Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# ÖzelBirYurtdışıSpliti (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Kurallar şeysi;
    a) Şişe bazında en yüksek mililitre talebini veren kişi, talep ettiği parfümü şişeli alma önceliğine sahiptir. Bu hakkını isterse devredebilir. En kötü koşulda talep ettiği şişenin en az yarısını alacağını taahhüt etmiş sayılır.
    b) Katılan üyelerin şişe taleplerinde bir sınır veya kısıtlama yoktur. Üyeler ilk güne mahsus önce birer tane, sonraki günler serbest sayıda şişeli parfüme yazılabilirler. İlk günden talep edilen parfümler sıraya yazılır ve ikinci gün hala kimse talep etmemiş ise, kendisine yazılır. Şişeli şekilde alacağınız parfümler var ise splitin son aşamalarında bunlar da değerlendirmeye alınacaktır.
    c) Bir şişe dolmadan, o şişenin yenisi eklenmeyecektir. Yeni şişe eklendiğinde verilecek ilk şişeli talebi, şişeli almaya hak kazanır. Şişe açılmadan verilecek teklifler geçersizdir.
    d) Şişeli parfüm taleplerinde, split sonuna gelindiğinde şişe dolmamış ise toplamda şişenin 2/3üne denk gelecek kadarı şişe sahibine eklenecektir. Bu bakımdan almaktan vazgeçtiğiniz şişeler olursa splitin son virajında bunları belirtmiş olmanızı isteyeceğim.
    e) Min talep edilebilecek miktarlar parfümlerin karşılarına yazılan kadardır.
    f) Deneme ve keşif maksatlı bir split olduğu için şişeli parfüm başına dekant zorunluluğu getirmek istemiyorum.
    g) Tüm parfümlerin fiyatlarını euro a çevirip kur 6,9₺ imiş gibi hesap yaptım. Yaklaşık fiyatları hakkında bilgi olsun diye. Finalde alışverişimizi yaptığımız yerlerden kargo ücreti vs gibi durumlar söz konusu olursa (keza ücretsiz kargo olan yerlerden alışveriş yapmaya çalışıyorum) onları da genel masrafa dahil edip, o günkü kur ne ise yeniden hesaplayıp toplamları vereceğim. Umarım kurlar sert bir düşüş yaşar
    h) Dekant ve şişeli parfümler için şişe başına 3₺ ekleme yapılacaktır.

i) Parfümlerin çeşitli ülkelerden sipariş edilebilme durumları olduğu için, bu splitin son talep alma günü parfümüne göre esnek olmak koşuluyla 02 Haziran 2019 Pazar günüdür. Parfümler bir aksilik olmaz ise 25 Haziran 2019 tarihinde elimde olacağından aradaki 20-25 günlük süre kargoların çeşitli ülkelerden toparlanması ve adrese teslim edilmesi amacıyla kullanılacaktır. Bu sebeple split sonunda bir süre beklemek durumunda kalacağız. Şimdiden anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sizler de hak verirsiniz ki parfümleri çeşitli ülkelerden toparlamak ve adrese ulaştırmak, takip etmek vs. kolay bir iş olmayacak
    j) Sizlerden ricam, yer kısıtlılığı olduğu için tam şişe parfüm talebinde bulunmamanız. Maksimum seviyede denemeye, keşfetmeye odaklanalım.
    k) Son olarak, split 3-5 şişeyle dahi bitse kesinlikle iptal edilme durumu söz konusu olmayacaktır. Amacımız 3 şişe de olsa alıp paylaşmak, deneyimlemek.

Özel parfümseverleri bekler, keyifli forumlar ve keyifli splitler dilerim...

Yorum

Cigar Rum'u rica edeyim madem şişeli. Dekantları da salıyorum birazdan.

Yorum

Burning Ben’i de ben alayım filmin hatrına. 15 ml olarak yazalım şimdilik. Dolmazsa full alırım.

Yorum

Dekantlar şimdilik şöyle(dayanamadım yine ek yaptım):

Orto Parisi - Megamare 3 ml
          Baruti - Perverso 3 ml
          Francesca Bianchi - Etruscan Water 3 ml
          The Zoo - Club Design 5 ml
          Marlou - D'ambiguite 5 ml
          Olympic Orchids - Hamsa 5 ml
          Olympic Orchids - Woodcut 10 ml
          Hendley - Bourbon 5 ml
          Hendley - Mown 3 ml
          Beaufort London - Rake & Ruin 3 ml
          Prissana - Hepsinden 3'er ml.
          Quartana - Mandrake 5 ml
          Zoologist - Dodo 5 ml
          Renier Perfumes - Black Rain 3 ml
          Strangers Perfumerie - Cigar Rum dışında hepsinden 3'er ml.

Son zamanlarda gördüğüm en güzel liste olabilir. Bravo.
          Son Düzenleme cornelius; 17-05-19, 00:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• caliban
            caliban Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Baya sağlam hem de.

Arshia Babil: 5ml.
          Hendley Mown & Fume: 3er ml.
          OO Hamsa: 5ml.
          Prissana Haxan & Qareem: 3er ml.
          Quartana Venetian Belladonna: 3ml.
          Orto Gaultieri Megamare: 3ml.

Emek budur. 👏👏👏🎉🎉🎉

Yorum

Aşağıdakilerden denemelik rica edeyim, valla on numara liste olmuş eline sağlık

Hendley Perfumes Bourbon 3 ml
            Hendley Perfumes Fume
            3 ml
            Mendittorosa Rituale
            5 mll
            Prissana Haxan 3 ml
            Prissana NIMITR 3 ml
            The Zoo Club Design 4 ml
            Baruti Perverso 2 ml
            Son Düzenleme LesPaul; 17-05-19, 01:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

Mustafa hocam Strangers Parfümlerinden Oliver şişeli, Cigar Rum ve Burning ben 3'er ml rica ediyorum. Liste bayağı uzun ve hemen hepsi ilk defa duyduğum parfümler. Eklemelerim olabilir. Ellerine sağlık.

Yorum

Burak hocam Tr de bulunmayan armafları ekleme şansımız olur mu?

Örneğin craze; pegasusun kopyası
                Veya club de nuit intense woman;noir de noir kopyası
                Bunlar gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Maalesef...

Heyecanlı ve bol maceralı bir film gibi split! Emeğine sağlık şimdiden.

Umarım sen sipariş geçene kadar kurda tekrar bir coşma olmaz. Aşağıdakileri rica ediyorum Mustafacım.

The Zoo Club Design 25ml şişeli
                Mendittorosa Rituale 5ml
                Francesca Bianchi Lover's Tale 3ml
                Beaufort London Rake & Ruin 3ml
                Unum But Not Today 5ml
                Son Düzenleme Medea; 17-05-19, 08:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Abi aslinda stratejik olarak cok ters zamana denk geldik. Su istanbul secimleri olmayaydi keske..

• Medea
                  Medea Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Onun için yazdım zaten. Neyse, dur bakalım. Eğer çok oynaklık olursa, sipariş vermeden önce bi sorarsın talep yazan herkese, olmazsa vazgeçeriz. Ortalık sakinleşince tekrar deneriz falan filan...

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Evet... Aklımdan geçenler paralel...

Gönül hepsinden 3er 5er 10ar istiyor ama işte...eline sağlık şimdiden

Rose de petra 10 ml
                Hendley bourbon 15 ml
                cuir cavalier MDCI 10 ml
                L'homme aux gants 10 ml
                Cigar rum Strangers 10 ml
                Euphoriım Brooklyn flocked Gilded 10 ml

Yorum

Zoologist Dodo 60ml 15,8 ₺ 30 ml şişeli lütfen
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
                    Zoologist Dodo 60ml 15,8 ₺ 30 ml şişeli lütfen
                    şimdilik iptal edelim farklı bir durum çıktı ortaya kusura bakmayın.
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Mustafa Hocam Genetic Bliss 5 ml, Megamare 5 ml ve The Zoo Club Design 5 ml...teşekkürler...zannedersem Luca Turin Club Design'a beş yıldız vermişti; Alessandro Gauiltirie de kesin Calone ve Ambroxan bombası kulanmıştır Megamare'de.

Yorum

Mustafa Hocam, 10ml Arshia Parfums Babel Bourbon ve 5ml O'Driu Pathetique rica ediyorum.
                        Burada domalan (trüf) mantarı sezonu açıldı; tadı güzel ancak alabildiğim bir kokusu yok. Biz kilosunu 60 TL ye alıyoruz da yurt dışındakilerin oldukça pahalı olduklarını duymuştum o yüzden aynı mantar olmadıklarını düşünüyorum.
                        En baskın notası mantar olan bir parfüm nasıl kokar çok merek ettim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: marooned View Post
                          Mustafa Hocam, 10ml Arshia Parfums Babel Bourbon ve 5ml O'Driu Pathetique rica ediyorum.
                          Burada domalan (trüf) mantarı sezonu açıldı; tadı güzel ancak alabildiğim bir kokusu yok. Biz kilosunu 60 TL ye alıyoruz da yurt dışındakilerin oldukça pahalı olduklarını duymuştum o yüzden aynı mantar olmadıklarını düşünüyorum.
                          En baskın notası mantar olan bir parfüm nasıl kokar çok merek ettim
                          Patetik en sevdiğim O'Driu kokusu benim de Yumuşak sayılabilecek seviyelerde ve keyifli bir koku.

Yorum

İşleniyor...
                          X