Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Satılık Şişeli Parfüm Kuralları Yorumlarınız

Çökme
Sabit bir konu.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Ayrıca genel anlamdaki "forum kuralları" uzun zamandır boş duruyor. Bir sebebi var mı?

Yorum

b-) Satış yetkisine sahip olan tüm kullanıcıların satışa devam edebilmeleri için son 6 ayda en az 90 mesaj atmış olmaları gerekir. Bu durumda "Parfüm Alım Satım" kategorisi haricinde girilen mesajlar baz alınacaktır, satış kategorilerinde yer alan mesajlar bu sayıya dahil edilmeyecektir.

Sevgili yönetici arkadaşlar, yukarıdaki kuralın uygulandığından emin miyiz?

Yorum

• protectedsugar
        protectedsugar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok geçmiş olsun...

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        protectedsugar Teşeküür ederim hocam sağ olasınız.

• Medea
        Medea Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Geçmiş olsun. Ben yönetici değilim, konuyla ilgili sorularınızı yöneticilere iletmeniz daha doğru olur.

Merhaba,
      Sadece öğrenme amacı ile soruyorum. Satış yetkisi bulunmayan bir kullanıcının aranan parfümler bölümündeki bir başlığa elinde bulunduğuna dair bilgi yazması da yasak mıdır?
      Teşekkürler,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Xibalba View Post
        Merhaba,
        Sadece öğrenme amacı ile soruyorum. Satış yetkisi bulunmayan bir kullanıcının aranan parfümler bölümündeki bir başlığa elinde bulunduğuna dair bilgi yazması da yasak mıdır?
        Teşekkürler,
        yasak değil diye biliyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Xibalba View Post
          Merhaba,
          Teşekkürler,
          Kullanicinin satis yetkisi bulunmadigindan tabii ki yasak.

Yorum

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bu konuda şöyle düşünmek de mümkün connoisseur, bir üyenin elindekileri satışa çıkarması ile aranan bir parfümün elinde olduğunu beyan etmesi farklı şeyler. Arayan üye bu bilgiyi aldıktan sonra parfümü elinde bulunduran kişinin satış yetkisi kazanmasını beklemeyi tercih edecek belki?
            Son Düzenleme Rayiha; 12-12-20, 13:19. Tarafından yapıldı.

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Satis takas isi tamamen ikili guvene dayali bir durum oldugu icin aslinda bence kurala tabi olup olmamasinin bir onemi yok. Keza soylediginiz gibi, bu parfum bende var diye mesaj atsa ve alisveris gerceklesse, alisveriste bir sorun olsa, bu sadece iki sahsi baglar. Forum olarak kimsenin bir sorumlulugu yoktur. Yani her seyi de kontrol altina alamazsiniz haliyle. Burada kural sadece satis takas basliklarinda ilan yayinlamakta isletilebilir. Gerisi insanlarin birbirlerine olan guveniyle sinirlidir.

Merhaba
          Benim 3 Şubat konusuna eleştirim var. Mesela, bundan 5 yıl sonrada gene 3 şubat kuralı geçerli mi olacak? Olacaksa, yeni üyelerin konu açma hakkı çok ciddi anlamda zor a girmiş olmayacak mı? Yada üye, mesaj sayısını doldurmak yerine, her başlığa bir şeyler yazmaya çalışacak.
          Sanki, üyelik tarihinden sonraki aktif olma durumu veya üyelikten sonra belli bir zaman kuralı olsa daha verimli olur gibi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sserkan View Post
            Merhaba
            Benim 3 Şubat konusuna eleştirim var. Mesela, bundan 5 yıl sonrada gene 3 şubat kuralı geçerli mi olacak? Olacaksa, yeni üyelerin konu açma hakkı çok ciddi anlamda zor a girmiş olmayacak mı? Yada üye, mesaj sayısını doldurmak yerine, her başlığa bir şeyler yazmaya çalışacak.
            Sanki, üyelik tarihinden sonraki aktif olma durumu veya üyelikten sonra belli bir zaman kuralı olsa daha verimli olur gibi.
            3 Subat kuralini koyarken amac, eski ve bir onceki toplulugumuz icinde guvenilir ve satis/takas yetkisi olan uyelerimize, forumumuzun kurulusunda burada olduklari icin bir oncelik saglamakti. Ama zaman akip gidiyor. O topluluktan geriye cok az insan kaldi. Yeni daimi uyelerimiz ile tabiri caizse caminin cemaati yenilendi ama ibadet de devam ediyor sonucta. Dolayisiyla zaman kisitlariyla ilgili bir elden gecirme mantikli olabilir. O tarihten sonra da aramiza katilan cok degerli insanlar var ve evet alisveris bu isin olmazsa olmaz kisimlarindan. Yalniz! Sadece satis yapabilmek icin burada olan ve atiyorum 2 ayda kurali saglayip yetkiyi alacak, kalan 4 ayda ise sadece ilanina "guncel" yazacak uyelerimiz varsa onlara da forum olarak sunu hatirlatmak gerek. Satis yapmak en dogal hakkiniz ama sadece bu amacla burada iseniz maalesef... Satis yapabileceginiz onca platform var ve neden buraya sadece bunun icin ihtiyac duyasiniz ki?

Kurallar uzerinde bir takim minik degisiklikler yapilmasi hakkinda fikir alisverisi yapilabilecegi dusuncesindeyim ben de kisaca.

Dip not: Son zamanlarda satis yetkileri alinan ve buna isyan ettigini gordugum uyelerimizin isyani son derece yersizdir. Bir kural koyuldu ve bu uygulaniyor diye tepki gosterilmesi anlamsizdir. Kaldi ki yeteri kadar esnetildigi kanisindayim da zaten. O yuzden amaç sadece burada satis yapip takip ediyor ya da ediyor gibi gorunmekse uzgunum buna katilmiyorum...
            Son Düzenleme cantona8; 12-12-20, 22:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

3 Subat kuralinin koyarken amac, eski ve bir onceki toplulugumuz icinde guvenilir ve satis/takas yetkisi olan uyelerimize, forumumuzun kurulusunda burada olduklari icin bir oncelik saglamakti. Ama zaman akip gidiyor. O topluluktan geriye cok az insan kaldi. Yeni daimi uyelerimiz ile tabiri caizse caminin cemaati yenilendi ama ibadet de devam ediyor sonucta. Dolayisiyla zaman kisitlariyla ilgili bir elden gecirme mantikli olabilir. O tarihten sonra da aramiza katilan cok degerli insanlar var ve evet alisveris bu isin olmazsa olmaz kisimlarindan. Yalniz! Sadece satis yapabilmek icin burada olan ve atiyorum 2 ayda kurali saglayip yetkiyi alacak, kalan 4 ayda ise sadece ilanina "guncel" yazacak uyelerimiz varsa onlara da forum olarak sunu hatirlatmak gerek. Satis yapmak en dogal hakkiniz ama sadece bu amacla burada iseniz maalesef... Satis yapabileceginiz onca platform var ve neden buraya sadece bunun icin ihtiyac duyasiniz ki?

Kurallar uzerinde bir takim minik degisiklikler yapilmasi hakkinda fikir alisverisi yapilabilecegi dusuncesindeyim ben de kisaca.

Dip not: Son zamanlarda satis yetkileri alinan ve buna isyan ettigini gordugum uyelerimizin isyani son derece yersizdir. Bir kural koyuldu ve bu uygulaniyor diye tepki gosterilmesi anlamsizdir. Kaldi ki yeteri kadar esnetildigi kanisindayim da zaten. O yuzden amaç sadece burada satis yapip takip ediyor ya da ediyor gibi gorunmekse uzgunum buna katilmiyorum...
              Bu konuda bende sizin gibi düşünüyorum. Forumun kurulduğu ilk günden itibaren buradayım ama son dönemlerde yazmıyorum sadece okumakla yetiniyorum. Elden çıkarmayı düşündüğüm parfümler olsa da mevcut satış kurallarinda bu hakkim yok. Ama bu konuda eleştirmek aklıma bile gelmedi nihayetinde bir topluluguz ve bir duzen icin her zaman kurallara ihtiyaç vardır.
              Sirf satış icin de mesaj yazmak içimden gelmiyor. Ama tabi ki yazma istegim olunca da yazarim ve bununla birlikte alışveriş hakkim varsa kullanırım

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
              X