Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Profumum Roma Tanıtım Spliti...

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

acqua viva siseli alabilirmiyim lutfen ayrica,
    victrix 5 ml
    battito d’ali 5 ml

Yorum

• Minty
      Minty Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Merhaba ark120 , bayan parfümleri splitinden de talebiniz olmuştu, ancak sizden adres bilgisi ya da ödeme gelmedi bana, vaz mı geçtiniz acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.

merhabalar
    foruma birkac gun girmemistim , o yuzden unutmusum , dun aksam hatirlayip baktim ve odemeyi ile adres mailini gonderdim aysu hn. gecikme icin affediniz lutfen.

Yorum

• Minty
      Minty Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim, çok teşekkürler..

3 ml ambre aurea talebimi 3 ml confettoyla değiştirebilir miyiz

Yorum

Ambra auera
      Battio da ali
      Arso

3 ml rica edeyim altug abi

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Altuğ hocam 3'er ml olan Viva ve Victrix taleplerimi 5 ml yapalım,
        Zucchero, Battito D'ali, Santalum ve Soavissima'dan 3 ml rica ediyorum.

Yorum

Altuğ Hocam 3'er ml Ichnusa,Patchouly ve Arso rica edeyim

Yorum

Arkadaşlar tatilde olduğumdan Pazartesi günü işleyeceğim tüm talepleri.

Yorum

3 ml ambra aurera ekleyebilir miyiz

Yorum

Arkadaşlar kargosunu teslim almayan kaldı mı? Bir sorun varmı?

Yorum

• Ben almadım Altuğ bey.kargo şirketinden haber de gelmedi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: aydın10 View Post
                    Ben almadım Altuğ bey.kargo şirketinden haber de gelmedi
                    Selamlar Aylin hanım. Kargocular sağolsunlar Ali Aydın olarak girmişler ismi Kargo takip numaranız 303280626233

Edit: Şimdi kontrol ettim iade işlemi başlatmışlar alınmadığı için. Şu anda muhtemelen şubededir bir irtibata geçerseniz muhtemelen yardımcı olurlar. Olmazsa pazartesi iade olur bana ben tekrar gönderim sağlarım.
                    Son Düzenleme matrai; 28-09-19, 13:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Neyse ki iade edilmeden aldım. Çok teşekkür ederim

Yorum

• matrai
                        matrai Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        rica ederim

• Ben ilk defa deneyimlediğim bu parfüm evinin genel olarak koku kalitesine bayıldım. Keşke cesaret edip daha fazlasını isteseymişim, daha fazlasını deneseymişim. İstediğim 4 koku da çok güzel, bu vesileyle tekrar teşekkür etmek isterim Altuğ Bey bu fiyatlarla denememize olanak sağladığınız için.
                      Acqua e Zucchero artık sürekli dolabımda bulundurmayı isteyeceğim bir koku, büyük ihtimalle dekantım bittikten sonra şişeli almak isteyeceğim gibi görünüyor. Arso ise 4 parfüm arasından beklentimin en az olduğu parfüm olmasına rağmen tam olarak Tom Ford Vert d'encent'ten beklediğim koku profilinin, daha iyi tütsü kullanımı ile daha da zenginleşmiş ve daha kullanılabilir versiyonu olmuş. The fireplace gibi bir iddiası olmasa da yanık odun kokusu hissiyatı ama yine de kullanılabilir olması, kokuyu çok beğenme nedenlerimden biri oldu.
                      Ambra Aurea çok yenilikçi bulmadığım ve açıkçası dolabımda en az üç dört kokuya çok benzer bir profili olmasına rağmen koku kalitesine bayıldığım bir koku oldu. Kışın tekrar denemek için sabırsızlanıyorum.
                      Battito d'Ali ise beklentimin en yüksek olduğu parfüm olmasından dolayı sanırım 4 koku içinde 4. beğendiğim oldu ama kesinlikle aldığım için mutlu olduğum bir parfüm oldu.
                      Herkesin bildirimini işgal ettiğim için affola.

Yorum

İşleniyor...
                      X