Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Şişeden sofraya

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Şişeden sofraya

Selamlar,

Elimde bulunan bazı kokular için hem ml azaltma, hem de paylaşma amacıyla satış başlığı açmaya karar verdim. Yazılanların tamamı şişeden doldurulacaktır, istenirse hepsi için kaynak belirtebilir, fotoğraf paylaşabilirim. Tek dekant olanlar ayrıca listelenebilir. Kargo alıcıya ait, özel bir isteğiniz olmazsa Yurtiçi Kargo ile göndereceğim. Herhangi bir kargo şirketiyle anlaşmam yok, elimden geldiği kadar uygun göndermeye çalışırım ama kargo ücretiyle ilgili bir garanti veremiyorum. Belirtilen fiyatlar ml başınadır ve 5-10-15 ml olarak talebe açıktır. Sadece ml fiyatı 15 tl üzeri olan parfümler için 3 ml seçeneği mevcuttur. Dekant şişesi ve paketleme için şişe başına 4 tl eklenecektir. Bu durum, tek dekantlar ve dekant paketleri için geçerli değildir. Minimum sipariş 200 tl. Pazarlık sevmiyorum. Mutluluklar.

-GÜNCELLENEBİLİR-
    Son Düzenleme cornelius; 17-02-22, 11:35. Tarafından yapıldı.

Aha Ben fena iptal oldum. Eski ben olamıyorum :P Olsam The Tragedy of Lord George'undan alırdım. Sen yine de bana ayır ne olur ne olmaz.

Ayrıca Tango ya dikkat arkadaşlar. Yeni şişeye geçtiği için denemek gibi bir düşünceniz varsa kesinlikle deneyin derim. Kompleks bir içeriği var.

Yorum

• cornelius
      cornelius Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ayırdım bile

Tango 5ml alayım ben. Özelden hesap bilgisi rica ediyorum. Ya da doğrudan mail gönderebilirsiniz, benim için daha pratik: mettiusmodestus@hotmail.com

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
      Tango 5ml alayım ben. Özelden hesap bilgisi rica ediyorum. Ya da doğrudan mail gönderebilirsiniz, benim için daha pratik: mettiusmodestus@hotmail.com
      Mail gönderdim, saygılar.

Yorum

• Medea
        Medea Yorumladı
        Yorumu düzenleme

Tom Ford - Plum Japonais, Jovoy - Private Label ve Serge Lutens - Chergui 5'er ml almam mümkün müdür acaba hocam?

Yorum

• cornelius
        cornelius Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tabii ki. Özelden detayları konuşabiliriz.

Kargo elime geçti Hem güzel parfümler, hem sağlam paketleme ve hem de jestiniz için çok teşekkür ediyorum.

Yorum

• cornelius
        cornelius Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Rica ederim, güzel günlerde kullanın.

Merhaba 10 ml Xerjoff casamorati 1888 ve 5 ml Nicolai New York intense için sizi rahatsız edebilir miyim?

Yorum

Tabii ki, özelden detayları konuşabiliriz hocam

Yorum

Masque Milano - Tango ve Xerjoff - Casamorati 1888 den 5 er ml almak isterim

Yorum

Boadicea the Victorious muhteşem!. Tango da süper ama boadicea tam bir winner oldu, şişe almayı bile düşünebilirim.. Acayip klas bir parfümmüş..

Tango'da güzel bir amber parfümü hafif baharatlı, açılışı biraz zorlasa da kaldıkça sevdirdi.. Birkaç kere daha kullanıca detaylı yazacağım..

Bugün de Lord George'u deniyorum .. Bu da oldukça güzel bir parfüm, Alberto Morillas kaliteli içeriklerle bi designer parfümü yap demişler, o da yapmış.. Daha detaylısını gün sonunda bi kenara yazar ileride paylaşırım.

Yorum

• cornelius
              cornelius Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Aslında Explorer'ın klas ama genel kullanım için daha zorlayıcı bir parfüm olduğunu düşünmüştüm, beklemiyordum. Beğenmenize sevindim

• denondj
              denondj Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ilk 1-2 saati çok zor, kardeşim dedi of ne sıktın berbatmış bu diye.. sonrasında acayip klas bir şeye dönüştü.. ben bayıldım kokusuna kime koklattıysam da çok beğendi. tam bir soğuk hava parfümü..

İyi akşamlar
            Boadicea
            Cedrat boise
            Cdg black
            Ambre narguile
            Hepsinden 5 er ml mümkünse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• cornelius
              cornelius Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Tabii ki. Özel mesaj yoluyla detayları konuşabiliriz.

Hocam ambre narguile,nicolai ny intense ve xerjoff casamorati 1888'den 5'er ml rica edebilirmiyim?özelden ulaşırsanız sevinirim

Yorum

Ambre Narguile çıkarıldı, Guerlain SDV eklendi..

Yorum

Kargo için teşekkürler hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• cornelius
                  cornelius Yorumladı
                  Yorumu düzenleme

Hocam ürünler elime sorunsuz ulaştı.İlginiz için teşekkür ederim

Yorum

• cornelius
                  cornelius Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
              İşleniyor...
              X