Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Lemiral
    Altuğ Hocam ben de 9 Temmuz Salı gününden itibaren başka bir adreste olacağım. Yeni adresi özelden mi yoksa maille mi bildirmemi istersin?
    Ben de aynı durumdayım

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yorum

• Altuğ hocam bu splitin kargolama aşaması ne zaman başlayacak? Bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Herod
        Herod Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        sanırım yukarıya yazmış bu hafta ilk parti çıkar diye decantlamada da yol almış...

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
      Altuğ hocam bu splitin kargolama aşaması ne zaman başlayacak? Bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum.

Hocam Tapatalk tan değil normal tarayıcıdan bakarsan bununla ilgili yapmış olduğum açıklamaları görebilirsin

Yorum

• Kargo beklerken

Son Düzenleme hlttmz; 09-07-19, 14:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
        Siparişiniz kargoya verildi

Dur Halit hocam heyecan verme ortaliğa

Yorum

• hlttmz
          hlttmz Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kusura bakmayın tabir yanlış oldu düzelttim hocam ))

• Altuğ hocam var mı bir gelişme?

Yorum

• Yani aslında merak ediyoruz

Yorum

• Bence de bir bilgilendirme güzel olur.

Yorum

• Selamlar arkadaşlar. Yarın muhtemelen 30-40 kişi arasında bir kargolama yapacağım. Bir kaçtane eksik vardı üretimi tamamlanmış bugün kargoya verildi (NEFS - Safran Colognise - Hundred Silent Ways) yarın elimde olur muhtemelen. Sadece Fan Your Flames Ayın 24-25 i gibi Nishanede hazır olacakmış. Ama onun için bekletmeyeceğim kargoları Fan Your Flames geldikten sonra onu ayrıca kargolarım zaten kargo ücretleri düşük. Bu sırada Hacivatları 100 ml olarak söylemiştik fakat 100 ml lik şişeler henüz yeteri kadar hazır olmadığı için 50 ml lik şişelerde 20 adet yolladılar. 10 Tanesi kutulu 10 tanesi kutusuz. Şişeli olarak yazılanlara 10 adet kutulu olarak göndereceğim. Tabi benim sonradan aklıma geldiği için 6 tane 50 ml lik kutusuz olanları tamamen boşaltıp dekantlayarak hiç ettim. Geriye 4 tane kurtardım yani 4 tane sürpriz arkadaşımıza daha Şişeli olarak gelecek Hacivat. Bu hafta bütün kargolamarı tamamlamış olacağım. En geç Cumartesiye kadar herkesin elinde olacaktır. İlk önce yine uzak mesafedeki arkadaşlara kargolarını yollamaya çalışacağım. Yani hemen hemen aynı zaman dilimi içinde herkesin elinde olacak. Benim elimde olmayan ufak tefek gecikmeler için özür dilerim. Ama şunu da bilin daha Türkiye de satışa sunulmadan herkes parfümleri eline almış olacak

Yorum

• nefs ve fan your flames ikisi de bende
                bekleyeme devam.

Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hocam sadece Fan Your Flames i sonra kargolarım. Beklemene gerek yok

• Antalya çok uzak bir il. Ordan başlayabilirsiniz

Yorum

• Ragıp hocam niye sen herşeyi yanlış anlıyorsun. Arkadaş Antalya Muratpaşadan o kendisine gelsin diye bir an önce espri yapmış senlik bir durum değil.😂 işin daha komiği mesleği gerçekten avukat 😂😂😂
                  Son Düzenleme matrai; 16-07-19, 22:58. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Altuğ hocam Arkadaşımız cümlesinin başına "Bizim Antalya'dan" diye başlasaydı yanlış anlaşılacak bir durum olmazdı. Tekil ve sübjektif konuşma yapılınca ben üzerime aldım açıkçası. Bir de (Antalya'da ikamet eden 4 - 5 kişi biliyordum) bir kişi daha eklemiş oldum hafızama.
                    Allah bilir ofislerimiz yan yanadır :-))

Yorum

• Kötü düşüncelerini kendine sakla. Senin Antalya’da olduğunu nerden bileyim ben

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bilme hocam. Benim kötü düşüncem yok, daha önceki splitte benzer bir durum yaşandı. Üzerime gelindiğini anladım yazdıklarınızdan. (Bir tek ben acele ediyormuşum gibi, bir an önce kargoların gönderilmesini istiyormuşum gibi bir algı oluştu bende yazdıklarınızdan.) Bundan dolayı bir yanlış anlaşılma oldu kusura bakmayın
                        Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 16-07-19, 23:50. Tarafından yapıldı.

• Yorum

İşleniyor...
                      X