Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.4 (ÖDEME TOPLAMA) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Sayfadaki tüm parfümlerden an itibariyle dekant verilebilecektir. "Sadece dekant" verilmesi mümkün olmayan tüm parfümleri listeden çıkardım. Lütfen kurallara dikkat edelim. Özellikle şişeli alım kurallarına uymayan durumları kendi inisiyatifimle düzenleyeceğim. #

Yorum

• Mustafa Hocam 20 ml dekant hakkımı Dunhill Icondan yana kullanayım

Yorum

• Üstat şişeli alımlarda dolmayan şişelerin durumu ne olacak?

Yorum

• # Çıkarıldı... #

Aramis Devin Vintage (110luk şişe) 100ml 2,3₺
          -vintage 10ml
          -mmtmtlu1903 10ml
          -Esirger42 10ml

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: vintage View Post
            Üstat şişeli alımlarda dolmayan şişelerin durumu ne olacak?
            Hocam şişelilerde kalan mikarlar şişeli isteyen arkadaşlara yazılacak. Zorunlu değil bu durum. Almak istemiyorlarsa, eğer şişeden dekant verilmeyecek ise şişe iptal, dekant verilecekse de yalnızca dekant isteyenlere gönderilecek. Üçüncü durumda da kalan miktarları şişe sahibi "kalanı dekant olarak alırım" derse yine şişe kapatılıp bölüştürülecek.

Dekant alma kuralında eğer şişelerin kalan kısımlarını talep ederseniz ekstra dekant almak zorunda kalmayacaksınız.

Kural kural diye ısrar ediyorum evet ama burada amaç biraz da dayanışma. Pahalı kokuları alıp kenara çekilmeme vs.

Saygılar...

Yorum

• # hbss ebileydi Arkadaşlar şişeli talepleriniz bulunmaktadır. Dekant kuralına göre almak isteyeceğiniz parfümleri belirtiniz #

Yorum

• Üstat şöyle bir düzenleme yapayım o vakit : mfk ve bentley şişeli taleplerimi iptal edeyim, interlude son kalan 5mli bana ekleyelim şişeyi kapatalım. Mümkünse bentley 10ml dekant alayım.

Yorum

• Mustafa hocam benim şişeli Givenchy talebimi iptal edebilir misin?

Yorum

• Olympic Orchids DEV #2’nin son 3 ml’ine talep olmazsa ben alabilirim hocam.

Yorum

• Givenchy Insensé Vintage'ın kalanını şişeli olarak alayım Mustafacım. (Ayrıca dekant almam gerekiyorsa yazarsın)
                      Son Düzenleme Medea; 08-07-19, 18:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Hangi parfümlerde kontejyan var bilgi verebilir misiniz, selamlar

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hocam Cape dolmayacak gibi o yüzden onu 10 ml alıp Bois D'argent ı iptal etme şansım var mıdır?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                            h) Aslında yazısız bir kural olmalı bu madde. Lütfen yüksek ücretli parfümleri şişeli talep ederken, sırf kurala uyalım diye en düşük ml ücretli parfümlerle dekant alma kuralını tamamlamaya çalışmayalım. Unutmayalım ki "siz şişeli almak, biz de şişeli vermek zorunda değiliz".

Oy.
                            Öyle ölmezler Sayın Çelebi, füze atsaydınız

Yorum

• Günaydın habdan 10 ml, hemlock ve bentley intense 5 ml ekler misiniz. Ambre 114'un kalanını alınca şişeli mi almış oluyorum.?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: aydın10 View Post
                                Günaydın habdan 10 ml, hemlock ve bentley intense 5 ml ekler misiniz. Ambre 114'un kalanını alınca şişeli mi almış oluyorum.?
                                Eklemeleri yapacagim. Ambre 114 konusunda siseli talep eden arkadas geri donus yapmadi. Onun hakkini iptal edecegim bugun donus yapmaz ise eger. O vakit siseli size kalabilir

Yorum

• aydın10
                                  aydın10 Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  o vazgeçerse daha yüksek bir ml alınması gerekmiyor mu? 7 ml kalınca hadı kapansın diye almak istedim. en çok ml ben alınca acaba şişeli mi alıyorum diye merak ettim . Ustüme daha fazlası kalmasını istemem döğrusu. .

• cantona8
                                  cantona8 Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  O is bende sizin sartlara uyarsa duzenleyecegim. Uymazsa da iptal ederiz
                              İşleniyor...
                              X