Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 15 ml hacivat rica edeceğim altuğ bey

Yorum

• tüm talepler kaydedildi

Yorum

• Bahoo
        Bahoo Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Abi Muskaneyi 55 ml Şişeli olarak istemiştim , düzeltebilirsen sevinirim.

• Yenilerden aşağıdakileri ekleyelim abi

Safran Colognise, Florane & Muskane 15'er ml
      Nefs 3 ml

Yorum

• Gozden kacmis olabilir sanirim
        Mumkunse talebim asagidaki gibidir
        Tesekkurler

Merhaba Altuğ Bey

Eğer mümkünse 10 ml Colognise talebimi iptal edip, 10 ml olan Ani talebimi 15 ml olarak revize edebilir miyiz

Teşekkür ederim[/QUOTE]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bazı şişelerdeki geriye kalan ml miktarını takibi kolay olması amacıyla yazdım.

Perşembe günü sınırlamaları kaldıracağım. Şişe sınırlamasını kaldırdığımda öncelik o parfüm için daha önceden dekant talebi girenler olacaktır. Yine aynı şekilde ml sınırlaması olan parfümlerde kalan miktarları sadece şişeli alanlar değil talep eden herkese eşit bir şekilde paylaştırmaya çalışacağım.

Perşembe günü ben sınırlamalar kalktı yazısını yazdıktan sonra şişeli veya ML arttırma taleplerini işleyeceğim. Lütfen bu zamandan önce talep girmeyin dikkate alınmayacaktır.

Yorum

• Mehmetburuk
            Mehmetburuk Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sınırlama olanlarda perşembe sonrası şişeli alanların da talepte bulunmasına gerek yok Sanırım. Talepte bulunanlar ve şişeli alanlar arasında kalan ml. leri bolusturme yapacak siniz anladığım kadarı ile. Doğru mudur?

• Altuğ Hocam, yeni serideki parfümlerden 3'er ml rica ediyorum (Ani, Unutamam, Nefs, Muskane, Florane ve Safran Colognise)

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
            Bazı şişelerdeki geriye kalan ml miktarını takibi kolay olması amacıyla yazdım.

Perşembe günü sınırlamaları kaldıracağım. Şişe sınırlamasını kaldırdığımda öncelik o parfüm için daha önceden dekant talebi girenler olacaktır. Yine aynı şekilde ml sınırlaması olan parfümlerde kalan miktarları sadece şişeli alanlar değil talep eden herkese eşit bir şekilde paylaştırmaya çalışacağım.

Perşembe günü ben sınırlamalar kalktı yazısını yazdıktan sonra şişeli veya ML arttırma taleplerini işleyeceğim. Lütfen bu zamandan önce talep girmeyin dikkate alınmayacaktır.
            Unutamam için şişe sınırının kalkmasını bekliyordum ama dekant talebi olanlar öncelikli olacaksa 15ml dekant ekleyelim lütfen

Yorum

• talepleri ekledim

Yorum

• Altuğ bey ben taleplerimi yazdıgım mesajı silmiştim ancak sanırım siz öncesinde kayıt altına almışınız sanırım..Benim talepleri rica etsem silebilirmisiniz mahsuru yoksa..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ufuk.mercan

Unutamam için şişe sınırının kalkmasını bekliyordum ama dekant talebi olanlar öncelikli olacaksa 15ml dekant ekleyelim lütfen
                  Aynı sebepten bende on beş ml dekant alabilir miyim unutamamdan,, ayrıca safran colognise alayım 10 ml,

Yorum

• Altuğ hocam nishane nefs güncellenmiş ama bir önceki talebim 3ml duruyor
                    bir zahmet 35ml olarak düzeltelim.
                    Son Düzenleme asilx; 20-05-19, 22:27. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Merhaba 15 ml taleplerimden ani ve hacivat ile ilgili siseli talepden vazgecen olursa bu taleplerimi siseli olarak dikkate almanizi rica ederim
                      Tesekkurler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Üçer ml ani, unutamam, florane ve muskane lütfen Aytuğ Hocam, selamlar.

Yorum

• Altuğ hocam 5 er ml Colognise, Boszporusz, Wulong cha rica edeyim.

Yorum

• Altug hocam bende aşağıdakilerden alabilir miyim

10 ml muskane
                            5 safran colognise
                            10 ml anı

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X