Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: alikaptan
    ödemeler ne zaman
    Ödemelerden önce düzeltmeler bir yapılsın hele Ali hocam

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• 37ml şişeli boszporusz talebimi devralmak isteyen var ise devretmek, olmaz ise iptalini rica ediyorum mümkünse

Yorum

• Açıkta kalan Hacivat'lardan bana ekleme yapabilirsiniz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: MertCanTekeler View Post
          Hocam ses çıkmayınca bütçemin bir bölümünü başka bir parfüme harcadın ancak 33 ml parfümün 8 ml lik miktarını dekant olarak alabilirseniz bende 25 ml şişeli olarak alabilirim. Okey derseniz hemen beni yazabilirsiniz şişeliye.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          Maalesef dekantı vardı zaten bende o yüzden yoksa alırdım. İsterseniz hepsini verebilirim.

Yorum

• Açıkta kalan hacivat bende alabilirim

Yorum

• Bayramıda geçirdik herkes dönmüştür artık tatilden. Yarın eklemeleri çıkartmaları yapıp ödemesi listesini yayınlayacağım. Alalım artık güzellikleri gelsinler.

Yorum

• Unutamam siseli hakkindan vazgecen olursa talibim.

Yorum

• Altuğ hocam benimde 10 ml safran colognise iptal edebilirmiyiz sizin kendi dekantlarınızdan isteklerim olacak onun yerine.

Yorum

• Özgür beyin nişhane sultan vetiver şişeli hakkı 33 ml fen 25 ml e düşürülebilirse ben almak isterim kalan 8 ml veya 10 ml dekant almak isteyen olursa eğer.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Altuğ hocam safran colognise 75 ml benim için çok fazla. Şişe sayısı azalmayacaksa benim şişeli talebimi iptal edip 5 ml dekant olarak güncellenmesini rica edeceğim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mertus
                        Altuğ hocam safran colognise 75 ml benim için çok fazla. Şişe sayısı azalmayacaksa benim şişeli talebimi iptal edip 5 ml dekant olarak güncellenmesini rica edeceğim.
                        Bana çok fazla 75 ml. 50 ml Şişeli olarak kafi. Bu şekilde olmayacak ise Şişeli talebimi iptal edip 10 ml dekant alayım

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Altuğ hocam İsteklerimin son halini yazıyorum
                          - Nishane Unutamam 30 ML ML Fiyatı 14.25 TL 10 Şişe) 20 ml Şişeli
                          - Nishane Safran Colognise 100 ML ML Fiyatı 4.75 TL (10 Şişe) 50 ml Şişeli (maximum) mümkün değil ise 10 ml dekant olsun
                          - Nishane Muskane 100 ML ML Fiyatı 5.25 TL (10 Şişe) 60 ml Şişeli (maximum 75 ml e kadar çıkabiliriz)
                          - Nishane Ani 100 ML ML Fiyatı 10 TL (10 Şişe) 10 ml dekant (daha önce de güncelleme istemiştim ama atlanmış)
                          - Nishane Florane 100 ML ML Fiyatı 5.25TL (10 Şişe) 5 ml dekant
                          - Nishane Hundred Silent Ways 100 ML ML Fiyatı 9.5 TL 2 şişe 5 ml dekant rica ediyorum

Yorum

• Vazgeçilen Hacivat olursa bende alabilirim ne kadar olursa farketmez Altuğ hocam kolay gelsin.

Yorum

• Hocam bende şişeli fyf talebinde bulunan arkadaşlardan vazgeçen olursa talibim 🙂

Yorum

• Zenne için talep yok sanırım

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X