Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.3 + UzayExclusive Damping (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ödeme işlemi yapılmıştır. Emeğinize sağlık. Teşekkürler.

Yorum

• ödeme tamamdır eline sağlık.
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Ödeme tamam hocam, kolay gelsin...

Yorum

• Mustafa hocam emeğine sağlık havale tamam

Yorum

• $ Ödeme tablosu OK! $

# Genel bilgilendirme. Bir kargo kaldı sadece. O da Çarşamba günü ulaşır bana diye tahmin ediyorum. Kalan ödemeleri de gönderirseniz bu hafta herkese paralarını dağıtmış ve bölüştürmeye başlamış olurum. Keza ambalaj malzemeleri, boş şişeler, şırıngalar vs aldım onlar da Çarşamba elimde olurlar. Yeni haftaya kadar bitirebilirsem, dağıtımına da başlayacağım ve 23 Mart Cumartesine kadar hepsini kargoya vermiş olacağım diye umuyorum. #

Yorum

• Ödeme yapıldı hocam, tüm emeklerin için tekrar teşekkürler

Yorum

• $ Ödeme tablosu OK! $

# cecilia matrai Minty maxi_lopez ssselçuk ödeme hatırlatmakta fayda var #

Yorum

• Minty
                  Minty Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ödeme tamamdır :-) ödeme hatırlatmakta fayda varmış gerçekten, unutmuşum.. cantona8

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  : )) İşin gücün arasında normal şeyler. Selamlar..

• # Bilgilendirme #

Arkadaşlar matrai Altuğ bey kargo konusunda çokça sevineceğiniz bir yardım eli uzattı ve kendi kargo anlaşmasını (Yurtiçi Kargo) "bu split için" kullanabileceğimizi söyledi. Muhtemelen 10 lirayı hiç bir şekilde geçmeyecek ücretler. Kendisine forum huzurunda teşekkür ediyorum.

Yorum

• İbrahim20
                  İbrahim20 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Son bir haftadır aldığım en iyi haber

• protectedsugar
                  protectedsugar Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  ..teşekkürler...

• Çok güzel bir haber teşekkürü hak eden bir hareket

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                  # Bilgilendirme #

Arkadaşlar matrai Altuğ bey kargo konusunda çokça sevineceğiniz bir yardım eli uzattı ve kendi kargo anlaşmasını (Yurtiçi Kargo) "bu split için" kullanabileceğimizi söyledi. Muhtemelen 10 lirayı hiç bir şekilde geçmeyecek ücretler. Kendisine forum huzurunda teşekkür ediyorum.
                  Çok güzel bir hareket. Bu kadar kargonun olucağı bir dağıtımda çok farkedicektir.

Yorum

• Mis kokulu bir haber bu
                    Muhteşem
                    İşte hobinin güzelliği
                    Sağ ol Altuğ hocam

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• işlem tamamdır üstad..

Yorum

• $ Ödeme tablosu OK! $

# Bazı parfümlerde eksik ml tespit edilmiştir. Bunun sonucunda; #

Vertus Monarch 5ml
                        Xerjoff Naxos 14ml

eksik olduğu anlaşılmıştır.

Vertus Monarch için Herod
                        Xerjoff Naxos için ise bhdrhn nickli üyelerimize iadeleri yapılacaktır.

Yorum

• $ Ödeme listesi OK! $

Bütün ödemeler tamamlanınca splite parfümlerini gönderen ilgili üyelerimize olan hesaplar kapatılacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                            $ Ödeme listesi OK! $

Bütün ödemeler tamamlanınca splite parfümlerini gönderen ilgili üyelerimize olan hesaplar kapatılacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.
                            Dostlar,
                            Bu vesileyle ben de bir konuya deginmek istiyorum. Bundan sonra soyleyeceklerim kesinlikle bu split ile ilgili degil; geneldir. Herhangi bir forum uyemizi de hedef gosterdigim kesinlikle dusunulmesin.

Hepimizin bildigi gibi split muthis ozveri gerektiren basli basina bir is. Bu ise soyunan uyelerimiz kim olursa olsun bizim icin ozel bir yerde bulunuyorlar.
                            Yapmamiz gereken tek sey, onlarin islerini mumkun oldugunca kolaylastirmaya destek olmak olmali.
                            Split'i duzenleyen kisi eger kendi planina gore sizlerle kargolama ya da odeme asamasi icin -split'in basinda, ortasinda veya sonunda- bir tarih paylasiyorsa lutfen bu tarih araliklarina uymaya ciddi ozen gosterelim.

Bir kisi de olsa, birkac kisi de olsa, ozel durumlari varsa onlari belirtmis de olsalar, kargolarini ya da odemelerini geciktirenler, bilsinler ki split'e katilip geriye kalan butun uyeleri olumsuz etkileyip, surecin sarkmasina neden olmaktadirlar. Dolayisiyla split'i duzenleyen kisinin de butun planlarini bozup, islerini aksatmaktadirlar.

Bu durumun onune gecmek hedefimiz oldugundan bundan sonra duzenlenecek olan split'lerde kimsenin magdur olmamasi adina daha kati ve net kurallar koymayi planliyoruz. Split'i duzenleyen arkadasimizla ortak hareket ederek yaptirimlarimizin dozunu da arttiracagiz.

Herkese keyifli forumlar dilerim.

Yorum

İşleniyor...
                            X