Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yükselen Fiyatlara İnat Dekant Parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hocam kargo geldi hediye için de ayrıca teşekkür ederim. Boucheron Oud Carthage daha önce denemediğim bir kokuydu fakat ilk izlenimim gayet olumlu. Kış için güzel bir alternatif olur gibi. Bir kaç güne onun için de talepte bulunacağım sanırım

Yorum

• Altuğ Bey, Regallien splitinden aldıklarım ile TT Ursa 3 ml gönderbilir misiniz?

Yorum

• ??

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tamamdır hocam 👍

• Hocam merhaba,

20 ML Terenzi Ursa alabilir miyiz ?

Teşekkürler,

Yorum

• Bizde bu günleri görebilecek miyiz acaba ...?

Yorum

• Altuğ hocam yurt dışına gidiyorsunuz galiba. Benim ekstradan 3 dekant için ödeme işlemi tamamdır. Regalien spliti ile birlikte gönderirseniz sevinirim.

Yorum

• Liste güncellendi.

Yorum

• Tiziana Terenzi Chimaera halen duruyor Altuğ hocam. Sizden 5 ml istemiştim :-)

Yorum

• Özel ricamdır...

Arkadaşlar daha önce bilmediğiniz, koklamadığınız parfümler sizin istediğiniz gibi çıkmayınca lütfen parfüme sahte damgası yapıştırmayın.

Biraz önce başıma gelen bir olay bütün sinirlerimi alt üst etmiş vaziyette.
                  Olay kısaca şu: hafta başı 4-5 tane kadar dekant yolladım birisine ismi lazım değil forum dışı birisi Attığı mesajda ürünlerin sıkıntılı olduğunu söylemiş. Bende spreylerinden filan sıkıntı var zannettim. Daha sonra gönderdiğim bütün parfümlerin sahte olduğunu söyledi. Bunu nasıl anladığını sorunca da başka birine teyit ettirdiğini söyledi. Bu kişinin kim olduğunu sorduğumda da isim vermedi. Hatta başka birinden 10 ar ml aldığını belirtti ki benden aldığı 3 er ml di. Ve bu kişinin sahte dediğini iletti. Bu kısmın biraz sallama olacağına inanıyorum. Belliki parfüm kendi kafasında kurguladığı gibi çıkmayınca kendi kafasından hikaye uydurdu.Çünkü ne başka bir satıcının nede beni az çok tanıyan seven veya sevmeyen kimsenin bu şekilde şeref ve haysiyet yoksunu bir işe kalkışacağına ihtimal vermiyorum. Kimsenin o kadar düşebileceğine inanmıyorum.
                  Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum çünkü sinirden elim ayağım boşaldı. Bu saatten sonra bana kesinlikle kafanızdaki kurguladığınız koku profili veya performansını 3 günlük kalıcı açık parfümlerle kıyasladığınız parfümlerle gelmeyin. Öleceğimi bilsem yinede vermem.

Yorum

• cecilia
                    cecilia Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Foruma yeni üye olduğumda ve parfumler hakkında hiçbirşey bilmediğim zamanlarda Altuğ hocamdan dekant 3-5 parfum almıştım ...Kendi yönlendirmesi ile kilian straight to heaven,back to black,creed viw,aventus,ve amouge jubilation....Özellikle amouge u çok merak ediyordum..Sıkınca önceleri bu muymuş niche parfümler??Beklentim normal parfumlerden çok çok kalıcı ve farkedilir birşeyler olduğu yönündeydi niche parfumler konusunda...Sonra acaba sahte mi bu kokular diye düşünmeye başladım...ÇÜNKÜ HİÇ BİRİ ÜZERİMDE 2-3 GÜN KOKMUYORDU...Yani benim nicheden anladığım kokunun 1 hafta kokması falandı.Zamanla az da olsa kokuları öğrendikçe farkı anlamaya başladım sentetik ile doğal kokular arasındaki farkı...Dönem dönem dolaptaki boş dekant şişelerini kokluyorum..Ve bayılacak gibi oluyorum ben neler almışım diye..Şişeleri içesim geliyor..
                    Yani insan öğrendikçe bazı şeylerin değerini anlıyor....
                    Muhtemelen bu arkadaşta benim ilk zamanlarım gibi kokular konusunda cahildir.Boşuna kendinizi üzmeyin...Arkadaş ta zamanla aldığı ürünlerin kalitesini anlayacaktır...
                    Saygılar Altuğ hocam

• Altuğ bey hangi kokulardi merak ettim. Bir de 3 ml lik parfümlerin orijinalliğini 10 ar ml başka birinden alarak test etmek pek akıllıca gelmedi 😁

Yorum

• Acik parfum spliti geliyoreeeeeee

Son Düzenleme cantona8; 30-11-19, 10:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	VD1Kn.jpg
Views:	399
Size:	96.7 KB
ID:	144049

Misal ben

asla 'zofaz'lamam amirim...:-)

Çokta takma be Altuğum

Oluyor öyle...Bayağı emek birikti buralarda....

Sevgi neydi? Sevgi iyilikti, dostluktu, sevgi emekti. demek zamanı..

Şüphede olmak onunda hakkı demek gerek, süreç içerisinde izlerse forumları olumlu yönde kanaatı olur diye düşünüyorum...

Benim çevremde Ursa ve Jubilation'a para verdiğimi duyanlar bana deli gözü ile bakıyorlar...

Yorum

• Güncel listeye nerden ulaşabiliriz?

Yorum

• 1. Sayfada mevcut hocam. İlk post

Yorum

• Teşekkür ederim. Yeni katıldım pek bilmediğim için sorma ihtiyacı hissettim, ilginiz için sagolun tekrardan.

Yorum

İşleniyor...
                            X