Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yükselen Fiyatlara İnat Dekant Parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Aslında ben en önemli şeyi söylemeyi atlamışım bu kadar yazismada Altuğ bey alışveriş için konuştuğumuzda ben kargonuzu bugün (31/01/2020) veriyorum yarın (01/02/2020) elinizde olur diye mesaj atmıştı bana. Ve ben bunun üzerine ertesi gün su cümleyi kurdum. Kargoyu veremediyseniz sorun değil, veremedim diyin ne olacak yani dedim. Bu da pazartesi verir demek ki diye düşünerek kendi iş planimi yapma adinaydi.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Xibalba View Post
      Bana değil Altuğ beye sorun ben kendisine kargonun gönderileceği adresi verdim zaten. Oradan anlaşılır az çok ne iş yaptigim Peki şunu da düşündünüz mü? Altuğ bey ısrarla hiç bir şekilde cevap vermiyor. Sizce nedendir? Tanıdığınız için size sormak istedim sadece. Foruma girmiyordu goremez ve cevap veremez doğrudur, ancak online oluyor kargo bilgisi, ürünlerin akıbeti hakkında bilgi ya da buradaki tartışma olsun hiç bir konuda özelden ya da buradan bilgi vermiyor. Yanlış anlaşılmasın siz tanidiginiz için soruyorum: sizce neden? Bende bunu merak ediyorum, bu mudur yeni katılan arkadaşlarınıza hos geldiniz deme şekliniz?
      Hocam ben Altug u 6 7 senedir taniyorum. Cok yogun zamanlari olur bana bile cevap vermez bazen gunlerce... hosgeldiniz deme seklimiz tabiki oyle degil ama vardir bu iste bilmedigimiz bir sey. Size ozel bir tavir asla takinmaz.. kaldi ki siz yeni bir uyesiniz. Sizin uzerinize daha hassas olmasi lazim. Cidden bilmiyorum ama vardir bir nedeni. Endişeniz olmasin yani. Kargonuzu biraz gec almak disinda baska hicbir seyle karsilasmayacaksiniz saygilar.

Yorum

• İlginiz ve alakanız için ben de teşekkür ederim. Sizi tenzih ederek burada anlasilamadigim noktanin benim için sürenin önemi olduğunu anlıyorum. Anladığım o ki benim Altuğ beye dolandırıcı muamelesi yaptığım sanıldı. Buna açıklık getireyim kesinlikle böyle bir şey düşünmedim ben. Altuğ bey ola ki cümlelerimden öyle bir anlam çıkıyorsa sizden cidden özür dilemek isterim. Tekrar size gelecek olursak kimsenin beni gerçekten dinlemeden yargiladigi su ortamda sizin göstermiş olduğunuz iyi niyet beni çok mutlu etti. İyi geceler dilerim.

Yorum

• Arkadaşlar selamlar. Farkındaysanız 3 gündür forumda değildim şimdi yeni görüyorum yazılanları. Öncelikle Xibalba elimde olmayan sebeplerden dolayı geç dönüşüm için üzgünüm. Küçük kızım biraz rahatsızdı o yüzden bu hafta sonum biraz koşturma ile geçti ve foruma bakamadım. Sizin kargonuzu ben cuma günü teslim ettim muhtemelen cumartesi günü işyerlerine teslimat yapmadıkları için yarın teslim olacaktır. Whatsapp veya telefon üzerinden direkt iletişime geçseydiniz bana ulaşabilirdiniz.

Çok kısa konuya bir kaç bişey yazmak istiyorum ki böyle olaylar bir daha yaşanmasın. Burada satış başlığı olan hiçbir arkadaşımızın işi gücü parfüm satışı değildir. Yani donanım haber satıcıları gibi düşünmeyelim bu platformu burası bir hobi forumu. Bu platformda çoğu zaman para ile iş olmaz gönder hocam dersin gönderilir para pul sorulmaz sonra elin bollaşınca verirsindir alışverişler. Bizler burada bir aile gibiyizdir herkes birbirini tanır herkes birbirinin arkasındadır herkes herkesin kefilidir. Diyelim ki bana hiç ulaşamadınız öldüm kaldım birşey oldu buradaki insanların çoğu o sizin 112,50 tlnizi fazlasıyla verir bundan şüpheniz olmasın. Burası böyle kenetlenmiş bir forumdur.

Büyük dostlukların çoğu bir tartışma ile başlar derler. Bu vesile ile aramıza belki de bir dost aldık 😉. Hoşgeldiniz.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
            KARALARIN_CEMAL Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Geçmiş olsun Altuğ hocam, acil şifalar dilerim

• Altuğ bey öncelikle size ve ailenize çok geçmiş olsun. Kızınıza acil şifalar dilerim. İnanın yukarıdaki son iletiyi yazarken tam da şu cümlenize benzer duyguları içimden geçirdim. " Büyük dostlukların çoğu bir tartışma ile başlar derler. " Dur bakalım Efe dedim kendi kendime bu kadar sessiz kaliniyorsa vardır elbet bir sebebi dedim. Numaranızı açıkça yazmış olmanıza rağmen sizi aramama sebebime gelecek olursak haftasonu ve sizi rahatsiz etme hakkını kendimde görmedim açıkçası. Böyle bir şey için sizi rahatsiz etmek nahoş bir davranış olurdu diye düşündüm. İyi ki de aramamisim diye de seviniyorum simdi. Sağlık problemleri ile uğraşırken bir de ben canınızı sıkmış olmak istemezdim çünkü. Tekrar acil şifalar dilerim. Ve özellikle alisverisimizin sizinle bundan sonrada devam edeceğini bilmenizi isterim.

Yorum

• bana da hep iki gün sonra falan döndü hocam mesajlara başka işleri falan var onlarla ilgileniyordur bir defa parfümleri göndermiş bi ara parayı yollarsın dedi parfümler elime ulaştıktan sonra parayı iki gün sonra yolladım bana mısın demedi olur yanlış anlaşılmalar hatalar ne güzel halletmisiniz önemli olan iyilik güszellik böyle kötü bir devirde bilhassa
            Son Düzenleme Ilhann; 03-02-20, 10:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
              Arkadaşlar selamlar. Farkındaysanız 3 gündür forumda değildim şimdi yeni görüyorum yazılanları. Öncelikle Xibalba elimde olmayan sebeplerden dolayı geç dönüşüm için üzgünüm. Küçük kızım biraz rahatsızdı o yüzden bu hafta sonum biraz koşturma ile geçti ve foruma bakamadım. Sizin kargonuzu ben cuma günü teslim ettim muhtemelen cumartesi günü işyerlerine teslimat yapmadıkları için yarın teslim olacaktır. Whatsapp veya telefon üzerinden direkt iletişime geçseydiniz bana ulaşabilirdiniz.

Çok kısa konuya bir kaç bişey yazmak istiyorum ki böyle olaylar bir daha yaşanmasın. Burada satış başlığı olan hiçbir arkadaşımızın işi gücü parfüm satışı değildir. Yani donanım haber satıcıları gibi düşünmeyelim bu platformu burası bir hobi forumu. Bu platformda çoğu zaman para ile iş olmaz gönder hocam dersin gönderilir para pul sorulmaz sonra elin bollaşınca verirsindir alışverişler. Bizler burada bir aile gibiyizdir herkes birbirini tanır herkes birbirinin arkasındadır herkes herkesin kefilidir. Diyelim ki bana hiç ulaşamadınız öldüm kaldım birşey oldu buradaki insanların çoğu o sizin 112,50 tlnizi fazlasıyla verir bundan şüpheniz olmasın. Burası böyle kenetlenmiş bir forumdur.

Büyük dostlukların çoğu bir tartışma ile başlar derler. Bu vesile ile aramıza belki de bir dost aldık 😉. Hoşgeldiniz.
              Altuğ hocam çok geçmiş olsun, salgın malesef hayatımızın bir parçası oldu, bebeler her yerden kapıyorlar mikrobu

Yorum

• Xibalba hocam hoşgeldiniz, bu platform kaliteli kokuların yanında kaliteli dostlukların da olduğu bir ortamdır

Ayrıca yurtiçi kargonun mobil uygulamasını kullanmayan arkadaşlarım varsa kullanmalarını öneririm, adınıza kargo oluşturulduğu anda kargonuzu programdan takip edebiliyorsunuz

Yorum

• Ozan_b kargo firması ile ilgili vermiş olduğunuz bilgi çok iyi oldu teşekkürler. Altuğ hocam bu arada her ne kadar subeye inip alamasam da kargom gelmiş şubeden aradı arkadaşlar sagolsunlar. Teşekkür ederim tekrar

Yorum

• Altuğ beyin yaklaşımı çok hoş olgun kaliteli insan tavrı sergilemiş bravo! Bende kendisinden geçenlerde bir alışveriş yaptım hiç bir konuda sorun yaşamadım. Mesajlara geç dönülebiliyor bunu bende yaşadım ama yoğunluktan olduğunu çok iyi biliyordum sonuçta işi gücü olan bir insan. İki gün sonra bile olsa mutlaka cevap veriyor. İnsan çok severek ve isteyerek aldığı bir şey olunca kargonun yolunu gözlüyor Bence biraz bundan olmuş bu tatlı sert sohbet. Herkese iyi alışverişler dilerim.

Yorum

• Altuğ Hocam merhaba, aşağıdakilerden rica edebilir miyim ?

FM Promise - 5 ML
                      Byredo - Accord Oud - 5 ML

Teşekkürler,

Yorum

• matrai
                        matrai Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        yarın elinde hocam

• Merhaba Tuscan Leather kaldı mı elinizde?

Yorum

• matrai
                        matrai Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        selamlar evet var hocam

• Liste ve fiyatlar güncel midir?

Yorum

• matrai
                        matrai Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Evet günceldir

• Mancera hindu kush
                      Mancera red tobacco
                      Montale intense cafe
                      Valentino umo intense
                      Nikolai Newyork intense
                      Pdm layton

Altuğ hocam bunlarda 5 er ml alabilir miyim.
                      Tom Ford spliti kargomla beraber yollayabilir misiniz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hocam merhaba,

Bu hafta da aşağıdakilerden rica edecektim

Tiziana Terenzi Chimaera- 5 ML
                        Ajmal Hatkora Wood - 5 ML
                        Memo African Leather - 5 ML

Teşekkürler,

Yorum

İşleniyor...
                        X