Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel Pekji Spliti 2

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Geleneksel Pekji Spliti 2

Ülkemizin değerli markalarından Pekji'nin sahibi değerli parfümörümüz Ömer İpekçi yine bizi kırmayıp değerli parfümlerini indirimli olarak forum splitimize verdi. Geçen sene yaptığımız split oldukça ilgi görmüş ve alan kişiler keşke daha fazla alsaydım derken almayan kişilerde keşke bende katılsaydım diye iç geçirmişlerdi. Bu yüzden bu sene geleneksel olarak düzenlediğim splitlere Pekji markasını da dahil ederek herkesi mutlu etmeyi düşündüm.

Tabi split sadece RE Collection da bulunan 5 parfümden ibaret değil. Size belirttiğim forum için özel üretilecek parfümlerde yine Ömer İpekçi'nin hem maliyet hemde IFRA kuralları yüzünden RE Collectiona dahil etmediği ama herkesin bir yerlerden mutlaka duyduğu veya kokladığı Holy Shit Ve Cuir6 olacak. Bu 2 parfümün taleplerini özel üretim olacağı için en geç nisan 20 sine kadar toplayacağım. Talebe göre üretim yapılacak olup dinlenme süresi ile beraber split bitiş ve dağıtım tarihine kadar hazırlanmış olacak. Bu 2 parfümün şişesi olmadığı için kendine has parfüm karafında elimize gelecek ve esans şeklinde olacağından şişeli olmayacaktır. Ama isteyen olursa en fazla alıma bu karafları gönderebilirim. Bu 2 parfüm underground üretim olacak. (IFRA kurallarından bağımsız ve orjinal versiyon)

Geçen sene yapmış olduğumuz splitte şişe fiyatı 550 TL ml fiyatı 11 TL idi. Aradan geçen zamanda dövizin neredeyse 2 ye katladığı bir dönemde neredeyse geçen yılın fiyatları ile splitimizi yapacağız. RE Collection daki 5 parfümün Şişe Fiyatı 600 TL Ml Fiyatı 12 TL olacak. Özel olarak üretilecek olan Holyshit ve Cuir6 nın fiyatları ise içeriğinde kullanılan doğal hammaddelerin fiyatının oldukça yüksek olmasından dolayı 20 TL olacaktır. (Zaten üretilmemesinin asıl sebeplerinden biri bu maliyet ve IFRA kurallarına uydurulmaya çalışıldığında ise kokunun oldukça farklılaşması)

Talep toplama tarihi 12-04-2019 ile 27-04-2019 arasında olacaktır. Özel üretim parfümlerin talepleri ise en geç 20 Nisana kadar olacaktır. Daha sonra ödeme toplama ve dağıtım olarak split sonlanacaktır.

En fazla talebi ilk veren şişe sahibi olacaktır. Stok sınırı olmadığı için gelen her talebi yazacağım.

Ödeme aşamasında kendi sanal posumdan ödeme de kabul edeceğim için kredi kartıyla da ödeme yapabilirsiniz. Komisyon oranı %3 tür. Taksit seçeneği yoktur.

Kargo Türkiyenin heryerine küçük paketler 6 tl bedel ile Yurtiçi kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargolar karşı ödemelidir.

En az 3 ml talep verebilirsiniz.

Şişe ve paketleme bedeli 3-5-10-15 ml için 2,5 tldir.

Pekji Holy Shit Extrait - Parfümhobisi Özel Üretim ML Fiyatı 20 TL
    matrai 10
    bhdrhn 5
    marooned 5

özgüröz 3

Pekji Cuir6 Extrait - Parfümhobisi Özel Üretim ML Fiyatı 20 TL
    matrai 10
    özgüröz 3

Pekji Battaniye Extrait 50 ML ML Fiyatı 12 TL
    1. şişe
    bhdrhn 5
    ufuk.mercan 3

Dgkndrmn 10
    hemre88 3

Pekji Eau Mer EDP 50 ML ML Fiyatı 12 TL
    ufuk.mercan 3

Pekji Odoon Extrait 50 ML ML Fiyatı 12 TL
    ufuk.mercan 3
    Dgkndrmn 10
    marooned 10

Pekji Ruh EDP 50 ML Ml Fiyatı 12 TL

1. şişe
    hlttmz 25
    fsater 5
    marooned 10
    F.essence oud 10

2. şişe
    matrai 50

3. şişe
    ali 50

4. şişe

özgüröz 25
    ufuk.mercan 3

hemre88 3

Pekji Zeybek Extrait 50 ML Ml Fiyatı 12 TL
    ufuk.mercan 3
    Dgkndrmn 30

hemre88 3
    Son Düzenleme matrai; 03-05-19, 19:14. Tarafından yapıldı.

🙈🙈🙈 Cuma günün akşam olmaz artık 😀

Yorum

Haydaaaa valla garip haber

Yorum

Bombalara alışkınız ama bu hazırlıksız olduğumuz noktadan geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Özel parfümler büyük merak uyandırdı güzel bir supriz olucak o zaman herkese

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Yorum

Özel parfüm 1 ve özel parfüm iki şişeli yazalım lütfen dekant taleplerimi duruma göre ekleyeceğim

Yorum

Güneş batınca mı, batmadan önce mi? 😃

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Sabırsızlıkla bekliyoruz baya az kaldı forum için özel parfümler mutlaka çok güzel olucakdır. Saat forumlarında da foruma özel üretim saat yaptırıyorlardı buda bizim için özel olucak.

Yorum

Yerimizi aldık, beklemedeyiz

Yorum

Altuğ hocam merakla beklemekteyiz, işim gereği her an giremediğim için, sonradan gelenlerin üzülmeyeceği (nishanedeki gibi) bir Split olsa tadından yenmez

Yorum

Foruma özel parfüm çıtayı başka bir noktaya taşımış. Notaları açıklanacak mı bari

Yorum

Heyecan dorukta 😄

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Nişhane isteriz

Click image for larger version

Name:	811211.jpg
Views:	212
Size:	44.3 KB
ID:	121008

Yorum

Ben Amouage ve Nishane olacak diye bekliyorum

Yorum

Geleneksel diye başlayıp foruma özel üretimin olacağını okuyunca yerli markalardan olacağını düşünüyorum. Favorim Nishane plase Pekji.

Yorum

İşleniyor...
                              X