Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

%40 indirimli Regalien Lucky Collection Ödeme Toplama

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Altuğ hocam bende Yurtiçi Kargo uygulama da var ama bana her hangi bir kargo görünmüyor. Unuttunuz galiba!..

Yorum

Kargo sorunsuz geldi. Tekrar teşekkürler.

Yorum

Kargo geldi. Teşekkürler.

Yorum

Ben de teslim aldim. Tesekkurler.

Yorum

Kargoyu teslum aldim. Tesekkurler.

Yorum

Kargomu aldım, teşekkürler.

Yorum

Bende kargomu aldım teşekkürler 😊

Yorum

kargomu alamadım hala.

Yorum

kokular ulaştı, çok teşekkürler

Yorum

Benimki de geldi. Teşekkürler.

Yorum

Geldi kargo. Teşekkürler.

Yorum

hocam evde yokken geldiler galiba kargo no alabilir miyim?

Yorum

Kargomu ben de teslim aldım. Kokular kaliteli ama bir o kadar kullanımı zor kokular, Heart of Rose açılış biraz etkili ama sonrası şuruba benzer bir tatlılığa bürünüyor. Clubs of İris, biraz kirli yoğun bir hava ile karışık nereye götüreceği belli olmayan karanlık bir yapısı var, bir beklentiye giriyor insan şurasından sonra bir değişime uğrar mı diye bekliyorsun ama boşa. Nerede nasıl bir havada ne zaman kullanılacağı belli olmayan tam olarak özgün diyemeyeceğimiz türden bir eser (''Bence çok abartılmış bu koku''). Daimond of Velvet, vetiver kokusunu tam olarak sevmesem de, yine de vetiverin yoğun bir şekilde gösterir beklentisini girdim ama yanıldım, daha çok balzamik bir hava hakim kokuya, içeriğindeki notalardan çok büyük olmasa da çalmalar var, notaları tam sirayet edilmemiş ama güzel çalışma, en çok bunu beğendim. Spade of Vetiver bir yerlerden tanıdık geldi ama çıkartamadım, tuzlu böyle deniz havasında bir kokuya çok benziyor. Tenimde en fazla kalan bu koku oldu. Genel olarak bakacak olursak kokulara derinlik katılmamış, kalıcılık üst düzey parfümler ama beklentilerin altında kalmış bazıları. Daha iyi çalışmalar yapabilirler.
                            Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 21-11-19, 09:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

Altuğ hocam benim de kargom ulaşmadı henüz. Takip no rica edebilir miyim? Normalde 1 günde gelen kargolar bu sefer gelmedi. 11.11 çılgınlığı bizi de vurdu galiba

Yorum

matrai hocam yurtdisindan donduyseni yerinize ugrayip emaneti alayim diyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X