdn
                          borabzdn Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hocam ger çekilen parfüm var mı listeden? Hepsi tamam mı?

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hepsi tamam duruyor şu anlık.

• Geç olsun güç olmasın Mustafa bey Kolay gelsin Teşekkür ederiz 👍😊

Yorum

İşleniyor...
                        X